Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Moi rodzice nie wspominali miło tych czasów, w których na lodówkę musieli oszczędzać kilka lat, a jak już mieli odłożone, to lodówka kosztowała dwa razy tyle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
Tym razem to znowu ja + ban x2 no nie wstydz sie,powiedz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
najlepiej by bylo w Polsce zrobic cos na kształt Islandii,nowa konstytucja itp.Dziwnym trafem przemilczane to bylo wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaro...w ostatnich trzech wyborach parlamentarnych i prezydenckich glosowalem kolejno na: pis - parlametarne po - prezydenckie - chcialem premiera dla kaczysnkiego najlepiej lecha i prezydent z po np tusk po - paralemntarne po - prezydenckie (choć ten komorowski to taka mameja że szoke ale wolalem jego niż jarkka) i w ostanich do sejmu i senatu na nikogo nie zglosowalem... brat mojej dziewczyny namowil ją na glosowanie wlasnie na JKM, wsadzil w samochod i zawiózł do lokalu wyborczego:D mnie tez namawial ale mi się nie chcialo na jkm glosowac ani na nikogo więc pierwszy raz nie poszedlem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie idealizuj tych wyjazdów. Poza tym ja chcę normalnie żyć tu. Z moim doświadczeniem i wykształceniem, w cywilizowanym kraju, żyłabym jak lordówa. Tu muszę zapieprzać na 1.5 etatu, a i tak żyję od 1 do 1. Z kredytem na karku. ---> if, ja chce wyjechac, tylko mi zal tu zostawiac to wszystko. Za granica nie jest ok, bo nie masz rodziny, starych znajomych. Ale zycie jest zajebiste. Tzn pracujesz- i stac Cie na przyzwoite uczciwe zycie. Tutaj tego nie doswiadczamy. Jeśli chodzi o trzymanie w kupie, to musiałby być Shatyn. On "okupił" zdrowiem komunę, to by się nadał jak znalazł. ---> wlasnie jego mialam na mysli. Ma juz doswiadczenie w okupowaniu kafeterii, oraz okupieniu o ktorym wspominasz :classic_cool: Chyba teraz nikt nie moze miec watpliwosci, ze kupa jest mu bliska :D {teraz to pewnie skopiuje, i bedzie wklejal do konca swiata, i jeden dzien dluzej :D}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie lata 80te to dzieciństwo, wspominam je z innej perspektywy. Za byt odpowiadali rodzice. Nie ma co porównywać obu okresów. Ważne jest tu i teraz. Za swój byt odpowiadam sama i niestety wiem, jak jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ale zycie jest zaj**iste. Tzn pracujesz- i stac Cie na przyzwoite uczciwe zycie... Pod warunkiem, że masz pracę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 12:38 [zgłoś do usunięcia] mam dość takiego kraju i na tym by w polsce cokolwiek zmienic. jakby mu zalezalo to by zrobil to co inni czyli naklamal przed wyborami (stracilby te 2% wyborcow) ale zyskal np 10% i będc już w sejmie zaczal działać i przekonywać skuteczniej do swoich racji. ---> Czyli i wedlug Ciebie, prawnika- zeby cos osiagnac w zyciu najpierw nalezy dac d**y? Ciekawe pokaze sie, przypomni, kasa z felietonow leci i jest git ---> gdybys Ty mial cos ciekawego do powiedzenia, i ludzie chcieli to czytac tez "kasa by Ci leciala"... to nie wycieczki osobiste. Tylko takie sa realia. Co masz do zarabiania przez niego w ten sposob?" nic nie mam do tego jak zarabia:D lubie jego felietony i czesto czytam. ale chodzi mi o to że owszem, wlanie, zeby w polityce zaistniec trzeba naklamać czy jak to moiz dac dupy. inaczej nie ma opcji.... bo taki mamy system wyborczy. tak glosuja polacy od lat i nic sie raczej nie zmieni. i JKM tow ie doskonale. i nie zmienia taktyki a wiec niechce wejsc do sejmu:D inaczej zmienilby taktykę, język przekazu, itd. poprostu nawciskal ludziom kitu, dostal do sejmu, wygral wybory np w kolejnym podejsciu, mial fotel premiera i WTEDY realizowal swoje wizje kraju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
