Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podaj Dalej

A taka zabawa ;D

Polecane posty

ja nie wychodze :). strzał w centrum monitora.. :). :D.. złodziejka... jak ładnie poprosisz :). Kobieta WP.. :).. do kobiet.. czy długosc masturbacji jest zmienna zalezna od potrzeb.. czy po prostu zazwyczaj jednakowy jest jej czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj o 15:30 :). odbijam pytanie nich kazdy sie przyzna kiedy sie ostatnio ze sobą zabawiał :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1_1
jesteście zadowoleni ze swoich żon/mężów?? (chodzi o seks)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałem .. to na 100% była osoba płci zeńskej.. ;).. a kobiety co sobie "wyswietlają" w tych chwilach..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Masturbowalam sie wczoraj wieczorem a myslalam o "nieznajomym znajomym";)Jest zmienna bywa,ze mozna tak dluzej a bywa,ze bardzo szybko dochodze do "sedna";) Jestem zadowolona z sexu z mezem choc chcialoby sie wiecej inaczej ...itd:D wyswietlam sobie filmik albo czytam:) Podniecaja was wystajace staniki spod koszulek?(tak jak teraz modnie nosza sie nastolotki);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny taki wystajacy staniczek.. ale jednak preferuję 30+. i wolałbym czescie u takich laseczek to spotykac :) skad Wy bierzecie tych "internetowych kachanków".. :).. dajcieee namiary :D. :??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Sami nas znajduja;) A stringi wystajace z jeansow?Podoba sie to Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jaki jest ksztalt pupki i wogloe jak prezentuje sie wlascicelka wystajacych strinkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba za duzo pracuje (spędzam czasu przed kompem).. nie widziałem takich wystających z jeansów ... .noo cholera.. mam nowe pytanie.. czy sadzicie ze powinienem ruszyć w miasto.. ?? warto.. ?? żeby zobaczyc stringi wychodzące ze spodni :). ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Uwielbiam tylki facetow;)Lubie jak lekko odstaje(nie wiem jak zobrazowac :D) Upal ...co ubierasz klapi,japonki,sandalki,trampki a moze adidiasy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Trytrytry-to zalezy -mi sie nie podobaja ale jesli lubisz to pewnie natkniesz sie na mnostwo :)Lecz spojrz na pogode dzis raczej ciezko bedzie;) Nosicie zarost na twarzy-mezczyzni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak,, stringi są fajne.. i samo ich lezenie na fajnym tyłeczku jest miłym widokiem.. ale czy warto ruszac tylek zeby sobie popatrzec :)?? nie wiem.. musze to przemysleć.. . złodziejka poka :P.. czasem nosze taki 2-3 dniowy daje odpoczac skórze od drapania.. aa.. lubicie facetów z zarostem.. małym... broda wąsy.. bokobrody.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Lubie zarost dwu dniowy ;)Brodek wszelkiego rodzaju nie lubie;) Co zrobiles ,czego nigdy by nie zrobil Twoj partner/ka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Haha no pewnie,ze lubie:) szczegolnie jesli jestem sprawczynia tej wypuklosci;) Czesto poznajecie nowych ludzi(nie mowie o sluzbowych znajomosciach,raczej o takich"siedzisz w kawiarence i przysiada sie kobieta);)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkkkkk.. zrobiłem cała mase takich rzeczy jedna podstawowa .. inicjowałem zawsze seksualne uniesienia. czy oziebła partnerka mysli, że facet bedzie bezgranicznie zawsze przy niej...? czy zdaje sobie z tego sprawe, ze kiedys pójdzie w cholere..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×