Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

>>>Musztarda, taka jestes madra ale przepisu na cukinie bez miesa i nie smazona to pewnie nie znasz??? A co to za filozofia. Wrzucam na grilla, po przyprawieniu. Podobnie jak kabaczka. I paprykę rzecz jasna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupokracja to glupi system i korwin to wie mimo wszystko nie potrafi lub nie chce przekonać do siebie chocby np 6% wyborców ---> ZA CO ma ich przekonac??? Na to trzeba kasy. I tal na kampanie wylozyl 100 tys ze swojej keiszeni, uwazasz, ze to malo??? Zobacz, kto finansowal partie tuska, gdy zostala zalozona, zobacz kto sponsorowal palikota. Caly internet, mlodzi ludzie sa za korwinem (wygrywa tu wiekszosc sondazy przedwyb.), ale musi uplynac ze 20 lat, by ludzie zmadrzeli. Tak na moje oko. Bogactwo nie bierze sie z zasilkow, tylko z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
chocby po to byś odzyskal swobode obywatelską i prawa obywatelskie jak na zachodzie. pogadaj z ludzmi,ktorzy za komuny żyli,pracowali itp. Wielu z nich nie odczuwalo braku praw obywatelskich itp Odczuwali ja pisarze,artysci i ludzie tacy jak obecny PIS i PO i co teraz mamy z tego?Owszem,mozesz napisac,ze premier jest glupi a prezydent to burak,ale na gospodarke czy inne wazne rzeczy juz nie masz wplywu. To jaka do chuja jest roznica miedzy komuna a dzisiejszymi czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego skoro jkm nie stosuje w ogole populizmu tzn że wyborow nie chce wygrac ani nawet wejsc do sejmu ALEBO mysli ze mimo wszytko się dostanie do sejmu... :D dobrze jkm wie jak jest, że co rzeci polak decyduje sie na kogo zaglosowac dopiero jak dostanie kartke z nzwiskami...więc na co liczy? bez populizmu ni-chu-ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprykę to nawet wczoraj wrzuciłam, nie na grill, do piekarnika. Obok pałek i ziemniaków młodych, których nie obrałam, tylko umyłam. Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem gotowac :( nie wiem czym przyprawic :( Umiem tylko robic salatki i ciasta piec :P Jezeli o papryce mowa... to zaraz zaczne wrzucac linki do artykulow prasowych nie poucinane rzez tnij, specjalnie dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka że państwo nie ejst reprysyjne, że jestesmy w unii, nie żyjemy w strachu że zaraz będzie wojna nato-uklad warszawski a my jestesmy na froncie, ze mozesz sobie po europie i nie tylko bez paszportu jezdzic i latać ....itd itp... ze możesz kupić to wszystko c ludzie na zachodzie...a nie tylko pewex... PRL możę i bylby dobry gdyby nie rosja. tzn gdyby nie to ze rosja nas wykorzystywała to moze i by mozna uznać że w czach prl byly jakieś konkretne zalety, plusy itd... a tak to niestety ale bylo jedno wielkie "czy ie stoi czy sie lezy...." i wszechobecny minimalizm, bezkarnoc wladz, policji - dzis mozesz zaskarzyc polske jako panstwo, ogolnie jeden wielki minimalizm i walka bywatela z panstwem...usprawiedliione powszechnie okradanie panstwa itd itp bo pasntwo to wrog...chore czasy... obejrzyj sobie komedie "ile wazy kon trojański" tam jest przekoloryzowane ale fajnie pokazane ...jak to byloby sie cofnąć do czasów prl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaro zaczyna zadawac niewygodne pytania :P ban- to ze ktos nie chce sie upaplac w kupie, by potem mogl z duma zasiadac w lawach parlamentu nie oznacza, ze jest debilem. To jest czlowiek z zasadami i honorem. Ale tak, dzisiaj te pojecia juz raczej niewiele znacza. Ziemniaki z mundurkach, kozi ser, szparagi, wedzony losos....... ❤️ Zapros mnie na obiad, muszti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez populizmu nie da rady... no i to jest dowód na to że lepiej być okradanym i oszukiwanym niż zająć jakąś bardziej racjonalną gospodarką i polityką. Dokładnie tak myśli większość Polaków. Nie zagłosuje na Korwina bo mi zasiłki zabierze, a że te zasiłki to psu na budę, nie istotne. No i mamy jak mamy. Hitler na Polskę za okupacji nałożył ponad dwa razy