Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość głupszy zrzyna od
mądrzejszego.dobrze że się uczy od najlepszych.pochwalam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko że shatyn daje
linki tak że wiadmo co i skąd. "prawniczka" jest za leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak widać
to choroba zakaźna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, nie mozesz przebolec, ze ludzie koncza studia, do tego takie prestizowe- i co za tym idzie 23 latka jest w stanie Cie pokonac na argumenty. Ze zaliczaja jeden progres za drugim, a Ty ciagle siedzisz i siedzisz na tym forum, i nic z tego nie wynika. Poza kasowaniem Twoim postow przez modow, rzecz jasna :D :classic_cool: Jak to jest napisane w mojej stopce "przywalilam Ci juz tyle razy, ze nic dziwnego, ze mnie nie cierpisz"- i nie jest to moja opinia, a osoby postronnej :P Proponowalam wymiane skanow dyplomu- nie skorzystales z tej propozycji. Wiec moze w koncu uwierz, ze niestety dla Ciebie, ale jestem prawnikiem :) Czy Ci sie to podoba, czy nie. A skoro taki idiota jak np Ty ma mnie za glupka, to naprawde dla mnie to woda na moj mlyn :classic_cool: Jezeli osoby chore, badz w jakis sposob ograniczone utozsamiaja sie z toba, to nie swiadczy to o takiej osobie zbyt dobrze, kiedy w koncu to zrozumiesz?? :O Nie pisze sama ze soba- wklejam cos, co uwazam za wartosciowe, bo nigdy nie wiem kiedy znikne na dluzszy czas- a sa osoby, ktore czasem tu zagladaja i dobrze, zeby mogly poczytac o czyms co naprawde ma sens- a nie o rydzyku, "jaroslawie przegranym", czy kosciele- czyli tematach zastepczych :O :O :O Temat byl zalozony z mysla o pogladach korwina mikke, ale nie zawezalabym tego az tak drastycznie- obojetne co wybierzemy- czy korwina czy upr mozemy liczyc na WZROST GOSPODARCZY i powolne, ale jednak wychodzenie z tego bagna. Wybierajac Tuska, jarka, sld pjn czy innego psla wybieramy nie dosc ze pojsnie na dno- to jeszcze glosujac na po- gratisowe przebicie wszystkich kol ratunowych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letmego
10:44 [zgłoś do usunięcia] tylko że shatyn daje linki tak że wiadmo co i skąd. "prawniczka" jest za leniwa. tak, tak Shatyn, wiemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn nie ma
dyploma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbanowany, to nie zarazliwe. Zakladjac temat nie mialam pojecia o istnieniu niejakiego shatyna :O Zobacz kiedy powstal topic.... i zwroc uwage na moja dyskusje z shatynem po raz pierwszy, i jak dopytuje kim on jest :O znajdziesz to na poczatkowych stronach. Nie wiedzialam, ze to dla Was tak istotne.. :O Bardzo prosze zrodlo: http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-paliwowy-raj-podatkowy-w-falecicach-benzyna-za-3-zl,nId,621159 Ale Ci bola te moje studia, aajjjjjjć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, ze nie ma :D :D :D A pisal , ze brzydzi sie klamstwem. W takim razie ciekawe dlaczego iftar powiedziala, ze nie ma studiow, i skonczyl chyba tylko zawodowke :classic_cool: Nie zazdrosc, tylko sie zapisz na jakies studia, nawet na prawo :D :D :D Wtedy bedziesz mogl brylowac do woli..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o studiach a i owszem :classic_cool: O zawodowce pewnie ktos dopowiedzial, a ja przypisalam to niechcacy Tobie, wybacz :P Nie chce mi sie uczyc na apl :( Myslalam, ze jak wroce z wakacji to cos z tego bedzie, a tu dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, z nickiem "iftar" pożegnałam się sama, pół roku temu z powodów niezwiązanych z polityką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamin będziesz mieć jakoś tak wrzesień/październik, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukinię/kabaczka duszę razem z mielonym mięsem i czerwoną fasolką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
a wlasciwie to jak to jest z tym korwinem?co wybory to 2%.czy 30 milionow Polakow az tak sie myli?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Shatyn, nie mozesz przebolec, ze ludzie koncza studia, do tego takie prestizowe- i co za tym idzie 23 latka jest w stanie Cie pokonac na argumenty. Ze zaliczaja jeden progres za drugim, a Ty ciagle siedzisz i siedzisz na tym forum, i nic z tego nie wynika. Poza kasowaniem Twoim postow przez modow, rzecz jasna Jak to jest napisane w mojej stopce "przywalilam Ci juz tyle razy, ze nic dziwnego, ze mnie nie cierpisz"- i nie jest to moja opinia, a osoby postronnej Proponowalam wymiane skanow dyplomu- nie skorzystales z tej propozycji. Wiec moze w koncu uwierz, ze niestety dla Ciebie, ale jestem prawnikiem Czy Ci sie to podoba, czy nie." napisałas to tak jakbys sie chwalila noblem np ekonomii:D:D:D prawo to trudny kieruneki i fajnie ze skonczylaś ale przykro mi...nie jeste prawnikiem:D moze kiedys będziesz ale na razie jestess jedynie absolwentem praawa. tak sao jak ktos po medycynie nie jest