to ja sie przyznam,ze moja droga byla wstydliwa,:D 2000 kwachu 2001 lsd 2005 sdpl 2005 borowski 2007 lid 2010 napieralski w 2 komorowski 2011 chcialem na palikota i poki co wstydze sie tego jak tego,ze kiedys na lsd glosowalem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej by bylo w Polsce zrobic cos na kształt Islandii,nowa konstytucja itp.Dziwnym trafem przemilczane to bylo wszedzie ---> no wlasnie......? Nikt tez nie mowi o tym, ze szwajcaria ma TYLKO 7 ministrow, i jakos na brak kasy nikt nie narzeka. Nikt tez nie protestuje na ulicach, by zatruniono ich wiecej. WHY WHY WHY??? :D Korwin ma fajny pomysl- wprowadzenie zakazu zadluzania panstwa do konstytucji. Fajnie tez to ktos podsumowal- jezeli Tobie zabraknie kasy, i dodrukujesz sobie 500zl idziesz do kryminalu. Polityce drukuja dodatkowa kase od lat, i maja sie dobrze. Gdzie prawo i sprawiedliwosc? :D :D :D {bez skojarzen}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
acha moja droga glosowania wskazuje,ze jestem komuchem jak jasna cholera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
ja juz sobie zdalem sprawe,ze w Polsce zawsze bedzie tak jak jest.Taka mamy mentalnosc niestety,wszystko po znajomosciach,nawet zeby prace teraz dostac,to trza miec znajomosci,podobnie jest w rzadach,urzedach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod warunkiem, że masz pracę ---> znam kilkadziesiat osob, ktore wyjechaly. W tym duza czesc burakow z mojej podstawowki, naprawde mocno neizdolnych ludzi. KAZDY z nich pracuje- smaza hamburgery w budkach, wykladaja towar w tesco w anglii, sprzataja na domkach, pracuja na tasmie w firmach... kazdy ma prace, i jest zadowolony. ale chodzi mi o to że owszem, wlanie, zeby w polityce zaistniec trzeba naklamać czy jak to moiz dac d**y. inaczej nie ma opcji.... ---> moje zdanie jest takie: jak raz dasz dupy, i ktos Cie na tym zlapie juz zawsze bedziesz w oczach innych dziwką. Moze on nie chce by dziwka?? A ze mamy taki kraj, to se odpuscil... inaczej zmienilby taktykę, język przekazu, itd. ---> czyli naklamal, czyli dal dupy. Patrz wyzej :P poprostu nawciskal ludziom kitu, dostal do sejmu, wygral wybory np w kolejnym podejsciu, mial fotel premiera i WTEDY realizowal swoje wizje kraju --> ja nie chce, zeby w mojej ojczyznie rzadizla dziwka. Sorry. alvaro, ale postep jest ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ZWOLENNICZKI JKM
o ksywie "mam dość takiego kraju" Sorry nie dałem rady przebić przez 120 stron tematu, a w programie UPR ani w wywiadach z JKM nigdy temat nie został poruszony : skoro państwo ma być ograniczone do wojska i policji, a obywatele mają sobie radzić bez urzędów co UPR proponuje w przypadku klęsk żywiołowych czy epidemii? Każdy ma wtedy sobie radzić na własną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja glosowalam na PO. Zawsze :O Przylozylam reke do tego szamba jakie teraz mamy. To moja porazka zyciowa :( Nie zauwazyliscie, ze chociaz jest gadka o polityce, i czesto ktos ma odmienne zdanie- nie obrazamy sie, jest jakos przyjemnie i swojsko??? Ciekawe czemu? Ciekawe kogo tu nie ma ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
nie ma sie co sprzeczac,tylko trza pomyslec nad zalozeniem nowej partii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nie zauwazyliscie, ze chociaz jest gadka o polityce, i czesto ktos ma odmienne zdanie- nie obrazamy sie, jest jakos przyjemnie i swojsko??? Ciekawe czemu? Ciekawe kogo tu nie ma ? Doskonale wiesz, że w przypadku tamtego chorego pacjenta działała zupełnie inna zasada. Jesteś chamem i burakiem, my na Ciebie też okrakiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide sobie chyba juz. co do JKM na koniec powiem że oddawanie na niego głosu to taki gest poparci..hm..czysto symboliczny bo jedyna szansa żeby jkm dostal się do sejmu przy takiej taktyce jaką stosuje to start z listy PO lub PIS... wiec glosowac sobie mozna i popierac ale efekt będzie ten dokladnie ten sam co zwykle. 2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
Nie zauwazyliscie, ze chociaz jest gadka o polityce, i czesto ktos ma odmienne zdanie- nie obrazamy sie, jest jakos przyjemnie i swojsko??? Ciekawe czemu? Ciekawe kogo tu nie ma ? o kogo chodzi,bo nie w temacie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
