Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

mam pytanie do.... ---> daj juz sobie siana; malo Ci ponizania siebie samego??? 🖐️ Idea wolnosci jak widze jest zbyt pokretna dla niektorych- chodzi o to, ze nikt nie moze narzucic Ci chodzenia do kosciola, do pracy, w ogole nikt nie moze nakazac Ci nawet wychodzenia z domu, jezeli nie masz na to ochoty. Natomiast jezeli sam masz ochote w ktorys z tych sposobow sie "zniewolic"- w ramach wolnosci - bardzo prosze, czyn to! A mnie nic do tego. Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość by żyło się lepiej wszystkim
Palikot nie chce współpracować z Nową Prawicą! To jest prawdziwa prawica w Polsce, a my jesteśmy prawdziwą lewicą! - powiedział p. Janusz Palikot, lider ruchu swojego imienia, uzasadniając niechęć do współpracy z Nową Prawicą p. Korwin-Mikkego. - Poparcie dla Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego w sondażach, które zamówiliśmy m.in. w Homo Homini, jest zaskakująco wysokie i jestem przekonany, że partia ta znajdzie się w parlamencie nowej kadencji, podobnie zresztą jak i mój Ruch zapowiedział p. Palikot. Z kolei PiS - wg p. Palikota - to partia narodowosocjalistyczna, a PO i SLD to partie władzy, bez ideologii. Źródło: www.konserwatyzm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu shatyn
wklejasz? lepiej przeproś tą babine co tu wypisuje pierdołki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palikot- szalenie inteligetny facet, nie popieram Jego pogladow, ale nie zmienia to faktu, ze ogarniety z Niego facet :) I ma racje, zreszta przekonajcie sie sami!!!! http://wybory.xaa.pl/ ---> zaglosujcie w prawym dolnym rogu- zobaczycie jakie kto ma poparcie- tylko sie nie udlawcie 🖐️ Platforma Obywatelska (PO) 29.62% Prawo i Sprawiedliwość (PiS) 26.5% Kongres Nowej Prawicy (Nowa Prawica) 14.15% Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD) 12.96% Ruch Palikota (RP) 12.76% Prawica RP (Prawica) 1.15% Polska Jest Najważniejsza (PJN) 1.11% Polska Partia Pracy (PPP) 0.45% Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL) 0.39% Inna 0.32% Samoobrona RP (SRP) 0.3% Liga Polskich Rodzin (LPR) 0.22% Partia Regionów (Regiony) 0.06%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie wedlug sondazy OBOPu czy innych osrodkow Kongres Nowej Prawicy nie znajduje sie w ogole w klasyfikacji do tego stopnia, ze kiedy dzwonia i pytaja o preferencje mozna wybierac miedzy 5 czy 6 partiami, wsrod ktorych naturalnie nie ma KNP :D A sondaz internetowy- od razu pokazuje prawde- tylko tv manipuluje statystykami, i jezeli jeden z drugim w "Faktach" zobaczy, ze KNP ma mniejsze niz 1% poparcia (co oczywiscie nie jet prawda) stwierdza (jak ja podczas ost wyborow), ze moj glos na JKM bedzie zmarnowany :O :O :O CO JEST BLEDEM !!!!! Idziemy, i glosujemy na KONGRES NOWEJ PRAWICY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co nam panstwo
odpowiem banalnie: by żyło się lepiej. ;) A żyje się nam lepiej wtedy, gdy wokół nas żyją ludzie przynajmniej tak bardzo zadowoleni z życia jak my. Czy zamożni ludzie, których stać na budowę luksusowego domu, stawiają go w dzielnicach biedy? Nie - na ogół wolą sąsiedztwo osób o podobnym statusie majątkowym. Czy w sytuacji, gdyby Twoje osiedle zalała powódź, a Ty byłbyś jedynym mądrym, który się ubezpieczył, to odbudowywałbyś dom wśród ruin, czy może przeniósłbyś się w inną okolicę? Owszem, wielu z nas ma czasem niskie uczucia, chciałby być bogatszy, lepszy, ważniejszy niż wszyscy, ale po chwili zastanowienia trzeba przyznać: moja jakość życia zależy w dużym stopniu od jakości życia ludzi w moim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za liberalizm
u "przeklęte pragnienia"! w style JKM. nie powiększac długów! wystrzelac emerytów i rencistów. leczenie dziecka za drogie? nie powiększac długów. zabić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszunia0015
Najstraszniejsza strona w internecie zobacz: http /szort.pl/xNieznajomAx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I DZIĘKI ZAŁOŻYCIELCE