lekarzem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2, 3 %- ale prawie zawsze 4 miejsce w wyborach. Przed tuskiem, kaczorem i waldim. To neizly wynik biorac pod uwage marne fundusze jakimi dysponuja ich pijarowcy (oni kogos takiego chyba nawet nie maja :D). Do tego doloz neichec ludzi do samodzielnego zdobywania wiedzy (wola obejrzec na gotowo fakty, wiadomosci, poczytac wyborcza, czy onet) i juz masz sukces murowany ( a dla korwina murowana kleske). Media sa ZAWSZE uzaleznione od wladzy- bo jezeli zaczna grac nie pod ich nutki, to ie pozegnaja ze swoimi synekurkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałas to tak jakbys sie chwalila noblem np ekonomii ---> chyba zartujesz??? :D Jeszcze nie zauwazyles, jak tylko shatyn przy kazdej nadarzajacej sie okazji probuje podwazyc to, ze ukonczylam te studia? Ja ograniczam sie jedynie do kazdorazowego (o ile to doczytam) sprostowania tej info. Jestes stronniczy, do tego z taka wiedza "przykro mi...nie jeste prawnikiem moze kiedys będziesz ale na razie jestess jedynie absolwentem praawa"- nic dziwnego ze nie pracujesz w zawodzie. I przykro mi, moze keidys bedziesz prcowac w zawodzie, ale poki nie nadrobisz tych zaleglosci, jestes tylko.... dospiewaj sobie. Z litosci nie powtorze tego, co pisza tu na temat Twojej pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
ja tam nawet do korwina nic nie mam,dobry showman,ale glosu bym na niego nie oddal.zreszta jak na wszystkich,ktorych mam do wyboru. Jedyna partia na ktora glos bym oddal jest partia krasnolodkow z pomaranczowej alternatywy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ban ale co z tego czy jest czy nie jest??? Na Wyborach chodziło o wmówienie jej, że nie skończyła żadnych studiów, że nie ma pojęcia o prawie i że ogólnie jest głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 11:12 [zgłoś do usunięcia] mam dość takiego kraju 2, 3 %- ale prawie zawsze 4 miejsce w wyborach. Przed tuskiem, kaczorem i waldim. To neizly wynik biorac pod uwage marne fundusze jakimi dysponuja ich pijarowcy (oni kogos takiego chyba nawet nie maja ). Do tego doloz neichec ludzi do samodzielnego zdobywania wiedzy (wola obejrzec na gotowo fakty, wiadomosci, poczytac wyborcza, czy onet) i juz masz sukces murowany ( a dla korwina murowana kleske). Media sa ZAWSZE uzaleznione od wladzy- bo jezeli zaczna grac nie pod ich nutki, to ie pozegnaja ze swoimi synekurkami " czyli wniosek jesden, z racji że mikke to wwie i jest świadom: 1) mikke jest debilem 2)nie hce wygrac wyborow ani nawet wejsc do senajmu czy senatiu a jedynie za kase podatnikow raz na jakis czas polansowac sie w mediach aby wiecej mu placili za felietony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 11:17 [zgłoś do usunięcia] ifka* Ban ale co z tego czy jest czy nie jest??? Na Wyborach chodziło o wmówienie jej, że nie skończyła żadnych studiów, że nie ma pojęcia o prawie i że ogólnie jest głupia. " nie wiem nie sledze wyborow ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie było ostatnio tylko odkąd się pojawiła na Wyborach. A pojawiła się wtedy, gdy Shatyn miał bana i brzydko przypierdzielał się do niej tutaj, na jej topie, pod innym nickiem lub na pomarańczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy 30 mln Polaków się myli? Czemu niby ma się mylić? To nie jest kwestia mylenia się. 30 milionom Polaków żyje się nie najgorzej, a to co proponuje Mikke to istna rewolucja. Do tego, no jednak, większość Polaków nie lubi samodzielnie myśleć. No brak zasiłków dla bezrobotnych np proponuje i już strach ludziom w oczy zagląda. :D A tym czasem te zasiłki, w Warszawie i tak tylko przez pół roku. Przez pierwsze 3 miechy to 700zł, przez następne trzy trochę ponad 500 zł. I to po iluś tam latach pracy, są i mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaro- ale nie oddajac glosu sprawiasz, ze inni decyduja za Ciebie. Ja majac do wyboru korwina czy upr ZAWSZE oddam na nich glos. To jedyna alternatywa... jezeli pojawi sie inna, takze ja bede brala pod uwage. Ika, mnie to lata czy ktos wierzy w moje studia, czy tez nie, to nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu :D Moim problemem jest teraz nauka do aplikacji, a jak ktos woli myslec, ze jestem umyslowo chora, albo ze jestem smieciarzem czy babcia klozetowa, i ma mu to ulzyc w chorobie- to bardzo prosze ! :) moze tak myslec, tylko niech nie rozglasza swoich durnych tez wszem i wobec :O 1) mikke jest debilem ---> ??? :O 2)nie hce wygrac wyborow ani nawet wejsc do senajmu czy senatiu a jedynie za kase podatnikow raz na jakis czas polansowac sie w mediach aby wiecej mu placili za felietony... ---> za jaka kase podatnikow??? Prezciez gazete wydaje nie panstwo, a prywatny wlasciciel, czy nie??? Wiec to raczej on mu placi.. :O oj, zbanowany- zaczynam rozumiec dlaczego jako jeden z nielicznych odnalazles wspolny jezyk z shatynem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×