Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

To w takim razie bardzo dziwne, ze bogate kraju UE utrzymuja vat na poziomie 15%, zyje sie im bardzo dobrze, a Polska, jeden z biedniejszych krajow mial 22, a teraz podniosl na 23 - i to dalej jest za malo. Im nizsze podatki- tym bardziej rozwija sie gospodarka i przemysl. O dio!.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwne. one mpogą bo
jak napisałaś są bogate. Polska nie jest bogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im niższe podatki tym mniejsze
wpływy do budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale podnoszac podatki powodujesz wzrost kosztow prowadzenia okreslonej dzialalnosci- przez co przedsieiorcy tna koszty- zwalniaja ludzi (wiec nie dosc ze nie placisz skladek, to jeszcze idziesz na bezrobocie, i zabierasz kase panstwu), podwyzszaja ceny towarow (przez co spada popyt na nie, ludzie kupuja mniej)- ludzie przestaja brac i splacac kredyty, banki przestaja ich udzielac- i stad wlasnie biora sie recesje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt. lepiej zmnieszyć budżet
i poprzez brak pieniędzy np na lecznictwo doprowadzić do śmierci tych ludzi. a potem wkopywac ich do pasa w ziemię to i na pomnikach cmentarnych się zaoszczedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O:O Sluzba zdrowia bedzie prywatna- i za wizyte nie bediesz jak teraz placil 150zl, tylko polowe z tego, to po pierwsze- a po drugie na wizyte nie bedziesz czekal 3 miesiecy, tylko gora 3 dni 🖐️ Wiekszosc urzedow zostanie zlikwidwana, beda je zastepowac placowki prywatne, wiec w budzecie nie bedzie potrzeba az tyle pieniedzy, co teraz. Logiczne. Poczytaj najpierw program wyborczy JKM. A potem probuj dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to robi własnie PO
tzn prywatyzuje służbę zdrowia. a tobie się to nie podoba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość program wyborczy? czytałem.
jeśli kadencja wynosiła by 20 lat to może i byłby do zrealizowania. a poniewaz ma cztery lata to nie jest. już, natychmiast to postawa dziecka które już musi miec zabawkę którą zobaczy. ustrój gospodarczy jak i polityczny trzeba wprowadzac powoli i z rozmysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co charakteryzuje
pomysły JKM to własnie wprowadzenie wszystkiego od razu. a to niewykonalne. już ktoś to tutaj tłumaczył na przykładzie emerytur. że to musi trwać 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatyzuja??? JA to slysze od kilku lat, a postepu nawet minimalnego jakos nie widac? chyba, ze mowa o tych przekretach, ktore w zwiazku z nimi regularnie wyplywaja? Zmiany trzeba wprowadzac, wdrazac JUZ. Bo w naszym przypadku za 4, 5 lat bedzie na nie po prostu za pozno. Kiedy najlepiej jest zaczac splacac kredyt? Gdy mamy go 10 000zl, czy czekac kilka lat, az od tych 10 000 urosna jeszcze odsetki na kolejne tysiace zl??? Dlaczego zakladasz, ze maja tylko 4 lata na realizacje postulatow? Przeciez wyborcy moga wybrac ich ponownie na kolejne 4 lata, a potem jeszcze na kolejne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy najlepiej spłacać
kredyt? wtedy jak się ma na spłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do wyborów.
łaska panska na pstrym koniu jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny "dowod"- niejaka Pani Katarzyna Szczot "kayah"- za sedziowanie w jakims nowym programie tv zazyczyla sobie 35 000zl za odcinek, w sumie 350 000 za 10 odcinkow- i tyle dostanie !!!! http://www.pudelek.pl/artykul/33714/kayah_w_jury_dostanie_35_000_zl_za_odcinek/ Oczywiscie, idzie to z "naszych" pieniedzy, bo program emitowac ma "dwojka". Czy godzicie sie na to, aby placic komus miesiecznie 140 tys zl wynagrodzenia???? Gdyby telewizja byla prywatna zgodzilaby sie jak prowadzacy TzG na.... 7 tysiecy za odcinek http://www.pudelek.pl/artykul/33713/zgodzil_sie_na_obnizke_pensji/ Nie obchodzi mnie to, co robi prywatna tv, ale sami nawet na tak durnym przykladzie widzicie, ze poki wydaje sie nie swoje pieniadze to latwo sie nimi szasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię jkm i czytam jego blogi
ostatnio zacząłem czytać także blog Stanisława Michalkiewicza. Mam dość takiego kraju - możesz mi polecić jakieś książki ekonomiczne, najlepiej wolnorynkowe? Niestety nie mogę jeszcze głosować w wyborach, ale postaram się namówić jak najwięcej starszych znajomych i oczywiście rodzinę. Jednak zanim zacznę ich namawiać muszę pogłębić swoją wiedzę na tematy ekonomiczne i polityczne. Idę w tym roku do technikum ekonomicznego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje "lubię jkm i czytam jego blogi". Pogłebiaj wiedze i zanim zaczniesz innych namawiac ja posiadaj. Bo inaczej ośmieszysz się tak jak "Mam dość takiego kraju" :D Tylko obawiam sie, że jak pogłębisz wiedze to sam będziesz się śmiał z JKM i Michalkiewicza (wielbiciel rydzyka i tylko tam go drukują). Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew_Ziobro
jakiś pies miał w Warszawie sfałszowane karty wyborcze na Komorowskiego ładna dupokracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"- Policjanci po dwukrotnym przeszukaniu samochodu komendanta znaleźli pakiet kart do głosowania z opisem, jakoby karty te były załącznikiem do protokołu wyborczego - potwierdza doniesienia RMF FM Renata Mazur, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga." Czyli nie były sfałszowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym rożni się KNP od UPR ?
