Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanko........

Do dziewczyn które mają nie umiejących się bić chłopaków

Polecane posty

Gość abdcefgh
No cóż ja jestem cieniasem i w trudnej sytuacji na pewno nie zdołałbym obronić kobiety i co tu dużo gadać jest to plama na honorze i jest to bolesne a szczególnie dla kogoś wrażliwego wiec dobrze że nie mam kobiety ani dzieci i nawet nie chcę mieć na tak jebnietym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R-R honor i odwaga.. 2 strony narcystyczne Jedna strona kozaczy bo w grupie czuje się świetnie, uważają się za nie wiadomo co Druga strona, która kieruje się honorem i odwagą.. Sorki, ze mnie żaden romantyk, który będzie księżniczkę chronił. Dla mnie udowadnianie czegoś jeden po przez drugiego jest oznaką słabości i kompleksów. Ktoś ma wysokie mniemanie i Ego o sobie. Jestem pragmatykiem i realistą. Wolę żyć spokojnie niż szukać tanich wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boję się bo sama trenuję sztuki walki i umiem sobie poradzić :D.Chociaż nie lubię na chwilę obecną chodzić po lesie bo już 3 psiaki tam znalazłam i za każdym razem boję się znaleźć kolejne uwiązane zwierzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś trafiła na kilku s**********w z nożami i Bóg wie z czym jeszcze to nie miałbyś żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Dobrze że ja nie mam dziewczyny i nie muszę bawić się w te bronienie ich. Podobno morda nie szklanka, tyle, że ja swoja mordę szanuję i nie mam zamiaru wystawiać jej na obijanie jej. Swoja droga jak dziewczyna trenuje sztuki walki to może i sama się obronić tak jak własnie Anavella. Facet to nie mięso armatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra i rozsądna
r-r mądrze napisał,ani kobieta nie powinna prowokować ani facet nie powinien być tchórzem bojącym się własnego cienia,najlepiej nie wchodzić w drogę niebezpiecznym kolesiom,a czasem lepiej uciec niz bez sensu nadstawiać karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co umieć sie bić, wystarczy mieć broń i żaden mistrz sztuk walki pola nie dotrzyma, No, chyba, że skończy sie amunicja, no to trzeba mieć zapasowy magazynek i często odwiedzać strzelnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra i rozsądna
natomiast ja chciałabym być z kimś kto potrafiłby mnie obronić w ekstremalnej sytuacji,byłam z kimś kto robił uniki w chwilach gdy był mi potrzebny a ja się bałam,bardzo mnie rozczarował,szczerze to gardzę tchórzami ale agresorów tez nie zn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podła sucz bezpośrednia
buhaha od szmat i ksiezniczek wyzywaja tchorze nie potrafiący sie bic,taka prawda,piszą tak zwykłe cykory które jeczą ze kobiety wolą bad boyów zeby zakryc własne tchórzostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podła sucz bezpośrednia
jest róznica między rozrabiaką,awanturnikiem bijącym wszystkich jak leci,a męzczyzną silnym i odwaznym,który potrafi obronić swoją kobietę gdy przyjdzie taka potrzeba,jak nie macie jaj to chociaz uczcie sie strzelać i noście broń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Bić to się można z jednym, no góra z dwoma kolesiami naraz. Ale powyżej to już po prostu jest spuszczanie wp*****lu a nie walka. Sztuką jest tak wybrnąć z sytuacji, by nic nikomu się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
gość84 dokładnie , w samo sedno trafiłeś. Jeżeli 1 gościu pokonałby np 5 to znaczy , że tamci to były totalne cieniasy, jakby miał do czynienia z 5 nożownikami z odpowiednia krzepą i umiejętnościami to nic by nie zrobił. Jedyna nieduża szansa na uniknięcie zagłady to ucieczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MixedMartialArts
Trenuje od 5 roku życia sztuki walki i boks jestem w stanie rozwalić 10 dorosłych mężczyzn wiem ze dla was to nie realne, ale tak da się. Wielokrotnie obijałem nożowników nożownika jest łatwiej rozwalić niż osobę bez noża, bo nożownik boi się sie panicznie, że nóż mu wyleci z ręki i jedyne, czym atakuje to nożem. Nie palcie nie pijcie dużo pływajcie ćwiczcie MMA i Boks pływajcie w zimę a zobaczycie jak łatwo jest obronić sie nawet przed kilkoma napastnikami o dużej masie. Co do tematu to nie pomagam już kobietom od kilku lat, bo kobiety to zwykłe szmaty, które chcą coraz więcej ustaw wykańczających nas choćby alimenty. I nie obchodzi mnie, że mówią, że jestem do niczego, bo nie obroniłem kobiety. One też maja ręce też mają nogi i mogą zacząć ćwiczyć pomogę jakiejś głupiej szmacie a ona pójdzie jeszcze z tymi, co ją chcieli po dotykać lub pobić. Każda taka sama nie dajcie sie nabrać na teksty typu '' Nie wszystkie kobiety są takie same '' lub '' Bo trafiasz na złe i głupie ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MixedMartialArts dziś Zgadzam sie w 100% ludzie nie doświadczą nigdy jak to jest rozjebać nożownika i nigdy w to nie uwierzą bo piją i palą. A jest to możliwe wystarczy nie okazywać strachu miec odpowiednie taktyki i mocno bić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po się biść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to żeby nie być warzywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech same sie bronią przecież są takie najlepsze :D Kto to wymyślił żeby mężczyzna bronił kobiety ja rozumiem z własnej woli ale nie ze to obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anavella 2016.01.13 [12:03 Trenujesz sztuki walki ?? :D i co byś zrobiła jak by nożownik do ciebie wyskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej podła sucz . Ja umiem zajebiście się dobrze bić a i tak wyzywam większość od suk i księżniczek , i co teraz zrobisz ? Szlaufie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość1
Byś rozwalił 10 dorosłych mężczyzn , chyba co najwyżej cieniasów, a nożownika to możesz pokonać takiego co nie zna się zbytnio na walce. To do ciebie Mixed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kolega jest takim pakerem i jak kiedys szli ze swoja dziewczyna i jakis tam szczurek popatrzyl na nia bo byla ubrana tak ze d**e bylo widac. Ona z pyskiem na goscia a moj kumpel tylko go przeprosil za chamskie zachowanie dziewczyny i poszli dalej. Babli czesto prowokuja bojki ale same nie chca sie bic choc coraz wiecej bojek kobiet w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna kobietka
Gardze tchórzliwymi facetami ktorzy nie potrafia obronic swojej kobiety ale tez nie toleruje lasek które prowokuja i narażaja swoich facetów na ryzyko utraty zdrowia czy zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
Zależy jeszcze przed kim nie umiałby obronić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mixed Martial Arts czy jak ci tam , 10 przeciętnych mężczyzn może byś i rozwalił , nie zaprzeczam, chciałbym zobaczyć jak rozwalasz np 10 silnych i biegle znających sztuki walkę policjantów , powiem ci, że żadnych szans byś nie miał jakby zaatakowali wszyscy jednocześnie mokra plamę by z ciebie zrobili więc tu się tak tu nie wymądrzaj i nie przechwalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

No według mn każdemu bez wzgledu na płeć przydał by sie trening samoobrony, nigdy nie wiadomo kiedy skąd i gdzie moze byc zagrożenie a chlopak nie bedzie przy was 24 godziny na dobe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×