Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedwojenna85

Ślub kwiecień 2012 - ktoś też wybrał ten miesiąc?

Polecane posty

Gość kiwanika
Ha,ha. Dobre :D Ciekawe,czy na pokład wpuszczą taką zataczającą się świeżą mężatkę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Ha,ha :) Karla,a masz pomysły na fryzury? Ja już tu wklejałam linki z tymi,które mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh tym razem wyprzedziłaś moje pytanie;) no z pomysłami to jest tak że mój przyszły mąż powiedział że ma tylko jedną prośbę jeśli chodzi o nasz ślub- -żebym miała rozpuszczone włosy:) i zamierzam spełnić tą prośbę, naturalne ma długie lekko kręcone włosy i myślę że na ślubie będę miała ładne naturalne fale z boku podpięte i jakiś kwiatuszek - o tak prosto mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
O,to bardzo zwiewnie i romantycznie :) Wyobraziłam sobie Ciebie... z ciemnym włosami i z takim pięknym kwiatem :) Zgadłam,że jesteś brunetką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem brunetką:) skąd ty to wiesz;) suknia będzie prosta, chcę bez koła tylko delikatnie poszerzaną więc myślę że będzie wszystko pasowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Pięknie! Do takiej fryzury idealna będzie prosta suknia! :) Skąd wiem? Chyba mam jakieś zdolności... :P 8 października mój luby ma pierwszy zjazd na magisterce i tak co 2 tygodnie 3 dni wyrwane :/ Poza tym będzie robił prawko na ciężarówkę... i znów :( Zaczynam się irytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Mieszkamy razem,ale... no tak! Jeju,gdyby się tak nie ociągał,mógłby skończyć studia już 2 lata temu,jak ja. Ech,no cóż... Życie :) Popiszmy o czymś weselszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwanika- proponuje tak. kieliszeczek winka przed wyjazdem na lotnicho lub jak wolisz ''kielich'' potem jeden w barze na lotnisku,a potem w samolocie :) My tak z moim '' walczylismy '' jak lecielismy na majorke w tym roku...Jakos nie wierze polskim liniom lotniczym,ale bylismy mile zaskoczeni obsluga :) Nie ma to jak winko, a jaki fajny filmik nakrecilismy w samolocie,no bo wiadomo ... alkohol i zmiana ciscnienia ,szybciej udezra do glowy ja wlasnie jestem na etapie zapuszczania moich wlosow. I tez raczejk bede miec rozpuszczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Zakochana-to widze nie sprawdzają poziomu trzeźwości pasażerów? :) Lubię to :D Masz 7 miesięcy,czyli biorąc pod uwagę,że włosy rosną średnio 1 cm na miesiąc (to tylko średnia :) ),czyli 7 cm na pewno będziesz miała dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tak jeszcze jest trochę czasu więc na pewno urosną:) moja przyjaciółka ma fioła na punkcie swoich włosów i nawet zaczęła jeść tabletki żeby jej szybciej rosły :) mówi że pomagają, ale równie dobrze może sobie to tylko wmawiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wlosy... no coz teraz sa do lopatek,ale musze je troche zkrocic bo sie sporo wytarly koncowki,obcinam wlosy srednio co po roku ...co prawda od prawie roku jestem na diecie,ale nie widze,zeby jakos sie oslabily ,wrecz przeciwnie dosc sporo urosly :) moj kochany je uwielbia takie dlugie... jak go poznalam to koczyly sie w polowie mojej szyji , a teraz... Kiwanika- nie sprawdzaja trzezwosci ,no chyba ,ze widac po tobie iz wypilas ''male co nie co''. Poczatki mojego latania byly takie,nie spalam cala noc tylko po to zeby czuc sie zmeczona w samolocie i zasypialam jeszcze przed startem,budzilam sie w chmurach :) teraz jest lepiej ,ale i tak czuje stres. Jednak ciakowosc nowych miejsc jest wieksza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Hej Dziewczynki! :) Zaraza,zaraz... A tu znowu przejmująca cisza od wczorajszego popołudnia? Hmm... Monolog jest niezdrowy na dłuższą metę :P Zakochana,odnośnie lotu samolotem,to ten brak snu przez całą noc,to całkiem niezły patent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwanika- ja to robilam tak: nie spie cala noc ,lot zwykle bylo okolo 6-7 rano... rano bylam tak zmeczona ze az mi bylo czasdem zimno i przecghodzily mnie dreszcze. Na lotnichu ''kielich '' wina i jakas herbatka na cieplo,a w samolocie spanie jak mopsik az do ladowania :) Jak lecielismy na majorke to nie spalam bo bylam cikawa samego lotu,lecielismy nad gorami i wogole bylo super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Zakochana-dzięki za rady! Postaram się wykorzystać :) Jak mija dzień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Zakochana-poprostu odjęło mi mowę! Przepiękne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
