Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość gość
Sorry, co zrobil PiS takiego? Rzeczywiście oni pod względem patriotyzmu są lepsi od PO, kiedyś obniżyli podatki, ale teraz mowią wprost o tym, że podatki trzeba podnieść. PiSu poglądy na gospodarkę są takie jak SLD (różnią się na temat tego czy w niedzielę można handlować - co jest bez znaczenia). Podstawowe pytanie: chcę jeździć taksówka - po co mi jakakolwiek licencja? Oszukam kogoś to do sądu, źle wykonam usługę to mi nie zapłacą. Po co tutaj licencje? PiS mówi że taksówkarzy trzeba chronić, taka ochrona we Francji spowodowała, że taksówki są tam horrendalne drogie, (bo taksówkarze muszą sobie zrekompensować koszt licencji takówkarskiej - 250 TYSIĘCY euro - nie robię sobie jaj tyle to kosztuje). Np związki zawodowe prowadzą do tego, że za wszystko płacimy więcej, a kolej upada (no bo przecież jeżdżenie pustymi pociągami od wsi A do wsiB to oszczędza miejsce pracy). Ma któraś partia jaja by te związki zlikwidować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przemka 23 lata
Pewnie w wielu przypadkach biurokracja jest zbędna i kosztowna, ale jesli zamkniemy wszystkie urzędy a ich zadania przydzielimy (jak tego chce bohater tego topiku) wyłącznie policji, sądom i wojsku - to te 3 instytucje będą z dnia na dzień o wiele bardziej obciążone, będą kosztowniejsze, muszą się rozrosnąć. Dla przykładu: likwidacja Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów musi skutkować utworzeniem Wydziału ds Konkurencji i Konsumentów lub jakimś ekwiwalentem w strukturach sądów i policji - bo ktoś te sprawy będzie musiał rozpatrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie u nas myślą, że ważne są "miejsca pracy". To dzięki związkom zawodowym nasze fabryki kupuje się po to by je zlikwidować - normalnie prywatyzację robi się z licytacji (tak zrobiła Ukraina - unieważniła przetarg kombinatu za 800 milionów tylko po to by go sprzedać w licytacji za 5.4 miliarda), ale związki są przeciwko temu. Związki żądają gwarancji utrzymania nieracjonalnego zatrudnienia, odstraszają 80% oferentów, potem ktoś te zakład kupi ale wielokrotnie taniej. Ci co zostają widzą w tej fabryce głównie maszyny na sprzedaż i działkę budowlaną. Związki zakładowe do liktwidacji! Natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przemka 23 lata
To jest zarzut chyba do konkretnych związków i konkretnych ludzi :) Bo związków zawodowych w ogóle to jest po pachy i działają na rożnych polach (reprezentują też różne poglady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może są jakieś nieszkodliwe związki, ale największe a więc ZNP, górnicze, kolejarze, OPZZ to niestety są szkodniki okropne. Związki nie są potrzebne - wystarczyłoby by bezrobocie było około 4-5% a płace same by poszły w górę. Ale nikt nie chce zrobić z Polski raju podatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram JKM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można popierać zwykłego idiote i palanta, udającego intelektualiste półinteligenta o manierach zwykłego buca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam tylko popieram jego niechęć do Unii Gejowskiej, yyy.. przepraszam, Europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>> Związki nie są potrzebne - wystarczyłoby by bezrobocie było około 4-5% a płace same by poszły w górę. Bardzo możliwe, ale to nie znaczy, że nie powinny być legalne, a już na pewno nie powinien tak uważać liberał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy z niego Janusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JKM- popieram od kilkunastu lat - pamietam jak mowil ze wzrosnie przestepczosc nieletnich kiedy kobiety beda pracowac i ,, robic kariery ,, po 12 h i tak sie stalo , kary cielesne - uuuu jak widze te ,, dzieciaczki ,, to sama reka poleci , a siedziec w domu i zeby pan zarabial bardzo prosze - moge nawet nie miec prawa do glosowania - mialam je tyle lat i jakos nie bylo mi z tym lepiej - koniec koncow od ladnych paru lat w polsce nie mieszkam i dobrze mi z tym ...... ale zalezy mi caly czas zeby ta nasza polska w sile rosla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz JKM będzie musiał odpowiedzieć za pomówienie posła PO i prawdopodobnie zostanie skazany. Pomówił również policję, która też prawdopodobnie skieruje sprawę do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Kobiety nie mogą być inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem. . I jeszcze coś