mniejsze podatki jak te co są dzisiaj. To jest fakt, oczywiście nie wiem czy wypłacano wtedy zasiłki dla bezrobotnych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ taka że państwo nie ejst reprysyjne, } No, wystarczą dwa razy większe podatki jak za Hitlera, poco represje, przecież jest urząd skarbowy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest fakt, oczywiście nie wiem czy wypłacano wtedy zasiłki dla bezrobotnych? ---> BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :D :D :D O lol, myrek rzadzisz :classic_cool: A tak obrazowo, to bezrobotny 25 latek, ktory dostaje zasilek 500 zl nie zaglosuje na korwina, bo mu zasilek odbierze. Nie wie tylko, ze jego zasilek, to 250zl X2 potracone ze skladki pracujacych mamy i taty. Prezciez ta kasa nie bierze sie z ksiezyca. Zeby dac jednemu, drugiemu trzeba zabrac. Nie ma innej drogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za komuny pracowales, zarabiales a i tak nie dalo sie nic kupic (oczywiscie legalnie :P). teraz pracujesz, i chociaz moglbys sobie kupic to i owo, i tak zabiora Ci polowe kasy w podatkach, zdolasz oplacic jedynie rachunki i chuj, i tak na nic innego Ci nie wystarczy :O Boze, to jest straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
Tym razem to znowu ja + ban x2 nie jestem zwolennikiem komuny absolutnie,ale gadajac w robocie z ludzmi,ktorzy za komuny zyli,pracowali,ktorzy ja wspominaja pozytywnie,pytam po co bylo ja obalac jak teraz mamy komune w ladniejszym opakowaniu,tylko z gowniana robota za gowniane pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...teraz pracujesz, i chociaz moglbys sobie kupic to i owo,... To i owo jest w Polsce coraz droższe i jeśli chcesz kupić coś naprawdę konkretnego to musisz wziąć kredyt. Przynajmniej zdecydowana większość musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
Za komuny pracowales, zarabiales a i tak nie dalo sie nic kupic (oczywiscie legalnie ) wczasy dla calych rodzin,paczki na swieta,kolonie,chlop sam robil i mogl wyzywic 5 osobowa rodzine teraz?ciezko we 2 osoby utrzymac 3 osobowa rodzine,taka prawda:) a jak ktos chcial cos kupic,to i tak kupil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarty zartami, ale nie ma co porownywac komuny do dzisijszych czasow. Wtedy mogles dostac w czache za glupi usmieszek na 1 maja, a trafic do wiezienia na dlugie lata za obraze stalina. teraz co prawda zajezdza nas podatkami, ale jednak mozna wyjechac z tego chorego kraju i normalnie zyc gdzie indziej :) To jest plus :P Oczy mnie bola. Nie moge tyle siedziec przed kompem. Do zobaczenia, zmywam sie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako dziecko jeździłam co rok na 3tygodniowe kolonie. W latach 80tych. Teraz wysłanie dziecka na tydzień dwa to dla bardzo wielu rodzin zbyt duży wydatek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
teraz co prawda zajezdza nas podatkami, ale jednak mozna wyjechac z tego chorego kraju i normalnie zyc gdzie indziej to po co trzymac taki kraj jak Polska,skoro gdzie indziej jest lepiej. Podzielic majatek krajowy miedzy ludzi,rozwiazac panstwo i przylaczyc do innego kraju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczasy dla calych rodzin,paczki na swieta,kolonie,chlop sam robil i mogl wyzywic 5 osobowa rodzine teraz?ciezko we 2 osoby utrzymac 3 osobowa rodzine,taka prawda a jak ktos chcial cos kupic,to i tak kupil ---> ale to wszystko bylo na kredyt. Teraz w sumie tez jest na kradyt (jeszcze wiekszy), ale ja nie chcialabym zyc w tamtych czasach. Ifka, doszlo do tego, ze ja kosmetyki kupuja za granica :O Skoro puder u angoli kosztuje tak 100 zl mniej niz w sephorze.... :O z czym do ludzi. i o co w ogole w tym wszystkim chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 12:18 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Bez populizmu nie da rady... no i to jest dowód na to że lepiej być okradanym i oszukiwanym niż zająć jakąś bardziej racjonalną gospodarką i polityką. Dokładnie tak myśli większość