Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość monarchia?????
podatki wynikają z potrzeb budżetu a nie z ideologii. nie da się wszystkiego na raz sprywatyzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc bez sensu muszą być jakieś ograniczenia kary, np. za morderstwa, Poza tym to wolność gospodarczą popiera Mikke a nie kulturową. Tak jak pisałam wcześniej biznes można zrobić i na mydle robionym z ludzkiego tłuszczu, ale czy to moralnie słuszne? Wolałabym żeby Krajem rządziły dynastie a nie banda idiotów która głosuje na kogoś bo(o zgrozo) np. ma ładną koszulę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkorwin jest za monarchią
oczywiście taką w której on będzie królem a nie sprzątaczem w królewski m sraczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara za morderstow
to jedna ze zdobyczy cywilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w biznesie nie
ma moralności. jest zysk. widze że ciągnie do kapitalizmu z ludzką twarza. był tak... socjalizm...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie chcę żeby ideologia decydowała o tym co wolno a czego nie wolno w gospodarce" --> w takim razie jestes anarchista. I zadne rzady nie dadza Ci satysfakcji. "mkorwin jest za monarchią oczywiście taką w której on będzie królem a nie sprzątaczem w królewski m sraczu' --> mylisz sie, nigdy nie mowil, ze chce byc krolem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
czy ja napisałem że nie chcę prawa? nie. napisałem, że nie chcę, żeby rządziła ideologia. sprawdz pojęcie 'anarchista"......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
oczywiście że nie mówił. ale też nie mówił że chce czyścić królewskie sracze.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Król dba o państwo, chce je przekazać w jak najlepszej kondycji dla swojego syna/córki, dziedzica. W demokracji kłamie się wyborcom, masz władzę na 5 lat i chcesz ją utrzymać nachapać się ile się da! Tu jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
a jak król się nie ożeni bo będzie pedałem i m.in dlatego nie będzie miał dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"napisałem, że nie chcę, żeby rządziła ideologia" problem w tym, ze kazda z partii reprezentuje inna ideologie. Wiec na ktoras z nich bedziesz sie musial jednak zdecydowac. "ale też nie mówił że chce czyścić królewskie sracze" ---> po co ma to robic, skoro jest madry i wyksztalcony. Od tego sa osoby, ktoe nie chcialy sie uczyc, i nie maja zadnego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
dlaczego idiotyzmy? a jak nie będzie miał brata? idiotyzmy bo przyrównuje pomysły Korwina do życia? no fakt. wtedy wychodza idiotyzmy bo to utopia...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
jest mądry i wykształcony...:O tylko jakoś nikt go nie chce popierać i większość ludzi śmieje sie z niego... to efekt jego mądrości czy wykształcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
ale w dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi. czy w wolności-liberalizmie gospodarczym Korwina będzie można zakładac kliniki aborcyjne czy nie. tzn czy ideologia będzie tego zabraniała czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj o takim ustroju "monarchia konstytucyjna". Wtedy dowiesz sie, co sie dzieje, gdy krol nie ma potomstwa. "to efekt jego mądrości czy wykształcenia" ---. tego, ze nie jest populistą, nie mowi do ludzi tego, co chca uslyszec, tylko mowi PRAWDĘ. Prosto z mostu. Wielki kryzys przepowiedzial 20 lat temu, oczywiscie wtedy tez wszystkim bylo bardzo wesolo. Za kolejne 20 lat- bedziesz sie zastanawial, dlaczego dostajesz 500zl emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
a może jeszcze inaczej. czy wg Korwina ideologia będzie miała wpływ na gospodarke i gospodarczośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ideału nie ma, wolę to niż władzę ludu, jak to jest, że totalny debil bez pojęcia o czymkolwiek, nie oszukujmy się takich jest najwięcej(demokracja), ma prawo decydować o moim losie? Wolałabym żeby władzę przejęła jedna mądra osoba, jest to niewątpliwie bardzo ciężkie do zrealizowania i w zasadzie nie wiem jak to zrobić... Ale zdarzali się w historii tacy władcy. Więc nie do końca utopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
ja już mam prawo do 1200 zł emerytury a jeszcze nie podliczono wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy to jedna osoba decyduje o ksztalcie prawa w kraju?????? Jezeli sejm, ktorego JKM bedzie czlonkiem, lub z ktorym bedzie prezesem RM zadecyduje, ze aborcja jest zgodna z prawem- bedziesz mogl zalozyc. Jezeli uzna, ze aborcja na zyczenie jest przestepstwem- nie bedziesz mogl. Ludzie, nie wierze, ze nie potraficie myslec.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarka ma być wolna! i tyle w temacie. nic nie powinno mieć na nią wpływu, z wyjątkiem sytuacji łamania prawa(wymienione wcześniej przeze mnie przykłady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
to że nie jest populistą nie musi oznaczać poparcia w ramach błedu statystycznego. i nie tłumaczy tego poparcia. przepowiedział kryzys? można o jakieś konkrety poprosić? linki np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
czyli Korwin przewiduje wpływ ideologii na państwo i państwowe prawo oraz gospodarkę. to ja dziękuję. w socjalizmie żyłem wystarczająco długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybamy sobie co byłoby gdyby nagle Korwin miał całą władzę w państwie, nikt nie mówi o tym, że jedna osoba obecnie decyduje o czymkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
a ja pytam o wizję państwa. korwinowa oczywiście. i coraz mniej mi się ona podoba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie moze dobijesz do 1500zl, lub 2tys. Akurat wystarczy na wynajem kawalerki w warszawie :) "czy wg Korwina ideologia będzie miała wpływ na gospodarke i gospodarczośc' --> o tym nie decyduje Korwin, tylko sejm, ktory tworzy prawo. Skieruj to pytanie do ludzi, ktorzy beda wtedy zasiadac w sejmie. Korwin zaglosuje "NIE" dla aborcji. To jest pewne- a jak zachowa sie pozostalych 459 poslow, to wiesz- trudno powiedziec :D Poza tym to kretynskie pytanie :O Jezeli wybory wygra partia liberalna- beda robic prywatyzacje, jezeli socjaldemokratyczna- beda chcieli wszystko wywlaszczyc. Jezeli wybory wygra rydzyk- bedzie zakaz aborcji, gejow pozamykaja do zakladow psychiatrycznych. Jezeli wygra senyszyn- bedziesz mogl sie ozeniz z facetem (jezeli jestes facetem) i bedzieci mogli adoptowac dziecko. Ideologia ZAWSZE ma wplyw na ksztalt polityki, czy sie tego chce, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistą?????
a ja pytam o wizję państwa. korwinowa oczywiście. a co do mnie. posiadam obecnie dwa mieszkania własnościowe, zarabiam w miare, moja żona równiez nieźle. spokojnie damy sobie radę. nie grozi mi wynajmowanie kawalerki w wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anarchistą????? wypisujesz bzdury, najpierw piszesz, że nie jesteś przeciwny prawu a potem, że nie może mieć ono żadnego wpływu na gospodarkę!!!! Co za brednie(proponuję Ci założenie fabryki torebek produkowanych ze skóry noworodków! a jak Cię wsadzą do więzienia to sobie krzycz, że ideologia wpływa na gospodarkę i biedny jesteś!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×