dziewczyny daję tylko znać, że żyję :P zmieniłam wydział i mam duużo pracy ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
cześć dziewczynki! Przedwojenna, super, że wycieczka po salonach się udała.. czekam również na zdj wybranego modelu :D Zakochana.. piękny ten hotel... aż się rozmarzyłam... :) Wczoraj byliśmy w poradni małzenskiej.. a to z powodou tego, że w ten weekend jedziemy na weekendowy kurs nauk przedmałżeńskich i prosili, zeby jedną wizytę już załatwić... cieszę się na ten weekend,... moze zwolnimy trochę... Chociaż ostatnio nawet nie mogę narzekać, bo mój narzeczony jest tak cierpliwy i tak kochany do mnie :) a ja męczę się nadal na stażu.. ale jestem dzielna.. jutro jedziemy na kłady... Tak w ramach prezentu rocznicowego... to będzie nasz pierwszy raz... nawet nie wiem czego się spodziewać :) a dziś tata mam urodziny... goście już od soboty chodzą, bo wtedy mój brat miał urodziny... no ale, ze jutro mam wolne, to dziś mogę się napić ;p buziakuje Was kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo mi dziewczyny ze wam sie podoba,mial byc otwarty ocean,ale ze wzgledu na wiatry moja znajoma ktora pochodzi z mauritiusa doradzila zatoke. Jak widze te zdj to tez marze oj duzo marze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Cześć Kwietnióweczki :) O,widzę,zaginione w akcji Madzia i Przedwojenna,postanowiły nawiedzić nasz topik. No nareszcie! :) Przedwojenna-co to za wydział,że nie masz dla nas czasu,hę? :) Madzia-jak tam wczorajsza imprezka urodzinowa Taty? Dałaś "w palnik"? :P Aaa,dziś quady? świetnie! Wspaniała rozrywka.Polecam :) A która to rocznica? :) Zakochana-bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Myślę,że trzeba usystematyzować :) Daty: 20.04.2012 - Kiwanika 21.04.2012 - Przedwojenna 25.04.2012 - Zakochana 28.04.2012 - Madzia :) Jeszcze poprosimy Karlę i Bett (chyba,że coś przeoczyłam ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
Heja heja! Kiwanika, impreza spoko... wypiłam jednego drinka i na tym się skończyło, bo wszyscy jutro do pracy i nikt już nie pił ;p idę do fryzjera dzis... potrzebuje jakiś zmian na głowie bo oszaleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziamadzia- no to nie bali aż sie tak jak planowalas. No ale ważne ze miło było :) ja tez planuje fryzjera jak pojadę do Polski , ale jakoś nie wiem gdzie iść. Szukam opini w internecie i zobaczymy. Bo te moje włosy są poprostu długie i już. Tak myśle o tym fryzjerze ,ze aż dzisiaj miałam sen ze mnie ufać owak na rudo ;) aż sie obudzilam. Kiwanika- zaprowadzilas porządek w naszym kalendarzu i już wszystko jasne :) Przedwojenna- właśnie gdzie ty teraz pracujesz , ze na nasze konserwację nie masz czasu ;) ? Ah ta praca. Ja dzisiaj i jutro wolne ale już nie śpię bo lecę jakaś " padline" tu czyt. Mięso ;) na obiad kupić :) jeszcze tu dzięki zajrze. Miłego dnia dziewczęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
hej :) u mnie to wygląda tak,że mam staż do 8 listopada w jednym urzędzie ale ze swojego pokoju (powiedzmy wydziału) przeniosłam się do innego wydziału :P (tym samym do innego pokoju, innej części budynku :P). Tutaj dokoncze ten staż i może przedłużę go na kolejne poł roku juz w tym nowym wydziale. Wszystkego od nowa się uczę, tylko ludzi znam ;) Odezwe sie dzisiaj z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie:) To ja uzupełniam o moją datę i teraz to będzie wyglądało tak: Daty: 14.04.2012 - Karla 20.04.2012 - Kiwanika 21.04.2012 - Przedwojenna 25.04.2012 - Zakochana 28.04.2012 - Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×