Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy pracodawcy bardz

czy pracodawcy bardzo zwracaja uwage na uczelnie, ktore sie konczylo?

Polecane posty

Gość czy pracodawcy bardz

np. beda miec cv osoby ktora ukonczyla SGH, jeszcze innej - ukonczyla Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i dajmy na to Uniwersytet Marii - Curie Sklodowsiej w Lublinie lub Uniwersytet w Bialymstoku lub jeszcze gdzies indzije (jakis gorszy). Wszystkie te osoby ukonczyly ten sam kierunek: np. ekonomie. To czy potencjalny pracodawca od razu odlozy cv 2 osttanich osob na bok, nawet sie w nie nie zaglebiajac? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,d,,ddldldld
nie sadze, ja ukonczylam ale liczy sie wiedza i doswiadczenie tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczą się przede wszystkim
ZNAJOMOŚCI - niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FML
liczą się przede wszystkim ZNAJOMOŚCI - niestety... ja bym powiedziala, ze tylko znajomosci. cala reszta jest milym dodatkiem/bonusem. ja mam 2 kierunki na UW (po cholere mi nawet jeden), a pracuje z takimi imbecylami, ze juz dawno przestalam wierzyc, ze kogokolwiek interesuje jaka szkole sie konczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość personalcute
FML-----> a jakie kierunki konczylas i gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jaka praca i jacy
pracodawcy. ci bardziej anbitni beda woleli SGH, bo to im daje wieksza gwarancje, ze sobie z praca poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FML
personalcute - lingwistyczne (i choćbym miała być na zasiłku nie mam zamiaru uczyć, bo to syf), a branża to lotnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość personalcute
ja tez sie zastanawialam nad lingwistyka- angielski + rosyjski, ale troche osob mi mowi ze to dobry kierunek, a troche ze beznadziejny i nie warto, i juz sama nie wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FML
personalcute - ja poszlam na studia jezykowe (nie na zadna tam lingwistyke stosowana, ale na dwa odrebne kierunki, na dwoch wydzialach) dlatego, ze nic innego mnie nie interesowalo i nadal (moze poza branza, w ktorej pracuje) nie interesuje. ale szczerze: teraz sa takie czasy, ze tego typu studia to zdecydowanie za malo, chyba, ze chcesz uczyc, tlumaczyc itp. - wtedy ok. teraz wiekszosc normalnych ludzi swietnie zna jezyk (szczegolnie angielski), ale oprocz tego ma jeszcze papier na cos innego. choc w sumie, jak pisalam, znajomosci znajomosci i wtedy nawet papier ci nie potrzebny. jezeli jestes na poczatku tej drogi, to wybacz moja zgorzknialosc, ale ten kraj to dno. naiwnie powiem: idz za glosem serca, rob to co kochasz, a to predzej czy pozniej zaprocentuje (tak jak w moim wypadku, dopoki nie przyszedl kryzys)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×