wiec glosowac sobie mozna i popierac ale efekt będzie ten dokladnie ten sam co zwykle wedlug mnie lepiej nie isc na wybory,ponizej chyba 20% frekwencji wybory sa chyba nie wazne.To moze by dalo do myslenia tym pOSLOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ZWOLENNICZKI JKM
chodzi o to,ze niektórzy wola pogadać o wyimaginowanym szatynie niz odnieść się do konkretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo z caps- a jak sobie radza ludzie, ktorzy na operacje za 200 tys albo leczenie za pol miliona nie maja kasy, a NFZ nie refunduje tych zabiegow??? Jezeli zarabiasz 4 tysiace, i po potraceniach dostajesz do lapy niewiele ponad 2 to na nic Cie nie stac. Jezeli zarobisz 4 , i zabira Ci tylko 220 (tyle chce Mikke na wojsko, policje i sady) z radoscia pomozesz potrzebujacym, ewentualnie wypniesz sie na powodzian, czy innych potrzebujacych i za kase ktora zostaje Ci w kieszeni pojdziesz kupic nowa lodowke, ktorą znowu: ktos musi wyprodukowac, kupic od prodecenta, przetransportowac, wyladowac na sklep z samochodu, sprzedac- czyli do tego wszystkiego zatrudnic ludzi. Ludzie najlepiej wiedza jak wydawac peiniadze. Czasy zamykania kasy w sloikach minely bezpowrotnie. Jezeli kasa jest w obiegu- pracuje na siebie. Jezeli kiszą ją w ministerstwach zatrudniajac dodatkowych urzednikow do wydawania jej- nic z tego nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ZWOLENNICZKI JKM
Jak to się ma do pytania jakie zadałem? Nie chodzi mi o pomoc dla powodzian, czyli likwidację skutków danej klęski żywiołowej, tylko o to jak bez państwa hamować jej rozwój. Są tylko prywatne szpitale i wybucha epidemia - co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kogo chodzi,bo nie w temacie jestem? ---> o niejakiego shatyna. To moze by dalo do myslenia tym pOSLOM. --> no co Ty. Oni mysla tylko o jednym : $. chodzi o to,ze niektórzy wola pogadać o wyimaginowanym szatynie niz odnieść się do konkretów ---> wybacz ekscelencjo, ale mialam telefon. co do JKM na koniec powiem że oddawanie na niego głosu to taki gest poparci..hm..czysto symboliczny bo jedyna szansa żeby jkm dostal się do sejmu przy takiej taktyce jaką stosuje to start z listy PO lub PIS... ---> lepiej zaglosowac na kogos kto ma cos do powiedzenia i miec czyste sumienie, niz odac glos na te bande idiotow. wiec glosowac sobie mozna i popierac ale efekt będzie ten dokladnie ten sam co zwykle. 2% ---> jak ten kraj upadnie i zbankrutuje dzieki tuskowi, ludzie przejrza na oczy. Od 20 lat rzadza Ci sami ludzie. Moze dadza sobie i im szanse. W zasadzie ie mamy juz nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatne szpitale mają podpisane umowy z NFZetem. A lbo chciałyby mieć, a nie dostają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ZWOLENNICZKI JKM
ifka* - przypełzły, bo gadać na temat Iksa który tak was strasznie gnębi, albo o tym, że przez tv JKM ma tyle a tyle procent, oczywiście możecie - Wasz temat - ale po dwóch stronach to się nudne robi szczerze mówiąc, poza tym jest to częste na innych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvaro z telenoweli
To moze by dalo do myslenia tym pOSLOM. --> no co Ty. Oni mysla tylko o jednym : $. ale chyba za ktoryms razem,gdyby wybory nie doszly do skutku,trza by bylo zmienic konstytucje?az chyba sprawdze zapis,co sie dzieje,gdy wybory ktorys raz z rzedu mają frekwencje ponizej dopuszczalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko o to jak bez państwa hamować jej rozwój. Są tylko prywatne szpitale i wybucha epidemia - co wtedy? ---> przeciez JKM nie zamierza rezygnowac ZE WSZYSTKICH ministerstw. Najwazniejsze zostana. Nadto na police, czy jednostki majace na celu ratowanie zycia i zdrowia ludzi beda oplacane z podatkow. Zakladam, ze jezeli bedzie epidemia, ktos zglosi sie do prywatnego szpitala, zaplaci i go wylecza. Jezeli byl alkoholikiem i wszystko przepil bedzie musial liczyc na dobroc innych ludzi. I wtedy Ty majac kase podejmiesz wybor- oplacasz leczenie pijaka, czy kobiety, ktora ma troje dzieci. Co wybeirzesz? Urzednik kaze placic kobiecie, bo jej maz pracuje i ma dochody, a na pjaka zrzucimy sie wszyscy. To jest fair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×