Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podaj Dalej

A taka zabawa ;D

Polecane posty

Gość Kobieta wieczorowa pora
Fantazje z wirtualnym kochankiem nigdy nie przenosilam do reala wiec jednak ten w poblizu :) Sex sesja w trakcie stosunku(dla siebie oczywiscie)...zgodzilbys sie na aparat i zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Jesli bylby to moj partner do ktorego mam 100% zaufanie to tak ,jesli ktos inny chyba jednak nie;) Sex w czasie miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cnotkawydymka
Oł je ;) Lubisz kiedy twój partner gryzie twoje sutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :). w kwestii tej sesji :).. tak,.. nie stanowi dla mnie większych problemów sex podczas miesiączki, oczywiście z zachowaniem wszelkiej możliwej do uzyskania wówczas higieny... zupełnie potrafie sie wyluzowac i nie myslec o tej niedogodnosci. próbowałas. ??..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Lubie gdy gryzie sutki ale delikatnie-nie lubie bolu;) Sex w czasie miesiaczki -bywa,ze czasami sie skusze ale raczej nie mam wtedy ochoty (jedyna chwila gdy nie mysle o sexie:D) Czy gdy jestes zmeczony/na wracajac do domu spelniasz obowiazki sexualne?Czy maszerujesz spod prysznica prosto w sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Topik dalej się rozwija można się przyłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od seksu po zmeczeniu tylko chłód partnerki jest w stanie mnie odwołać.. mnie zabawa relaksuje.. chciałbym zawsze tak móc odpocząć.. dajesz swojemu partnerowi znaki ze go chcesz... że jest potrzebny tu i teraz. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Xxxmen-pewnie :) Trytrytry-wystarczy ze spojrzy na mnie wie,ze teraz.. juz ...tu ;)ale lubie tez delikatnie podpowiedziec musnac go przypadkiem,dotknac, Myslicie,ze ktos teraz oprocz nas -czyta odpowiedzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta.. szczesciarz z niego :).. myslę, ze czytajcych nie brakuje wszak topic jest prawie stale w pierwszej piątece ;). wiec muszą tu zagladac. ;) czy Twoj partner zazwyczaj reaguje na Twoje sygnały. . czy zdarza sie ze je ignoruje.. bo prtekstem meczu.. piwa. wedkowania :D. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Odpowiem tak-jesli jest pod reka nigdy nie odmawia-mecz nie jest taki wazny,wedkowac nie lubi,piwko wypije po ekscytujacych chwilach;) Odmowiles kiedys swojej partnerce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety.. nie dawała mi okazji bym jej mógł odmówić, bardzo mało sygnałów było. stad moja zazdrosc w temacie :) ożywasz bielizny erotycznej zeby sprawić sobą większe zainteresowanie.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Nigdy , zdrowy jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Macie teraz ochote na seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Nie wiem co nazwiesz bielizna erotyczna-jesli gorsety ponczoszki pas do nich -to tak jesli siateczkowe kombinezony z dziurkami w odpowiednich miejscach to nie;) Weekend z ukochana ,pokoj i do dyspozycji ogromna wanna i lozko co wybierasz na poczatek zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Mam ale tylko na ochocie sie zakonczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogromną wanne.. setke swiec... ona i ja i dolewamy wode zeby długo była ciepła... moge sie tym sycic bez konca.. a pózniej mogę ja sobie zaniesc do łózka :). wchodzisz do mojej wanny ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Zaczynam od wanny . Ile razy na dzień myślicie o seksie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w taki dzien jak dzisiejszy to chyba nie przestałem \mysleć.. ale uspokajam.. to są wybrane dni :). jak mam "jajeczkowanie" :). czy kobieta tez potrafi nieustannie myśleć o sexie.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
A zapraszasz mnie? O sexie mozna myslec ciagle ,nawet gotujac obiad moze w naszej glowie zaiskrzyc kuchenna fantazja;) Bogini sexu to dla Ciebie kobieta ktora...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Kobiety odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Mnie pociągają kobiety które mają w sobie to coś , nawet niewiem jak to opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Kobieto czy zawsze gdy się kochasz nasz orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Tak zawsze-nigdy nie udawalam ,mija sie to z przyjemnoscia jaka odnosimy wspolnie sie zaspakajajac;) Zdarzylo sie wam nie dojsc i przerwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie Ciebie zapraszam Kobieta.. bogini seksu to dla mnie kobieta, która potrafi bez mojego udziału rozpalic moje pragnienia.. która w kilku słowach potrafi sprawić ze nie mysle o niczym innym jak o niej.. a jesli przy tym potrafi jeszcze okazac to ruchem.. gestem, słowem.. nie potrzebuje niczego wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Nie , zawsze wypaliło . Ile razy najwięcej miałaś pod rząd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzyło sie nie dojść.. jakies stresy zamieszały emocjami i po herbacie. noo mam taki lekki metliw w głowie ze nie mam zadnych pytań.. :). ja moze ogranicze sie do odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Ok ale tylko jeden mijak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
trzy razy nic nie mijamy odpowiadamy i pytamy ;) Opowiadasz kumplom o swoim intymnym pozyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×