Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość szzz
Ktoś może wie, czy Mikke proponuje jakieś rozwiązania prorodzinne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na pewno wie
mam dość takiego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberalizm to taki system, wktorym masz tyle, ile sobie wypracowales. Jezeli pracujesz ciezko, na budowie- i zarobisz miesiecznie 4tys brutto, to do reki dostaniesz 2800; natomiast jezeli bedziesz lezal dupą do gory, i nie pracowal, to nie dostaniesz NIC- zadej pomocy socjalnej, zadnego mieszkania socj, zadnego zasilku... Rozwiazanie prorodzinne polegac maja wiec na tym, ze panstwo nie zabierze z Twojej pensji polowy kasy na "darmowa sluzbe zdrowia, darmowa edukacje" i tego typu inne "gratisy". Jezeli zarabiasz 5tys brutto, to do reki dostaniesz 4800, a nie tak, jak teraz okolice 3tys. Jezeli nie bedzie tak poteznych podatkow- za chleb zaplacisz 99groszy, za benzyne 99gr/l, i wszystko co posiada w sobie vat i akcyze z miejsca stanie sie o polowe tansze. Wiec nie dosc, ze panstwo nie obskubie Cie z podatkow, to jeszcze ceny uslug i towarow pojda w dol :) Cham nie byl, nie jest, i nigdy nie bedzie partnerem do rozmowy ze mna, wiec nie ma Ci nic do powiedzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JKM spowoduje większe cuda
niż Tuska. Benzyna będzie kosztowała połowe tego ile kosztuje jej wyprodukowanie. Po prostu cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
shatyn to taki ryszard c :D tyle ze jeszcze nie eksplodowal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
ale jak cos przeczytam co napisał to zaraz wale konia bo mnie tak jebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
shatyn nie podszywaj sie bo to nie ladne nikt ci o tym nie mowil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
haha ale jak cie obsraly twoje przyjaciolki :D:D jaki ty musisz byc k u r w a zalosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn moze i jest żałosny
ale ty bardziej. ganiasz za nim wszedzie i wszedzie go widzisz czy jest czy go nie ma. na mózg ci padło. chciałbyś mu obciągnac z połykiem nie zboczku wyjebany w dupkę przez kumpli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
bo ja go kofam shatynka miłego. dlatego za nim ganiam. i chętnie bym mu pitolaka pociągnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, swintuchy, to nie forum erotyczne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 "Benzyna będzie kosztowała połowe tego ile kosztuje jej wyprodukowanie. Po prostu cud!" --> :O no wlasnie, najpierw poczytaj, potem zabieraj glos. http://forsal.pl/artykuly/510765,ceny_benzyny_na_swiecie_wahaja_sie_od_7_groszy_do_7_zlotych.html To mnie przeraza :o sluchacie tylko tego, co mowia w tv :O Jak powiedzieli Wam, ze cukier w Pl kosztuje 5, czy 6 zl /kg, i musi tyle kosztowac, bo tak jest na calym swiecie, a wrecz trzeba robc zapasy, bo jeszcze pojdzie w gore, to w tym samym czasie na wyspach kupowali cukier za 80 centow/kg :D Oczywiscie wezcie pod uwage tez to, ze u nas minimalne wynagrodzenie to 1317zl, a u nich- chyba 1500e :D Tak samo jest z benzyna, nie mowiac juz o innych sprawach, np walkowanym przeze mnie vacie, albo podatku dochodowym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytałem i przeczytałem
Niska cena benzyny w tych państwach nie wynika tylko z posiadania złóż ropy. Jest ona owocem aktywnej polityki władz państwa, które dopłacają do sprzedawanego na rynku wewnętrznym paliwa. Rekordowe dopłaty w Wenezueli wynoszą nawet 98 proc. rynkowej ceny benzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytałem i przeczytałem
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafianin
