Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość gość
samog**** to działanie na szkodę plemnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok. To rozumiem, że JKM nie postuluje anarchii, ale postuluje ograniczenia gospodarcze ograniczone do minimum tj. zakaz aborcji (można się zgadzać albo nie), morderstw, kradzieży itp. rzeczy, które szkodzą innym. Moje wątpliwości wynikają stąd, że JKM często i gęsto wyraża swoje poglądy w kwestiach światopoglądowych, nie mających znaczenia gospodarczego, jak praca kobiet czy homoseksualizm. Paradowanie dwóch gejów i całowanie się ich w parku nie szkodzi innym. Nie wiem czy JKM zamierza tego zakazać czy nie, ale jedno jest pewne - nie jest mu to obojętne. Uważam, że jego prywatny światopogląd konserwatywny nie jest niczym złym, ale w państwie liberalnym nie powinien oddziaływać na przepisy = ograniczać funkcjonowanie wolnego rynku i tego się z jego strony właśnie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskusja z >mam dość to działanie na szkodę rozumu i inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarka i przyjaciółka Jana Pawła II apeluje do lekarzy i studentów medycyny, by nie uczestniczyli w aborcji, antykoncepcji, eutanazji i in vitro. Zebrała już w tej sprawie trzy tysiące podpisów – donosi "Gazeta Wyborcza". >A więc dla katolików pokroju pani Półtawskiej taką samą zbrodnią jest antykoncepcja czy też in vitro. Jak rozumiem, również te sprawy można dołączyć do branż zabronionych w utopijnym państwie JKM. Wg mnie w ten sposób zmierzamy dokładnie do liberalizmu jaki panował za czasów 'socjalistycznych" w Polsce i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liberalizm wg JKM... Klinik aborcyjne NIE. A dlaczego? Dlatego, że on tak uważa a zdanie innych się nie liczy bo jest zbyt... Liberalne. I pozwalające każdemu postępowac wg własnych przekonań, tym bardziej, że w większości krajów Europy, aborcja jest dopuszczalna przez prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nie rozumiesz. Aborcja jest zlem, dla niniektórych pewnie mniejszym zlem, ale zło mniejsze czy wieksze i tak zlem pozostaje. Jkm zreszta nie zmieni wlasciwie nic, bo przeciez w Pl zakładanie klinik aborcyjnych jest zabronione i dobrze!! A jjeśli jestes za aborcja to oznacza, ze popierali palikota lub sld, a skoro tak, to po pprostu szkoda na Ciebie czasu. :-) Postkomunisci i zboczency to nie moja bajka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja piszę o aborcji. (mówi tej strony baba-shatyn). Nie chcę za bardzo wnikać w problematykę aborcji, o tym jest tu dużo topików, a stanowisko JKM jest wszystkim znane i raczej się zmieni. Nie w tym rzecz: JKM ma światopogląd konserwatywny. Ten jego prywatny światopogląd konserwatywny stanowi istotny punkt jego wizji politycznej. Oczywiste jest, że zatem będzie oddziaływał na wolny rynek = ograniczał go. Co to za liberał? Aborcja mało mnie obchodzi bo nie prowadzę kliniki aborcyjnej, podobnie jak obecnie istniejąca penalizacja handlu marihuaną, ponieważ akurat nie z tego żyję. Pytanie brzmi: czy kiedy/jeśli JKM dojdzie do władzy, nie ograniczy wolnego rynku w zakresie mojego biznesu w imię konserwatyzmu światopoglądowego? Skąd możemy mieć pewność że nie? Nie planuję otworzyć agencji płatnych zabójców tudzież innej działalności, która szkodzi innym, ale JKM ma bardzo konserwatywne poglądy wobec rzeczy, które innym nie szkodzą, a po prostu są mało konserwatywne: np. homoseksualizm. Mnie to nie obchodzi, że on sobie w duchu lubi czy nie lubi gejów. Mnie obchodzi, że uważa tę (m. in.) kwestię za istotną politycznie = istotną na tyle, by w jej imię ograniczyć wolność rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam o to bardzo przyszłościowo: zakładam, że JKM osiągnie sukces, rozwali system, zniszczy patologię demokratycznych rządów i stanie na czele liberalno-konserwatywnego państwa. O ile teraz wiem, co myśli o aborcji, gejach, marihuanie i innych rzeczach istniejących dzisiaj lub mogę go o to zapytać (tak jak mogę zapytać Tuska, Palikota i każdego innego). Po "przewrocie k***inowskim" już pytań nie będzie. A przecież rzeczywistość zmienia się szybko, co chwila pojawiają się nowe problemy, nowe kwestie. Np. parę lat temu nikt nie słyszał o e-papierosach, dziś potrzebne są regulacje. Załóżmy, że ja za 10 lat wynajdę nowy przedmiot/rodzaj usługi, który nie szkodzi innym osobom, ale może kłócić się z konserwatywnymi poglądami JKM. Skąd mam pewność, że JKM wtedy nie zniszczy mojego small businessu w imię konserwatyzmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kochana powiedz proszę jaki widzisz związek między gejami, konserwatywnym swiatopogladem a ograniczaniem działalności gospodarczej? Kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi, mieszasz straszliwie i poslugujesz się ogolnikami. Zero konkretów. Podaj konkretny przykład działalności gosp, której zakazu prowadzenia się obawiasz na wypadek, jeśli jkm wygra wybory. Konkretnie. O kto i dlaczego nie mógłby jej prowadzić. * To, czego się obawiam po przejęciu rzadow przeznaczone jkm to wlaśnie za duzo wolnosci. Nie odwrotnie. Wolnośćktóra ma na mysli jkmprzyslugiwalaby każdemu, a korzystać z niej we wlasciwy sposób potrafią ludzie mądrzy... Konkluzje sobie podaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzenie klinik aborcyjnych. Organizacja ślubów homoseksualistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
