Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

tobie na mozg padlo a propo zamiast wypisywac durne farmazony wez sie za robote!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec moze dodam dla mniej zorientowanych w temacie- zakaz pracy przymusowej nie bedzie mial zastosowania, gdy chodzi o prace zasadzona na podstawie innej ustawy, czyli KK i KPK. Bo odpracowujac kare pozb wolnosci nie jestes pracownikiem, w rozumieniu przepisow Kodeksu Pracy. Wiec nie mozesz powolywac sie na artykul, ktory w swietle tych przepisow chroni pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FARMAZON III
jakos dobrze ta przwewa ci nie robi,to ze jetes studentka to twoj pech bo piszesz jak po podstawowej widac szare komorki juz ci sie wypatrzyly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona12345666
widac ze chyba nie znajdziesz tu zrozumienia...a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja nie zamierzam sie zrazac :) Splywa po mnie niekonstruktywna krytyka. Z pomaranczy, bez argumentu- co najwyzej moge takiej osobie wspolczuc, ze nie wie jak swiat sie kreci, a potem bedzie plakac ze pracy nie ma, emerytury nie ma- ze nie ma NIC. Ja pewnie i tak wyjade, szkoda tylko tych, co zostana i beda sie dalej meczyc tak, jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli wyznawczyni Korwina
najpierw wykształci się za nasze pieniądze a potem sobie pojedzie za granice zbierac śmietankę za nasze pieniądze. oto Korwinowy oszołom w całej krasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
może dlatego że posty "chcesz i masz................." traktowałas wybiórczo, wyciągając nielogiczne i błędne wnioski stawiając je jako tezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
np sprawa Ukraińców. co widać, słychać i czuć. a dlaczego tak postępowałaś? sprawa jest oczywista. bo nie podobały ci się tezy potwierdzające oderwanie bajek Korwina od rzeczywistości.\przy okazji twoich bajek również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za WASZE pieniadze, tylko za kase MOICH rodzicow z ICH podatkow. Bo z racji dobrej pracy- placili dosyc wysokie. A jezeli pojde na studia podyplomowe- zaplace za nie 7,2 tys zl rocznie - z wlasnej kieszeni. Albo aplikacja adwokacka- co miesiac 300zl Z MOJEJ KIESZENI. Cos jeszcze? Poprosze zatem o te "argumenty" do ktorych sie rzekomo nie ustosunkowalam. Nie odnioslam wrazenia, ze cos przeoczylam. Prosze o wypunktowanie- bedzie mi latwiej czegos nie pominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
nie tylko za kase twoich rodziców. za kase nas wszystkich skończyłas wszystkie po kolei szkoły. co oczywiście jest zaprzeczenie teorii Korwinowych wg których wszyscy wszystko za własne. co do "argumentów" no tro przypomnę jeden. napisane było o Ukraińcach którzy będą pracować i płacić składki na emerytów czyli wyliczenie że jeden będzie zarabiał na pięciu jest do niczego. jak wyglądała twoja odpowiedź? napisałas o porównywaniu się do Ukraińsców. czyli kompletnie nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez napisalam u Ukraincach? Pomagala moim znajomym taka wlasnie Ukrainka- w swojej ojczyznie zarabiala jako nauczycielka 150zl. Tutaj, nawet jak na "czysto" zarobi powiedzmy te 1317zl (min wynagrodzenie) + weekend "dorobi" na sprzataniu (od 100zl dniowka, to daje razem 400zl meisiecznie)- utrzyma sie spokojnie, a do tego wysle rodzinie co miesiac na ukraine 500zl- czyli TRZYKROTNOSC ICH PENSJI. To tak, jakby Twoj maz pjechal za granice , i co miesiac wysylal Ci 5000zl. I tak sie im oplaca tu pracowac- nawet za minimalna stawke. Tak samo zreszta jak nam, na zmywaku w Londynie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
albo to idiotyczne twoje twierdzenie "Przeciez my wlasnie TERAZ zyjemy w socjalizmie" na uwagę że socjalizm charateryzuje sie uspołecznionymi środkami produkcji nastąpiła... cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
napisałas ale kompletnie nie na temat bo chodziło o to, że Ukraińcy będa zarabiali na emerytury tych którzy właśnie będą na nie odchodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
jesteś na prawie i nie wiesz że strażnik w więzieniu nie tylko pilnuje ale równiez ma obowiązek chronić osadzonych? chyba kpisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"napisane było o Ukraińcach którzy będą pracować i płacić składki na emerytów czyli wyliczenie że jeden będzie zarabiał na pięciu jest do niczego" ---> A KTO BEDZIE PRACOWAL NA JEGO EMERYTURE ??????? Zaloze sie, ze w swoim kraju figuruje jako bezrobotny, i z tej racji przysluguje mu i jego zonie oraz dzieciom bezplatna sluzba zdrowia, jego dzieciom szkola, zasilki... Znam mnostwo osob, ktore w Pl figuruja wlasnie jako bezrobotni, a siedza za granica, przyjezdzaja na troche kiedy konczy sie im swiadczenie, posiedza pol roku- i wracaja :D Poza tym- POMYŚL. Skladki nie sa "magazynowane" gromadzone na kontach, tylko wyplacane na biezaco. Idzie niz demograficzny. Nawet w przypadku optymistycznej wersji- za 20 lat na 2 emerytow bedzie przypadac 1 osoba pracujaca. Ile beda musieli zabrac tej osobie z wyplaty, aby utrzymac ich dwoje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