Polaków. Nie zagłosuje na Korwina bo mi zasiłki zabierze, a że te zasiłki to psu na budę, nie istotne. No i mamy jak mamy. Hitler na Polskę za okupacji nałożył ponad dwa razy mniejsze podatki jak te co są dzisiaj. To jest fakt, oczywiście nie wiem czy wypłacano wtedy zasiłki dla bezrobotnych? " no, czyli wniosek taki że JKM nie zalezy na wejsciu do sejmu...... i na tym by w polsce cokolwiek zmienic. jakby mu zalezalo to by zrobil to co inni czyli naklamal przed wyborami (stracilby te 2% wyborcow) ale zyskal np 10% i będc już w sejmie zaczal działać i przekonywać skuteczniej do swoich racji. a jemu sie niechce. on sobie zyje, kase ma, felietony pisze, uruchamia sie tylko przed i w trakcie i chwiel po wyborach i znika... pokaze sie, przypomni, kasa z felietonow leci i jest git...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka, a nie sądzisz, że właśnie dlatego, że jeździłaś na kolonie finansowane praktycznie przez zakład pracy mamy i taty, długo pokutowaliśmy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaro obecni emeryci jak spytasz kogokolwiek czy w prl bylo dobrze ci zle powiedza ci to ze smo ze to dobrze t sle ale ogolnie milo wspominaja...czemu???? bo byli młodzi!!!! lata ich dziecinstwa, mlodosci! najepszych lat!!!! ale wyslij jakiegokolwiek teraz czlowieka , mlodego, polaka w czasie do prl cofnij to spierdalalby czym prędzej do współćzensych czasó i jeszcze wycałował tusk od razu po powrocie do naszych czasó ze łżami szczescia w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
Tym razem to znowu ja + ban x2 a tak z ciekawosci,na kogo glosowales w ostatnich wyborach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co trzymac taki kraj jak Polska,skoro gdzie indziej jest lepiej. Podzielic majatek krajowy miedzy ludzi,rozwiazac panstwo i przylaczyc do innego kraju ---> zawsze twierdzilam, ze ejstesmy zbyt glupi na bycie panstwem neipodleglym. Mogloby sie to udac w ustroju monarchii, albo jakiejs tyranii :D tylko trzeba byloby znalezc czlowieka, ktory trzymalby to wszystko w kupie, i wszystkich politykow za mordy. Musialby byc madry i uczciwy. Utopia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda oj nie idealizuj tych wyjazdów. Poza tym ja chcę normalnie żyć tu. Z moim doświadczeniem i wykształceniem, w cywilizowanym kraju, żyłabym jak lordówa. Tu muszę zapieprzać na 1.5 etatu, a i tak żyję od 1 do 1. Z kredytem na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>tylko trzeba byloby znalezc czlowieka, ktory trzymalby to wszystko w kupie... Jeśli chodzi o trzymanie w kupie, to musiałby być Shatyn. On "okupił" zdrowiem komunę, to by się nadał jak znalazł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarepska i dlatego, w ramach kary za grzechy dzieciństwa, teraz jeżdżę raz na ruski rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
alvaro obecni emeryci jak spytasz kogokolwiek czy w prl bylo dobrze ci zle powiedza ci to ze smo ze to dobrze t sle ale ogolnie milo wspominaja...czemu???? bo byli młodzi!!!! lata ich dziecinstwa, mlodosci! najepszych lat!!!! kurwa ja swoja mlodosc czyli 20 czy 30 lat bede wspominal jako gowniane czasy,tulaczki po swiecie,niepotrzebnie skonczona szkola i robienie za maks gowniane czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na tym by w polsce cokolwiek zmienic. jakby mu zalezalo to by zrobil to co inni czyli naklamal przed wyborami (stracilby te 2% wyborcow) ale zyskal np 10% i będc już w sejmie zaczal działać i przekonywać skuteczniej do swoich racji. ---> Czyli i wedlug Ciebie, prawnika- zeby cos osiagnac w zyciu najpierw nalezy dac dupy? Ciekawe :O pokaze sie, przypomni, kasa z felietonow leci i jest git ---> gdybys Ty mial cos ciekawego do powiedzenia, i ludzie chcieli to czytac tez "kasa by Ci leciala"... to nie wycieczki osobiste. Tylko takie sa realia. Co masz do zarabiania przez niego w ten sposob? muszti, rybinski powiedzial, ze tusk zadluza polske szybciej niz komuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×