mam dość takiego kraju JEJ BRAKOWI KULTURY, CHAMSTWU I GŁUPOCIE, TOPIK ZDECHŁ. A SZKODA BO MOZE COŚ DOBREGO Z NIEGO BY WYNIKAŁO, BO NIE WSZYSTKIE IDEE KORWINA MIKKE SĄ DO NICZEGO. ALE GŁUPIUTKA mam dość takiego kraju ZAŁATWIŁA WŁASNY TOP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozycielka- w przeciwienstwie do niektorych, co widoczne powyzej- ma ZYCIE W REALU, i nie siedzi 24/24 na kafe odzwiezajac strone, i buzujac sie, z braku innych ciekawszych rzeczy do zrobienia :classic_cool: Zglupkami nie wdaje sie w dyskusje, to takie moje postanowienie, wiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST inteligetny, a to ze ktos udowodnil mu, ze jego teorie, i myslenie socjalistyczne sa do d***, to sie chlop zaczal z nerwow motac i mowic niedorzeczne glupoty :D Kultura osobista, a inteligencja to dwie rozne sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek wybitnie inteligentny potrafiłby podeprzeć swoje poglądy solidnymi argumentami, albo potrafiłby w miarę błyskotliwie wybrnąć z trudnej wymiany zdań albo po prostu milczałby w powyższym linku masz dowód, że te zdolności Palikotowi są obce, tłumaczy się jak dzieciak z gimu, żenada kompletna "wybitnie inteligentny" można powiedzieć np. o Michalkiewiczu, a J.P. nawet do pięt mu nie dorasta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za liberalizm Ależ ja nie miałem na myśli zabijania emerytów, poza tymi z ub/sb i temu podobnymi :D Mnie chodziło o establishment i wspierających go pożytecznych idiotów :classic_cool: Ja wręcz podwyższyłbym emerytury właśnie tym co kiedyś strzelali do czerwonych, lub na różne inne sposoby z nimi walczyli, jeszcze ich trochę zostało i niechby sobie pożyli troszkę wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek wybitnie inteligentny potrafiłby podeprzeć swoje poglądy solidnymi argumentami, albo potrafiłby w miarę błyskotliwie wybrnąć z trudnej wymiany zdań albo po prostu milczałby ---> ale socjalizmu nie mozna podeprzec zadnym racjonalnym argumentem, bo to durny, bezsensowny system ---> wybrnac z sytuacji mozna kontrargumentem, a liberalizm wad NIE MA, gdyz jest to ustroj spolecznie sprawiedliwy ---> milczenie oznacza przyznanie sie do porazki, a na to polityk nie moze sobie pozwolic, bo straci wyborcow Czesc pragnienie :) Ja na takie posty juz dawno przestalam odpowiadac; to tak, jakby do japonca mowic po polsku, i dziwic sie, ze nie rozumie :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁOŻYCIELKA KTÓRA
WG WŁASNEGO POSTU NIE "BUZUJE SIĘ" I NIE SIEDZI TUTAJ 24/24 ODŚWIEŻAJĄC STRONĘ, PO PRAWIE DOBOWEJ NIEOBECNOŚCI POJAWIŁA SIĘ, OCZYWIŚCIE "PRZYPADKIEM" :D PÓŁ GODZINY PO MOIM POPRZEDNIM POŚCIE. TO OCZYWIŚCIE KOMPLETNY PRZYPADEK:D:D:D:D:D:D:D MOŻNA POWIEDZIEĆ, CYTUJĄC KLASYKA KŁAMSTWA, TO OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ NO I OŚWIADCZYŁA NAM ŻE POSTANOWIŁA SOBIE Z SOBĄ NIE DYSKUTOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga wariat
znowu nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ma w stopce napisane
że jest kobietą. naucz się czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, pluja na Ciebie, a Ty udajesz, ze to pada deszcz. To jest klasa !!! I te, pozal sie boze, 'riposty'........- zenada :D :D Okropnie mi Was zal.... :O Obawiam sie, ze ten temat przewyzsza mozliwosci intelektualne niektorych. I w celu oszczedzenia sobie dalszej kompromitacji... moze lepiej czasem cos przemilczec, hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safona radomska
Zostało dowiedzione, że postulowany przez JKM system polityczny i gospodarczy hamuje procesy gnilne w jamie ustnej oposów i kapibar. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałes dodać że
ten odruch wymiotny nastepuje po usłyszeniu bzdur wypowiadanych przez JKM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystko co mówi to bzdury, rzekłbym nawet że większość to dobre pomysły. Samo napisanie że mówi bzdury takowymi jego mowy nie czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o shatyn
zmienił nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×