Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość anarchistą?????
nie. jestem liberałem. uwazam aborcję za zło i nie z powodu "mordowania" człowieka. z powodu psychiki kobiety i następstw tego. a więc uwazam, że aborcja powinna być dozwolona bez ograniczeń z jedym tylko. do 3 miesiąca ciąży. reszta to sprawa moralności, sumienia, religii itp. ale wybór powinno pozostawić się zainteresowanej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
"najpierw piszesz, że nie jesteś przeciwny prawu a potem, że nie może mieć ono żadnego wpływu na gospodarkę!!!!" no to zacytuj taka moja wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
(proponuję Ci założenie fabryki torebek produkowanych ze skóry noworodków! a jak Cię wsadzą do więzienia to sobie krzycz, że ideologia wpływa na gospodarkę i biedny jesteś!!!) co jedno z dtugim ma wspólnego? myslisz pojęcia....:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, jeśli nie wiemy kiedy zaczyna się człowiek, Moim zdaniem połączona komórka jajowa z plemnikiem już nim jest! Ale Jestem w stanie założyć, że jako ludzkość nie wiemy tego, bo niby skąd i co wiemy o duszy? Zabijanie nawet takiego zarodka powinno być zakazane! Wiesz nie podobają Ci się poglądy Korwina ze względu na aborcję i tego się trzymasz, są też inne, uwierz, dla ogółu ważniejsze poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
no i kto tu pisze bzdury???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mylę dla mnie aborcja i morderstwo to jedno i to samo. Jeśli źle Cię zrozumiałam, to proszę wytłumacz mi o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
jak widzisz nie podoba mi się to, że wg Koewina ideologia ma wpływac na to czy mogę założyć firme czy nie. a gdzie cytat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
dla ciebie może tak być. dla mnie nie. i takie mam samo prawo do tego jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz, za rzadow "liberalow" nadal nie mozesz zalozyc kliniki, wiec dlaczego tak Cie razi to, ze za rzadow Korwina nadal nie bedziesz mogl??? Aborcja nie bedzie w Polsce dozwolona jescze dlugo- dlaczego??? Bo mamy demokracje, a wiekszosc jest "PRZECIW". Gdyby wszyscy byli "za" glosowaliby na SLD, dla ktorych ta sprawa jest z cala pewnoscia priorytetem. A ludzie wola i tak Donalda i Jarka, SLD wybiera co dziesiaty obywatel. Wiec bardzo mi przykro. Masz jeszcze jakies "ALE" odnosnie pogladow Korwina??? Jezeli ich nie znasz, radze poprzegladac Jego blog, YT... "nie podoba mi się to, że wg Koewina ideologia ma wpływac na to czy mogę założyć firme czy nie" ---> ale wedlug Donka, JArka tez wplywa czy mozesz, czy nie !!!! !!!! SLD niby strasznie chce, ale jak bylo u wladzy- nie znowelizowali tej ustawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
teraz rządzi prawica a nie liberałowie. prawica bardziej ucywilizowana ale prawica. co do aborcji to k.k. stanowczo się sprzeciwił referendum w tej sprawie. bo wiedzieli że przegrają. nie wszyscy zwolennicy aborcji a raczej wolnego wyboru, wolności głosuja na SLD bo ich hasła nie zawsze się z takimi pojeciami wiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
ma jeszcze jakieś "ale" nie podobają mi się np poglądy Kowina dotyczace kobiet i ich praw. sa antyliberalne, seksistowskie i niedemokratyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy kosciol katolicki jest organem decyzyjnym w tej sprawie???? SLD mialo swojego premiera i swojego prezydenta jednoczesnie. Dlaczego wtedy nie przeprowadzili referendum, skoro i tak maja w pupie kosciol i jego zdanie na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
>>>Jezeli ich nie znasz, radze poprzegladac Jego blog, YT... poglądy Korwina znałem jeszcze w czasach kiedy ciebie na świecie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spadam, pa!!! Do anarchisty, autorka już Ci odpowiedziała a ja dalszą dyskusję z Tobą uważam za bezsensowną, bo ,, jak dziad do obrazu". Pozdro i zamierzam jeszcze wrócić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
nie maja w "pupie". a k.k. ma takie wpływy w Polsce. nic na to na razie nie poradze. na szczęście ludzie coraz bardziej to widza i coraz bardziej maja k.k. w "pupie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
"Lukrecjaxxx Ja spadam, pa!!! Do anarchisty, autorka już Ci odpowiedziała a ja dalszą dyskusję z Tobą uważam za bezsensowną, bo ,, jak dziad do obrazu"." nawet wiem dlaczego. bo nie jesteś na tyle "duża" żeby przeprosić za pomówienie. to czeste tutaj...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez nie- tu sie zgadzam. Nie chce tez kary chlosty. Ale chce wolnej gospodarki i wolnosci- tej prawdziwej. chce sama zadecydowac czy sie ubezpieczac, czy nie. Czy placic ZUS, i ewentualnie w jakiej wysokosci- czy nie. Ty wolisz, gdy takie decyzje podejmuja za Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
a autorka mi nie odpowiedziała jak wygląda wizja Korwina w tej sprawie. to też kłamstewko:O przykre:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile masz lat? I co robisz na forum dla kobiet??? :D W jakiej sprawie? Skoro znasz poglady JKM po co mnie pytasz o takie sprawy? Prosze o powtorzenie pytania. Chcesz powiedziec, ze SLD boi sie KOSCIOLA????????????????????? I dlatego nie przeprowadzili tego referendum??? Naprawde, nie rozsmieszaj mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
