Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nfdhr

jecie czipsy w ciaży??

Polecane posty

Gość nfdhr

ja wiem że to niezdrowe, ale czasem nie mogę się oprzeć; jestem w stanie zrezygnować e słodyczy, ale z czipsów ciężko; staram się ograniczać, ale mimo to kilka razy siezdarzyło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem w ciąży i jem chipsy nie codziennie ale czasem zjem i nie wiem co masz za problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfdhr
tak mi się cięzko na sercu zrobiło, bo właśnie wmuciłam prawie cała paczkę, a wiadomo że to syf jest.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara jakich mało
Jadłam chipsy, zupki chińskiej, piłam nawet coca colę i inne gazowane śmieci - o zgrozo :D O ile Twoja dieta nie składa się wyłącznie z chipsów popijanych colą, a tylko od czasu do czasu sobie na to pozwolisz to bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jemy :D,ale jadłysmy :D i jeszcze zapijałam hektolitrami coli :D,dzieci zdrowe 10pkt.w skali Apgar :D nie dajcie się zwariowac dziewczyny...i milej ciązy życzę :D,wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogole nie lubie chipsow
wiec w ciazy tez sie nimi nie katuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem w ciązy ale pustych kalorii (chipsy, frytki) unikam jak ognia. regularne łączenie węglowodanów z tłuszczem to bankowy tłusty brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w ciąży, zdarza mi się zjeść fast food, chipsy, batoniki, nutella to mój ulubiony dodatek do śniadania :) Poza tym wszelkiej maści mrożonki :) ale nie cały czas:) to tylko uprzyjemniacze w codziennym zdrowym odżywianiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianna schowaj
ten bęben

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaaaaaa
o matko i córko wy tak poważnie ?????? ja urodziłam 5 msc temu mam wagę sprzed ciąży do wymiarów sprzed ciaży brakuje mi po 2cm, dziecko zdrowe w ciąży jadłam wszystko i jakoś nic się nie stało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza się, ale bardzo rzadko, ale to dlatego że nie przepadam za chipsami. Ale raz na jakiś czas wolno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogole nie lubie chipsow
Ja sie tam kaloriami nigdy specjalnie nie przejmowalam. Ale chipsy mi najzwyczajniej w swiecie nie smakuja, kwasne to to, niektore pikantne, a wszystkie przerazliwie slone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko :D a ja właśnie cała pake wciełam. ja w pierwszej je jadłam bo lubilam teraz w drugiej tez czasem wcisne jakieś. Bez przesady ja jem wszystko jestem szczupła więc nawet ucieszy mnie to jak troszke kilo zostanie po porodzie :)fast-foody też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Tak jedzcie, jedzcie. I tłumaczcie to ciąża. A potem po porodzie będzie płacz bo kolezanki jak laski a wy zostaniecie z 30kg nadwagą. Wiem co mówię bo tez mi się wydawało że czasem nie zaszkodzi jakas zachcianka ciążowa. Tez nie jadłam codziennie. Tylko jedna paczka chipsów ma kalorii więcej niż obiad z 2 dań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jepie
8 minut temu, Gość Aaa napisał:

Tak jedzcie, jedzcie. I tłumaczcie to ciąża. A potem po porodzie będzie płacz bo kolezanki jak laski a wy zostaniecie z 30kg nadwagą. Wiem co mówię bo tez mi się wydawało że czasem nie zaszkodzi jakas zachcianka ciążowa. Tez nie jadłam codziennie. Tylko jedna paczka chipsów ma kalorii więcej niż obiad z 2 dań. 

Ja jadłam w dwóch ciążach co parę dni prawie całą pakę. Jakoś nadwagi nie mam, jestem szczuplejsza niż przed pierwszą ciąża. Moja koleżanka w ciąży jadła sane zdrowe rzeczy, zero smieci i ma juz 27 kg na plusie a do terminu dwa miesiące. I co powiesz? Slyszalas o czyms takim jak GENY? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrg

Też jestem w ciąży i co jakiś czas jem.  Wagą się nie przejmuję, bo nigdy nie byłam fit. Martwię się jednak czy to nie szkodzi dziecku, olej palmowy, akrylamid, który powstaje w wyniku głębokiego smażenia i konserwanty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka matka
Przed chwilą, Gość Rrg napisał:

Też jestem w ciąży i co jakiś czas jem.  Wagą się nie przejmuję, bo nigdy nie byłam fit. Martwię się jednak czy to nie szkodzi dziecku, olej palmowy, akrylamid, który powstaje w wyniku głębokiego smażenia i konserwanty. 

Łożysko wszystko filtruje, to gowno nie trafi do dziecka. Tylko tobie to szkodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przez cala ciaze jadlam chipsy moze kilka razy I nidgy cala paczek..Ale as to czesciej jadlam kukurydziane dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

W pierwszej ciąży niemal wyłącznie jadłam chipsy😲 tylko po nich nie wymiotowałam. 

Teraz w trzeciej przez całą ciążę zjadłam może że 2 paczki w sumie. Za to mimo że na co dzień nie pije gazowanych, bo nie przepadam, tak teraz np. wczoraj cały dzień na coli przeleciałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj jak ja się dorwę to paczka idzie:) Ostatnio staram się zastępować bake rollsami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Teoretycznie można tylko po co siebie i dziecko faszerowwac chemia? W chipsach nie ma ani jednego wartościowego skladnika. Za to jest szkodliwy olej palmowy, bardzo duża ilość soli, konserwanty, barwniki, polepszacze, no i alrylamid. Lepiej zjeść jakiś owoc czy warzywo a nie taka chemię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja uwielbiam chipsy. Ale z racji tego, że przed ciąża sporo się odchudziłam (bo zdrowie leciało) to bardzo często jadłam chipsy z jarmuza pieczone w piekarniku. Polecam spróbować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czipsy? Ziemniak w przyprawach? :D Jak się tak bardzo o zdrowie troszczysz to zrezygnuj z rakotwórczego mięsa pędzonego na antybiotykach a nie się o czipsy martwisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
58 minut temu, Gość gość napisał:

Czipsy? Ziemniak w przyprawach? 😄 Jak się tak bardzo o zdrowie troszczysz to zrezygnuj z rakotwórczego mięsa pędzonego na antybiotykach a nie się o czipsy martwisz 😄

Tak prawda mięso też z takich zwyklech sklepików albo co gorsza z marketów też jest bardzo szkodliwe. Chipsy to niestety nie tylko ziemniak w przyprawach. Poczytaj skład. Ziemniak w przyprawach to masz jak sama zrobisz i upieczesz. To wtedy można powiedzieć że to wzglednie zdrowa wersja chipsów. Smażone nawet domowe są mocno kontrowersyjne bo mimo że w domowych nie ma konserwantów to przy smażeniu tworzy się alrylamid który jest rakotwórczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×