Zartujesz? Teraz nie rządzi jkm, a nie ma przyzwolenia zarówno na jedno, jak i ma drugie?? Nadto- to na czym Ci tak bardzo zależy jest w stanie zagwarantowac tylko sld lub palikot. Nie bede się powtarzać co to dla mnie oznacza. Poza tym- jeśli dla kogos w momencie widma katastrofy demograficznej, finansów publicznych oraz emigracji na tak potezna skalę - sprawa klinik aborcyjnych i praw gejów jest priorytetowa- to oznacza, ze jest pieprzonym egoista bez wyobraźni i nie powinien miec praw wyborczych- czynnych jak i biernych. Polityka jest dla ludzi mających na uwadze dobro całego narodu, a nie czubek własnego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, proszę!!! Ciekawy eksperyment! Gdy próbowałam wysłać powyższy post z mojego konta uznano tp za spam. Gdy się wylogowalam, i napisałam z pomarańczy- jest ok. W glowie mi się to nie miesci. Ograniczanie wolnosci slowa jest łamaniem mojego konstytucyjnego prawa. Wstydzcie się!!! * Co ma ze sobą wspólnego organizowanie slubow homo i ograniczanie wolności gosp? Zastanów się dziewczyno zanim cos napiszesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy twój świat gościu ogranicza się do tych klinik aborcyjnych i ślubów homo, że tak sie tego uczepiłeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc If! * Jeśli nie rozrozniasz płodu od plemnika, to oznacza, iż zapewne nie otrzymałaś promocji do klasy piątej szkoły podstawowej. Radzę wiec opuścić ten temat, bo Cie po prostu intelektualnie przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
które innym nie szkodzą, a po prostu są mało konserwatywne: np. homoseksualizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam ze to właśnie środowiska gejowskie byly odpowiedzialne za rrozprzestrzenianie sie wirusa hiv w pierwszej fazie epidemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, ze pogląd jkm na rolę.kobiety jest jego własnym poglądem, do którego ma prawo jak kazdy z nas. Nie zamierza On na pewno na siłę zamykać kobiet w domu. Nie rozumiem o co cała afera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
Mnie też to nie odpowiada, jednak uważam, ze teraz jako patrioci i odpowiedzialni obywatele własnego kraju musimy przy wyborze kandydata kierować się nnieco innymi pobudkami niż to, jaki Kandydat ma stosunek do gejów, trawki, kobiet czy krzyża sejmie.to tak, jakby zastanawiać sie na jaki kolor pomalować paznokcie u ręki, która ma nam być za kilka sekund amputowana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojego nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jkm jak sam twierdzi chce dac wybór kobietom: czy chcą pracować. Bo który mężczyzna w dzisiejszych czasach, nawet z nieosiagalna dla wielu srednia krajowa jest w stanie utrzymać siebie, swoją zone i dzieci? Kobiety po prostu muszą dzis pracować, bo inaczej budżet domowy nie ma szansy sie domknac. To, ze tych miejsc pracy brakuje- nie tylko dla nich, ale także ich mężczyzn- jest już tematem na inna dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wisi mi to co będzie rozdzierał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
JKM to dość dziwne indywiduum , którego wniosek w 91 o przedwczesną lustrację obaliło rząd Olszewskiego - ma obecnie 72 lata , a wiec nie te lata aby... aczkolwiek działaja jednak na pewnych przygłupów albo naiwniaków jako ten mendrzec , albo monz opatrzościowy w tejże naszej sytuacji dość durnej ...bidoki szukają alternatywy , czyli tego wodza prawego i doświadczonego wikowo bardziej niż kaczor i kwacho ...co teraz będzie obalał junię jewropejską , samemu bedąc oczywiście ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dość takiego kraju - Cierpisz na podobną obsesję, jak JKM. Ty masz obsesję na punkcie Shatyna, a K***in-Mikke na punkcie UE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją wypowiedzią o kobietach, niepełnosprawnych i miłością do Putina wiele u mnie stracił :O Podoba mi się tylko jego eurosceptycyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babashatyn
Cześć. Mi też często post kwalifikują jako spam, dlatego pozwolę sobie odpowiedzieć w kilku postach dla "bezpieczeństwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
ten 10 letni bojowik cafe wywołuje psychozę ...czyli tzw. kompleks shatyna :classic_cool: oczywiscie pozwany na dodatek udaje także że ....go tu nigdy nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka jak sama zauwazylas wyboru nie maja. Gdyby jednak facet który zarabia 4 tys brutto przyniósł do domu 4 tys, a nie niecałe 3 po obcieciu na to i owo, a kostka masła nie kosztowała 5zl, tylko 2, chleb nie 3 a 1zl, paczka fajek nie 12 a 4 zl, a litr benzyny nie 5.50 a 2 złote kobiety nie musiałyby pracować. Do tego dąży jkm. Przypomne- zdecydowane obnizenie podatków, a dochodowe do całkowitej likwidacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście mozemy zająć się prypominaniem jego niefortunnego wypowiedzi na tematy 2 i 3 kategorii. Tak jak to robi od lat po i pis. Tylko po co? Naprawde chcecie stawać z nimi w jednym szeregu?? * Porozmawiajmy moze o jego koncepcji państwa minimum, podatkach, wolności. Bezpieczeństwa. O czyms, co jest naprawde ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×