Szczęść boże zwracam się z apelem do ludzi dobrej woli o wsparcie w mojej trudnej sytuacji materialnej jestem chory na organiczne uszkodzenie układu nerwowego od urodzenia z tego powodu jestem dyskryminowany i wyrzucany z każdej pracy którą podejmę ze względu na dolegliwości chorobowe. Od kilku lat walczę z zus-em o rentę mam na utrzymaniu 4 letnią córkę obecnie jestem bezrobotny bez żadnych środków do życia proszę o drobne sumy na przeżycie.... data. 18 lipiec 2011 Kredyt Bank nr.konta 19 1500 1546 1015 4031 0333 0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się salonu
Nie możemy sobie od tak zlikwidować vatu. Przepisy unijne na to nie pozwalają. możemy go zmniejszyć do 15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze bedziesz tak uprzejmy, i zacytujesz pozostala czesc artykulu??? :D :D :D To jest po pierwsze. Po drugie chodzilo mi raczej o to, ze oprocz przywalania przez panstwo podatku do kazdego litra, wybieramy chyba nie najlepszego eksportera.... pisze sie o tym mnostwo, no ale pewnie nie czytasz???? Poza tym- nawet gydby dalej kupowac u ruskich nierzadko przeplacone surowce, skoro akcyze i inne podatki "w benzynie" stanowia 50% ceny, to beznyna za rzadow JKM kosztowalaby.....2 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dalej. dalej nie piszą
noic o litrze za 7 groszy. takie ceny sa tam gdzie wydobywają ropę czyli jest dla nich tania i dopłacaja do beznyny. a ty dajesz to za przykład:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam o tym milion razy na tym topicu- bogate panstwa ue maja 15% vat, a my- jedno z biedniejszyc- 23 % :D A niedlugo bedzie jeszcze wiecej. Primo- JKM jest przeciwnikiem UE. Wiec niewykluczone, ze zrobilby to wbrew umowom :) Po drugie wlasnie na tym przykladzie widac, jak UE ogranicza suwerennosc narodow- nie mozesz obnizyc vatu, prawodawstwo krajowe musi byc zgodne z dyrektywami UE, obowiazek ratyfikowania umow, kary smierci tez nie bedzie, mimo ze znakomita wiekszosc % obywateli jest za jej powrtoem. Niby nic, a jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu sie wygłupiłas
i tyle. manipulujesz ale ci to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cel wklejenia tego linka
był taki żeby pokazać że można inaczej, że beznyna po 99 groszy to nie cud. okazało się że to nie cud tylko dopłaty w krajach w których się rope wydobywa. zbłazniłas się i nawet nie masz odwagi się przyznac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tej kłótni.. Jestem przeciw tak wysokiej jak w Polsce opodatkowaniu paliwa, 51%, jak i byłbym przeciwny dopłatom jeśli byśmy byli w sytuacji Wenezueli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widze nie umiesz przyznać
się do błędu. trudno. tkwij dalej w swoim oszołomieniu. tylko nie dziw się że tak mało ludzi popiera JKM. bo jak trafia się na taki egzemplarz jak ty, to ochota głosowania na JKM zaraz przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Myrevin, tylko JKM zadnych doplat robil nie bedzie, bo to liberal. Przy czym zlikwiduje tez podatki, ktore wisza na tej benzynie. Wiec dzieki temu mamy juz 2 zl za litr. Sam mowil wielokrotnie, ze trzeba przemyslec sprawe eksportera, renegocjowac umowe, na ktorej mocy nie dosc ze raczej przeplacamy, to jeszce kupujemy surowce "na zapas". Po tych czynnosciach cena benzyny oscylowalaby w granicach, o jakich pisalam powyzej. Nie ma sily tlumaczyc wszystkiego po 100 razy niektorym "ynteligentom".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wiem, natomiast kompletnie nie rozumiem o co chodzi pomarańczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniesienie aż podatków aż takie, dopóki do unii należymy jest niemożliwe. Obawiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczy chodzi o to
że cena benzyny to ok 2 zł po produkcji. a więc opowiadanie że za Korwina to benzyna będzie kosztowała 99 groszy to głupota bo trzeba by do niej dopłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×