i ja chcę wolności. tej prawdziwej. sporo ludzi z mojego pokolenia zapłaciło za nią najwyższa cenę. ale o tym czy płacic zus czy nie, decydują realia w których żyjemy. nie będziesz płaciła zus i na starośc co? kto cie będzie utrzymywał. a późny żal że byłas głupia jak byłas młoda tego nie zmieni. co do wolności jeszcze. decydowanie o własnym brzuchu i jego zawartości też nalezy do wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
dużo mam lat. co robie? pisze jak widzisz. powtarzam pytanie. czy w korwinowskiej wizji państwa znajduje się taka wolnośc gospodarcza która nie będzie ograniczana ideologią? nie SLD "boi" się kościoła. to sa układy, obecnośc k.k. w Polsce i wpływ od bardzo wielu lat na to co się tutaj dzieje. i dlatego nie przeprowadzono referendum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
>>>Chcesz powiedziec, ze SLD boi sie KOSCIOLA????????????????????? I dlatego nie przeprowadzili tego referendum??? Naprawde, nie rozsmieszaj mnie a to świadczy tylko o twojej małej wiedzy w tym temacie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
>>>Skoro znasz poglady JKM po co mnie pytasz o takie sprawy? ja znam. ale chce sie dowiedziec czy ty znasz bo go tak popierasz. tzn czy wiesz kogo popierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O brzuchu i zawartosci tak. Mowilam- mozna wyciac macice, podwiazac jajowody, przeciac nasieniowody. Ale gdy w macicy jest zycie- nowe istnienie decydowanie o jego losie to nieporozumienie :O przeciez ono juz tam jest, wiec jakim prawem? Stracilam rodzine w katyniu, wiem o czym mowa. Jak nie bede placic skladki, to do lekarza pojde prywatnie. Jak nie odloze na to kasy i nie bde miala na wizyty- to umre- to jest MOJ WYBOR. I nie rozumiem, dlaczego ktos ma mi mowic co mam robic w MOJEJ sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie zacytuję
" MOJA PRZYSZLOSC- Jezeli nie odloze kasy na lokate do banku, jako emerytka nie bede miala z czego zyc; nawet, jezeli dzieki mojej pracy dorobie sie domu, samochodu- nie bede ich miala za co "na starosc" utrzymac, skoncze w wynajetym pokoju, albo kawalerce, i bede zyc z oszczednosci bo przeciez nie z emerytury 1200zl?????? Czy wiecie, ze za 30 lat na 1 emeryta będzie pracowac... 0,25 osoby ???(przypominam, ze caly czas mamy ujemny przyrost naturalny, dopiero w roku ubieglym był na „0??? Czy wiecie, ze dzisiaj na 1 emeryta pracuja 4 osoby, a mimo to system upada, i emerytury są glodowe????" zapomniałaś jeszcze napisać ile osób pracuje żebyś Ty droga autorko mogła skończyć studia, specjalizacje itd. No i żeby więcej osób pracowało to trzeba rodzic dzieci i tego za Ciebie Pan Korwin Mikke nie zrobi bo sam już jest w wieku emerytalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
>>>O brzuchu i zawartosci tak. Mowilam- mozna wyciac macice, podwiazac jajowody, przeciac nasieniowody. w Polsce nielegalne bez powodów medycznych >>>Ale gdy w macicy jest zycie- nowe istnienie decydowanie o jego losie to nieporozumienie przeciez ono juz tam jest, wiec jakim prawem? wg mnie nie ale masz prawo do swojego zdania. >>>Stracilam rodzine w katyniu, wiem o czym mowa. bez związku. w Katyniu nie było aborcji płodów >>>Jak nie bede placic skladki, to do lekarza pojde prywatnie. Jak nie odloze na to kasy i nie bde miala na wizyty- to umre- to jest MOJ WYBOR. I nie rozumiem, dlaczego ktos ma mi mowic co mam robic w MOJEJ sprawie? jak umrzesz to będziesz śmierdziec i trzeba będzie cie pochowac. za co? dlaczego ktoś ma mówić? może tobie nie trzeba ale sa tysiące takich którym trzeba. bo sa mniej inteligentni, niewykształceni, niemoty i barany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam się do poparcia
Ponieważ nienawidzę matmy - gdyby pan, Panie Januszu, był królem, jako dziewczyna, nie musiałabym się jej uczyć. Podoba mi się też hasło "bogaty mąż dla każdej kobiety" - och, gdyby to się spełniło nie musiałabym zapieprzać od rana przy maszynie do szycia, jak moja mama ani pracować ciężko w polu, jak babcia. No i nie musiałabym oglądać tych śmierdzących meneli na ulicach - wysłałby ich pan jako pokarm dla głodujących Murzynów. JKM na 100% !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez o referendum decyduje SEJM albo PREZYDENT?????? Mieli swojego Prezydenta, i wiekszosc w sejmie,w iec DLACZEGO NIE BYLO REFERENDUM??? "powtarzam pytanie. czy w korwinowskiej wizji państwa znajduje się taka wolnośc gospodarcza która nie będzie ograniczana ideologią" --> bedzie ograniczona ideologia taka, jaka prezentowac bedzie partia rzadzaca. Jestes duzo starszy, i nie wiesz takich rzeczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
bo były takie naciski ze strony episkopatu i Watykanu. dlatego nie było. wiem jak będzie w demokracji. wizja korwina demokracji raczej nie przewiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
jesli ma być liberalizm gospodarczy to ideologia rządu nie powinna miec na gospodarkę żadnego wpływu. niedawno miała i wiemy jak to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×