takiego: demokracja polega na tym, że jeżeli ja z panem i panią będziemy na bezludnej wyspie, to większością głosów ustalimy, że pani ma z nami na zmianę sypiać. To jest właśnie demokracja. A mając większość 2/3 wpiszemy to nawet do konstytucji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane. . Dla wyjaśnienia moim wyborcom: ja też pijam, ale wyłącznie wino, a na deser miody i (czasem) likier, by nie było, że jestem abstynentem. Bo wtedy nie miałbym w wyborach żadnych szans.... . "Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy - stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami". . Obejrzałem sobie klasyfikację medalową para-olimpiady. Nie ma tam prawie w ogóle państw afrykańskich. Tam zaraza nie dotarła. Ale to oznacza, że Murzyni niedługo podbiją świat. I wyrżną nas. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mam dość takiego kraju
Kobiety nie mogą być inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>> I jeszcze coś takiego: demokracja polega na tym, że jeżeli ja z panem i panią będziemy na bezludnej wyspie, to większością głosów ustalimy, że pani ma z nami na zmianę sypiać. To jest właśnie demokracja. A mając większość 2/3 wpiszemy to nawet do konstytucji.... Demokracja w wydaniu "lewackim" polega na tym, że ustalamy większością głosów kwestie istotne dla ogółu (lokalizacja publicznej drogi, wysokość podatku, co ma być finansowane z budżetu), a sprawy istotne tylko dla jednostek pozostawiamy im (stąd wynika właśnie poszanowanie woli mniejszości etnicznych, homoseksualistów, niepełnosprawnych itd. w prawodawstwie). Inaczej wyglądała demokracja w społeczeństwach np. starożytnych, ale z tą demokracją, w której my żyjemy, ta historia z beludnej wyspy nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawalona
Już widzę jakie by to było bezkrólewie.Mnóstwo ćpunów, pijaków itp.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Jak przebijemy wysoko te pięć procent, ta bariera zniknie i zobaczycie państwo, że rok potem będą wybory sejmowe i jak Bóg da,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to c***achołkowie czerwonej hołoty wylądują w więzieniach, bo tam jest ich miejsce, tam jest miejsce tych polityków - mówił JKM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Mówił o sobie. Bo pachołki czerwonej hołoty to członkowie ZSL czy SD a więc również i JKM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***in jest już czwarty w sondażach, jeszcze trochę i będzie na podium. a ten kto jest trzeci zawsze wygrywa :) bo wygrany nie paktuje z pokonanym tylko z trzecią siłą by mieć większość w sejmie te cholerne komuchy z SLD jeszcze się trzymają ale to kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty rozumiesz co piszesz? To wybory do Parlamentu Europejskiego - tam ktoś stworzy koalicję z trzecim z Polsce, bo to mu się opłaca? A co to ma niby do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo obchodzą te wybory do jakiegoś europedalmentu? ja liczę na wybory do sejmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pi***le jak ktos taki moze ubiegac sie o jakiekolwiek poparcie.....toz ten K***in nie pali na wszystkie zawory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w wyborach do sejmu to: a) jescze mikke nie wystartował (może dostanie się do PE i nie będzie nawet chciał), b) jeszcze nie wiadomo czy w ogóle przekroczy próg c) nie wiadomo kto wygra i czy w ogóle będzie potrzebował z kimkolwiek pertraktować. d) nie wiadomo czy będzie chciał pertraktować z k winem bo może być na niego obrażony (a wielu parlamentarzystów ma powody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e) może jutro potknie się na skórce od banana i umrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
f) co na pewno będzie efektem lewackiego spisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybory dopiero za rok a Nowa Prawica ma już swojego ppierwszego posla w sejmie!!!! Przemysław Wipler wstąpił już oficjalnie w szeregi Kongresu Nowej Prawicy :-) Mamy też w najnowszym sondazu dla cbos 10% :-)glosujemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako monarchista jestem zwolennikiem pozbawienia wszystkich prawa wyborczego - oświadczył w "Jeden na jeden" Janusz K***in-Mikke, lider Nowej Prawicy. Wyraził też opinię, że kobiety mają niższą inteligencję od mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jkm miał na myśli "mam dosc takiego kraju"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×