Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość orioriori

ile wynosi was utrzymanie samochodu miesięcznie?

Polecane posty

Gość orioriori

chodzi mi o ubezpieczenia itp itd. Jakim samochodem jezdzicie? Zastanawia mnie miesięczny koszt utrzymania samochodu citroen c1 lub c2. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshshhhdhdhdhdhd
oj duzo... moze niekoniecznie miesiecznie, ale kupilam w marcu samochod... tanio, po 6500 z zagranicy. dodam, ze byl sprawdzany na 3 stacjach (50zl razy 3), wszystko bylo pieknie. wiec ok 2000 rejestracja w polsce z tlumaczami, tablicami, etc. ubezpieczenie roczne ok 2000, potem pekla szyba- 400zł, poszlo zawieszenie - 1200zł, jakies drobne wymiany - 500zł, bilet roczny na wszystkie strefy w miescie 1000zł, paliwo ok 400zł miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshshhhdhdhdhdhd
i przy kupnie uzywanego auta licz sie z tym, ze co chwile trzeba cos wymieniac, czy zmieniac. ja musze jeszcze ustawic na stacji spryskiwacze z tylu, bo cos z nimi nie taki i odblokowac radio jezdze peugeotem 206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orioriori
A jeśli samochód zostanie zakupiony w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orioriori
znajoma mojej mamy ma peugeota 206 i też do niego wiecznie dokłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autka?
ubezpieczenie to nie co miesiac przeciez , raz na rok :) Mnie za moja skodzinke 3 lata - policzyli 2600 ubezpieczenia za rok , przeglad to koszt 450 zlotych , klimatyzacji 200, gazu 300 (robiony w aso od nowosci co roku). W tym miesiacu mialam do zaplacenia wiec kolo 3500 tys. Tyle co do ubezpieczen. miesiecznie mnie auto kosztuje 500 zlotych , ale to tylko dlatego ze jak kupowalam to bralam na gaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
citroen c3 - w dieslu - koszt paliwa miesiecznie kolo 300zl ubezpieczenie kolo 100 miesiecznie < rozkladajac na caly rok zeby bylo miesiecznie> od czasu do czasu ze 2 stowki miesiecznie trzeba wylozyc a to zmiana oleju al to zarowki< bez kitu czesto w citroenach zarowki sie pala>miesiecznie przejezdzam kolo 3tys km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autka?
no i ubezpieczenie taniej w tym roku bo znizki - pierwszy raz chyba placilam cos kolo 3tys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludy_
a to ubezpieczenie to oc i ac zapewne, albo wy tacy młodzi jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autka?
to pakiet - oc, ac i jeszcze od jakiegos tam nieszczescia losowego ;) mloda jestem jeszcze ;) prawo jazdy mam od 7 lat , ale samochod swoj wlasny, osobisty od 3 - wiec zbieram dopiero znizki mozolnie rok po roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshshhhdhdhdhdhd
w pl jak kupisz odchodza koszty rejestracji aa i jeszcze przy zagranicznych placi sie 500zl za zlomowanie a ja place 2000 rocznie bez znizek, samo OC, bo mam prawko od lutego i jestem mloda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autka?
no jasne ze tak miloszekk321 :) ja osobiscie tylko w moim zarowke jedna zmienialam przez 3 lata bo mi sie przepalila :D nowa bralam skodzine wiec do tej pory nie mam problemow z nia w ogole , ale planuje za jakis rok wymienic tez na nowego jakiegos - mnie przerazaja starsze samochody bo .. prawde powiedziawszy nic sama bym nie umiala naprawic :) ale fakt faktem juz bym bez samochodu nie mogla egzystowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemain
jesli mieszkasz w wiekszym, dobrze skomunikowanym miescie, a samochod sluzy do wypadow do Ikei czy centrow handlowych, to naprawde warto przemyslec jego kupno, bo pozera on mnostwo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hshshshehshshs czy jak tam to 2 kola przewalasz nie potrzebnie- bylo w mtu ubezpieczyc - nic nie sprwadzaja mozesz podac ze masz 60 proc zniki i ci dadza - a to tylko oc wiec ty z tego kasy nie masz tylko jak komus wyrzadzisz krzywde wiec po co placic ze zwyzka- mtu super sprawa - dzieki nim masz oc i jest git za mala kase, jeszcze jest drugie asekuracja sie nazywa - tez sie grosze placi gorzej jest z ac ale moi znajomi maja na ac tez patent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam ialem kilka francuzow i we francuzach zarowki leca - w tym wymieniam komplet z przodu srednio co 3 miechy - 120 zeta idzie sie gonic a te tansze po 15 zeta h7 mi wytrzymuja tydzien max- wiec ich juz nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjhb
samochod to koszt około 300 zł miesiecznie / razem z zakupem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjhb
chodziło o utrzymaniue miesieczne . nie roczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatoooo
O ile sie nie psuje to koszt paliwa plus koszt przegladu i ubezpieczenia ;) Ale to jednorazowa nie tak duza oplata w ciagu roku . Ja mam ubezpieczenie w Liberty Direct i ta suma nie jest tak przerażająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolicz amortyzację czyli stratę wartości. Za jakiś czas będziesz musiała zmienić i dołożyć na nowy czy nowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cienko dałem za samochodzik wiele przy nim zrobiłem jeżdżę nie za pewnie ale tanio i bezpiecznie i jak na niego popatrzę to nie zamienił bym na nic innego tanio mnie kosztuje a satysfakcji nie brakuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA wysokie OC/ AC? Nie przepłacaj! Znajdz ubezpieczenie tańsze nawet o 517 zł. Wybrane ubezpieczenie będziesz mógł od razu kupić online lub u agenta. ---> www.ofertanaauto.pl ---> www.ofertanaauto.pl ---> www.ofertanaauto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA wysokie OC/ AC? Nie przepłacaj! Znajdź ubezpieczenie tańsze nawet o 517 zł. Wybrane ubezpieczenie będziesz mógł od razu kupić online lub u agenta. ---> www.ofertanaauto.pl ---> www.ofertanaauto.pl ---> www.ofertanaauto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na auto-motor-i-sport.pl widziałem, że średnio wydaje się u nas chyba z kilka tysiaków za ubezpieczenie. To dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesięcznie to tyle co benzyna - jakies 170zł co roku wymiana oleju - 100zł, badania techniczne - 80zł, OC ~600zł, co 2 lata serwis klimatyzacji - 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Mogę polecić kalkulator Cuk, wyszukuje sprawnie najtańsze polisy OC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×