Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Grzeslaw

Czy facet może chodzić w spódnicy?

Polecane posty

No bo wiesz, ciekawi, bo to inne. Ale z tym brakiem spódnicy to przesadzacie troszeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strikęmaster, a czy ja Ci każe chodzić w rajstopach, to już Twoja decyzja, jak się ubierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja jestem zdania, że każdy powinien się ubierać, jak chce, nie powinno być żadnych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suwka wpisz w wyszukiwarkę hasło Sandra Kuratle to będziesz wiedziała co to męska spódnica:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Suwka napisała: "No bo wiesz, ciekawi, bo to inne." Aż tak inne nie jest, bez przesady, do Szkocji czy Irlandii nie jest tak daleko, dużo lPolaków juz tam było. No i facet w kilcie wcale sensacji na ulicy czy w knajpie w Polsce nie wywołuje. Laski się oglądają, a faceci czasem zadają konkretne, techniczne pytania, gdzie kupiłem, ile kosztował, czy do kiltu trzeba nosić sporran, czasem coś na temat celtyckiej kultury itp. "Ale z tym brakiem spódnicy to przesadzacie troszeczkę" Z jakim brakiem spódnicy? Kiltów jest od pierona, w całym przekroju ceny i jakości. Jak komuś się kratki nie podobają to są kilty bezkratkowe, najczęściej czasrne, są też kilty Utility, różne męskie spódnice goth/metal/punk itp., jest w czym wybierać. Grzesław, mam poważną awersję do rajtuzów. Jeszcze pamietam, jak w pierwszej klasie szkoły podstawowej udało mi się wyzwolić z tego badziewia. Nie ma takiej siły, która by mnie zmusiła do założenia jakichkolwiek rajtuzów, a z doświadczenia wiem, że tego typu pomysły bywają zakaźne. Popatrz na kobiety, wolno im chodzić w spódnicach, ale przeważnie pod warunkiem, że założą rajstopy. Nie chcę, żeby ten zwyczaj przelazł na mnie dlatego przeciwdziałam negatyznym zjawiskom już teraz. -- Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację strikemaster pończochy są lepsze, przynajmniej nie ściskają genitaliów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madonna,.
Suwka jestes z wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Grzesław, może i są lepsze, nie próbowałem, nie mam zamiaru próbować, jak chcesz to sobie tak chodź. To jak, chodzisz w spódnicach publicznie czy tylko o tym piszesz? Unikanie odpowiedzi powoduje podejrzenia, co zresztą na forum widać. Marudziłeś nt. cen kiltów, niedawno na Kilt watchu były ofery kiltów na kilka Euro + wysyłka, skorzystałeś czy wolisz marudzić, ze kilty są drogie a Sandra Kuratle... Sprawdziłem Sandrę, te jej spódnice sa kilka razy droższe od kiltów. -- Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla wielu na kafe i tak będę gejem to po co im odpowiadać? Zwłaszcza dla tych "panów", co ich mamusia ubiera:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż chodzi po domu w spódniczkach bo tak mu jest lepiej i wygodniej a ja zaś mam widoczek na jego sexy tyłeczek no i klejnoty. Swoją drogą to nawet miły widoczek jak go widzę w rajstopach i spódniczce,te jajeczka jak się pochyla mmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZALONA_MISIA brawo za pomysł i kup dla swojego jakaś męską spódnicę i niech chodzi tak publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh są o niebo lepsze pod względem materiału,stylu szycia no i komfortu. Mąż mówi że jest to dobre rozwiązanie w domu,organizm odpoczywa od ucisków no i wygoda. "Nie trzeba się martwić o pęknięcie gaci na dupie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Misia, dobre jakościowo kilty maja coś takiego, jak lining, czyli podszewkę zrobioną z bawełny najczęściej. Czy Twój mąż próbował kiedyś w prawdziwym kilcie chodzić? Ja na pewno nie zamienię porządnego kiltu na jakieś falbaniaste damskie spódniczki, nie tylko z powodów wizualnych, czy społecznych. Takze dlatego, ze kilt jest bardzo proaktyczny. -- 30 października - Międzynarodowy Dzień Spódnicy Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie migw wyt
Strikemaster czy ty nie rozumiesz ze czsslaw chce spodnice a nie wiesniaczy kitel????ciehle go namawiasz na niegoA Co chcesz mu sprzedac I zarobic na nim??Nie dobrze mi sie robi jak ciebie strike czytam blee Co do facetow w spodnicy to napewno bym sie za nim odwrocila ale tylko za takim ala wikingiem:P z dligimi wlosami ,w glanach itd:) w facecie w kitlu nigdy!! Dla mnie oni kojaza sie z Arabami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Nie są drogie. Moze droższe od damskich spodnic ale za to lepsze. Nie, niesprzedaję kiltów. A długie włosy mam, jak przystało na metala. -- 30 października - Międzynarodowy Dzień Spódnicy Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaghetti
Moi rodzice brali ślub w Szkocji i tata był w spódniczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Grzesław, może jest tak, jak piszesz, musiałbys spróbować żeby się dowiedzieć. I nie zrozum mnie źle, wbrew temu, co tu niektórzy wypisują, nie zmuszam Cie do kiltu, nie chcę Ci kiltu sprzedać, daję Ci tylko rady. Chyba dość dobre są, skoro zdarzało mi się np. bywać w kilcie na nazi-metalowych koncertach (przy okazji, wśród wielu metalowych kapel na koncercie zdarzają się też takie, wraz z ich specyficznymi fanami, którym czasami bliżej jest do skinów niż metali) i nie odniosłem z tego tytułu żadnych strat, nawet moralnych. Kilt jest wygodny, praktyczny, dosć dobrze odbierany spolecznie. O facetach w innych spodnicach raczej bym tego nie powiedział. Ale może się mylę, masz okazję sprawdzić. -- 30 października - Międzynarodowy Dzień Spódnicy Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×