Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola@ola'@@@

Rozwod dla kochanka,zycie i porzucenie go

Polecane posty

Gość ola@ola'@@@

Moje zycie jak w tytule rozwiadlam sie dla kochanka ,zylam urodzilam blizniaki po 4 latach go zostawilam nie dalo sie z nim zyc. mam nadzieje ze sa tutaj kobiety podobne do mnie ktorym sie poprostu nieulozylo. jak sobie dajecie rade bo ja mam dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
I to jest sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot.13
autorko, moim zdaniem popełniłaś błąd za który zapłaciłaś wysoką cenę. Błędy i cierpienie za nimi idące są moim zdaniem po to, by nas czyniły lepszymi ludźmi. Na pewno masz wspaniałe dzieci ,postaraj się wychować je tak, by nie popełniały Twoich błędów. Postaraj się też sama rozwijać wewnętrznie, nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
kot.13 napisała: "Na pewno masz wspaniałe dzieci" Jeżeli qrwa ma wspaniałe dzieci - to jakie dzieci, ma nie-qrwa? I dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot.13
każdy powinien dostać drugą szansę. Każde dziecko jest delikatne i wspaniałe , jednak złe doświadczenia sprawiają , że wyrastają z nich różni dorośli. I tak to się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
kot.13 napisała: "każdy powinien dostać drugą szansę Tylko drugą? Dlaczego nie trzecią?? Czwartą..., piątą..... "Każde dziecko jest delikatne i wspaniałe" Nieprawda!! Dzieci to samoluby i wcale nie są delikatne. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot.13
drugą. na tym koniec. nie jesteśmy saperami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×