opowie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nazwą.
idiotyczne idee pozostały te same. szef też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym rożni się KNP od UPR ?
a ty tu non stop siedzisz ? Poproszę o obiektywną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest obiektywna
a ja dopiero przyszedłem tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz Korwin Mikke jako wódz
Wprawdzie nie stoi on na czele naszego narodu, ale możemy obserwować jego zdolności przywódcze na poziomie stosunkowo małej społeczności jaką jest partia. Ale która partia? No bo tak: kiedy pojawiają się problemy na tle ideowym, personalnym, finansowym lub inne - nie wnikajmy w to - nasz wódz zmywa się i zakłada nową partię, która żyje tak długo, aż nie pojawiąsię w niej pierwsze poważniejsze problemy, wówczas JKM robi dokładnie to samo co poprzednio. I tak od wielu lat. :) Jak myślicie, co zrobiłby gdyby stał na czele nie partii, a całego państwa i gdyby pojawiły się problemy rangi państwowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co skompromitowala sie tutaj jedna, i ta samam osoba dwa razy- wiec teraz pisze pod jednym czarnym ( a trzecim z rzedu czarnym) nickiem, oraz kilkoma pomaranczowymi. Ale na nia nie zwazajcie- nie ma nic ciekawgo do powiedzenia, poza krytyka. Kilka osob zwrocilo uwage na jej niekompetencje, ale to trudny (kliniczny) przypadek :D Ksiazek nie jestem Ci w stanie polecic, nie pamietam autorow i teraz, poniewaz sa wakacje nie mam do nich dostepu. Poki masz dostep do neta czytaj sobie w "uwazam rze"- artykuly poswiecone gospodarce. "politycznie" nie darze ich sympatia, bo to organ PISu, za ktorym nie przepadam. To proste- jezeli w partii powstaja nieprawidlowosci, problemy, ktorzych wladze nie chca skorygowac, badz udaja, ze ich nie widza- trzeba takie ugrupowanie opuscic, by nie byc utozsamianym z czyms, co nie funkcjonuje dobrze, i nie firmowac dziadostwa swoim nazwiskiem. Ale wiekszosc ludzi w dzisiejszych zcasach przymyka na to oko- dopoki, dopoty na konto wplywa co miesiac kasa :D UPR od Kongresu Nowej Prawicy nie rozni sie jakos specjalnie, program bardzo podobny, no ale JKM jest w KNP, wiec ja glosuje na nich !!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poki co skompromitowala sie tutaj jedna, i ta samam osoba dwa razy- wiec teraz pisze pod jednym czarnym ( a trzecim z rzedu czarnym) nickiem, oraz kilkoma pomaranczowymi. " Nie miałem czym się skompromitować. Jeśli ktoś się tutaj skompromitował to "mam dość takiego kraju" opowiadając o zabieraniu emerytom części emerytury i swoją niemocą przy uzasadnianiu własnych słow. Nawet gdybym używał dwudziestu nicków (czarnych i orange) to moja sprawa. A używam dwóch czarnych. I to wszystko. Ale każde kłamstwo jest dobre żeby przykryć np brak uzasadnień dla własnych słów. Przynajmniej wg. "mam dość takiego kraju". A i opowiadanie o mojej rzekomej chorobie jest świadectwem na totalną niemoc zarzucenia mi czegokolwiek. "Kilka osob zwrocilo uwage na jej niekompetencje" To oczywiście to nie prawda. Najłatwiej sprawdzić to w ten sposób że "mam dość takiego kraju" wskaże posty takich osób zaierające uzasadnienie takiej oceny. Już teraz mozna powiedzieć, że "mam dość takiego kraju" po prosyu kłamie, żeby zamazac swój blamaż. To takie same kłamstwo jak to, że widzi moje IP. Niesdtety trafiła na człowieka m.in. pracującego w sieciach komputerowych i w systemach komputerowych a na dokładkę mój syn jest na trzecim roku informatyki. I obaj wiemy że to jest niewykonalne. Chyba że dysponuje tzw. panelem moderatorskim czyli jest moderatorem tego forum. Ale wtedy łamie obowiązujący ich regulamin, tzn wykorzystuje służbowy panel do prywatnych celów. Dodam, że można poczytac posty z początku tego topiku, żeby zobaczyć jak niewycjhowaną osobą jest "mam dość takiego kraju". "Wyłazi" to wtedy kiedy nie mogąc uzasadnić swoich słów, miota się i w ramach braku argumentów, obraża rozmówce. ------------------------------ Co do KNP i UPR. Sprawa jest prosta. Jak tylko ludzie połapią się, że idee korwinowskie są niewykonalne i zaczynaja zadawać "niewygodne" pytania, to Korwin zwiewa i zakłada nową partię szukając tych którzy jeszcze sie nie połapali w tym, że jego idee nijak nie pasują do rzeczywistości. A cytaty z wypowiedzi Korwina, które przytoczyłem świadcza dobitnie o nim jako człowieku. Gadanie że nalezy je (te cytaty) oddzielić od idei jest tylko gadaniem, ponieważ owe cytaty sa częścią idei głoszonych przez Korwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
shatyn na miejscu twojego syna zapierdolilbym cie w nocy siekiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może podniese
ten zacny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×