podobnie o pensjach pilnujących osadzonych. napisałaś że podatków nie powinno być wg Korwina. ale mówimy o współczesności. udałaś że tego nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
>>>A KTO BEDZIE PRACOWAL NA JEGO EMERYTURE ??????? to sprawa jego kraju a nie Polski. mówiliśmy o POlsce, polskich emeryturach i polskich emerytach. odwracasz kota ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
>>>>Skladki nie sa "magazynowane" gromadzone na kontach, tylko wyplacane na biezaco. Idzie niz demograficzny. Nawet w przypadku optymistycznej wersji- za 20 lat na 2 emerytow bedzie przypadac 1 osoba pracujaca. Ile beda musieli zabrac tej osobie z wyplaty, aby utrzymac ich dwoje? przecież o tym rozmowa i moja odpowiedz że m.in. Ukraińcy pracujący w Polsce... czyli na 2 emerytów będzie pracować jeden Polak i paru Ukraińców... pół Ukraińca... jeden Ukrainiec. nie zrozumiałas tego? czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi- dlaczego sadzisz, ze osobie, ktora ukradla zloty lancuszek ze sklepu o wartosci 1000zl mialoby grozic niebezpieczenstwo wymagajace opieki uzbrojonego w bron palna funkcjonariusza? kto mialby go pobic, zabic- i za co? A w takim razie- Twoim zdaniem- jaki ustroj panuje w Polsce???? SLUCHAM. "chodziło o to, że Ukraińcy będa zarabiali na emerytury tych którzy właśnie będą na nie odchodzili" --> zgadza sie- ukraincy albo arabowie. Dlatego za 20 lat jak tak dalej pojdzie w Polsce bedzie mieszkalo 20% Polakow, 60% ukraincow, i i 20% arabow. Swietny tok myslenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
>>>A powiedz mi- dlaczego sadzisz, ze osobie, ktora ukradla zloty lancuszek ze sklepu o wartosci 1000zl mialoby grozic niebezpieczenstwo wymagajace opieki uzbrojonego w bron palna funkcjonariusza? kto mialby go pobic, zabic- i za co? np kolega z którym nie podzielił się łupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
>>>A w takim razie- Twoim zdaniem- jaki ustroj panuje w Polsce???? SLUCHAM. demokracja w budowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
>>>--> zgadza sie- ukraincy albo arabowie. Dlatego za 20 lat jak tak dalej pojdzie w Polsce bedzie mieszkalo 20% Polakow, 60% ukraincow, i i 20% arabow. Swietny tok myslenia tak jest w całej Europie że w krajach nie mieszkają tylko ich obywatele. jest wolność. mówi to pani coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D widze, ze chcesz, aby do polski naplynela fala imigrantow :) W takim razie pakuj walizki, bo prace ktora wykonujesz z przyjemnoscia i usmiechem na twarzy, za pol Twojej obecnej pensji wykona za Ciebie Ukrainka :) "napisałaś że podatków nie powinno być wg Korwina. ale mówimy o współczesności" ---> bzdura. Napisalam, ze nie powinno byc dochodowego, a pozostale w znacznym stopniu obciete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
""napisałaś że podatków nie powinno być wg Korwina. ale mówimy o współczesności" ---> bzdura. Napisalam, ze nie powinno byc dochodowego, a pozostale w znacznym stopniu obciete." i " 10:02 [zgłoś do usunięcia] mam dość takiego kraju ........ Jaki ZUS??? Gdyby nie bylo podatkow , zgodnie z zyczeniem JKM- zarobilabys 2 tys, a do reki dostala 1800 (200 na maly podatek)." wszystko jasne...:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływa po tobie krytyka???
co do emigrantów. to nie moja wola a więc nie ma "chcę" czy "nie chcę" jest wolność o którą m.in. walczyłem i każdy ma prawo mieszkać tam gdzie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"np kolega z którym nie podzielił się łupem." ---> w takim razie pojawia sie nowe okolicznosci w sprawie- czyli wspoludzial w popelnieniu przestepstwa, oraz uszkodzenie ciala wspolnika. Czyli wiezienie na jakies 3 lata. Myslisz, ze bedzie mu sie oplacalo go atakowac> "demokracja w budowie"- pytalam o gospodarke, nie o spoleczenstwo "tak jest w całej Europie że w krajach nie mieszkają tylko ich obywatele. jest wolność" ---> czyli uwazasz, ze lepiej jest wyjechac i pracowac dla obcego kraju, niz przeprowadzic kilka zasadniczych zmian, aby Twoja corka, syn nie musial keidys zostawic Cie tutaj, i szukac szczescia na drugim koncu swiata? A propos- chyba slyszalas, jak "entuzjastycznie" odnosza sie do obcokrajowcow irlandczycy i angole??? Tak sie ciesza, ze az wskrzeslili swoje nacjonalistyczne partie, i organizuja napady na cudzoziemcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jaki ZUS??? Gdyby nie bylo podatkow , zgodnie z zyczeniem JKM- zarobilabys 2 tys, a do reki dostala 1800 (200 na maly podatek)." wszystko jasne..." ---> wszystko jasne- nie przeczytalas tego, co napisalam w nawiasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×