Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanko........

Do dziewczyn które mają nie umiejących się bić chłopaków

Polecane posty

Gość takie pytanko........

Czy nie boicie się z nimi chodzić po lesie? Czy innych niezbyt bezpiecznych miejscach? :O Wiadomo zawsze może ktoś się przyczepić no a chłopak bić się raczej nie umie. Jak na to patrzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieeee
problemy 15 -latek . chciałabym mieć takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomojchsn
noxelia... to ty jestes żałosna :O sama kurwa idz sie zapisz i napierdalac sie codziennie z kims a nie od faceta to wymagasz, co my kurwa jestesmy ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam zycie .
chcialyscie rownouprawnienia to macie.. .facet nie ma obowiazu bronic i bic sie za jakies szmaty, jak macie problem to same brudzcie sobie rece kurwy jebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnylasjasneniebo
nienawidze facetow, którzy sa zadziorni. każdy w jakiś sposób umie się bić i obronić, a koleś który na wszystko reaguje pięściami jest straszny. postykałam się zkimś takim i za każdym razem bałam się co on wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam zycie .
hahahaha ta cała noxelia to chyba jakis typ ktory robi sobie beke nie wierze zeby tak pusta idiotka tutaj była ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuuuuuuuuuuuuhahahahhaha
// Mój by rozniósł każdego, zawsze ma przy sobie taki nóż w razie w. // HAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAA O KURWA, POST MIESIACA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahabuahahhahabuaha
w takim razie szukaj swoich wybranków na siłowni, oczywiscie patrz na tych od 90kg w górę i 42 w bicepsie potem obowiązkowo naślij na takiego jakiś cepów aby go sprawdzic czy umie sie bic.. jak nie ucieknie to daj mu dupy szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka juz dawno tutaj nie
wymagać to ty mozesz od swojej kupy aby wyszła rano a nie wieczorem jestes zalosna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka juz dawno tutaj nie
nie mam kompleksów, ale za szmaty napewno nigdy nie bede sie bił :) aby uprzedzic.. nigdy nie balem sie bic, mam na swoim koncie kilka turniejow bokserskich, osiagniecia, pare lat treningow prawdopodobnie rozjebal bym wiekszosc gosci na ulicy ale mialem raz sytuacje gdzie szedlem z jakas nowo zapoznaną szmatą i szło 3 typków , oni sie na nią spojrzeli a ta z ryjem do nich "na chuj sie gapicie"... to wiesz co zrobilem? podszedem do tych gosci i powiedzialem "no to chłopaki mozecie sobie ją wziąć" i odszedłem no kurwa mina tej szmaty byla bezcenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po chuj dziewczynie jakis cienias ktory jak dostanie z liscia to sie polozy :D zalosne :D tez mam faceta co umie sie napierdalac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to strasznie pppppp
To przykre gdzie Wy mieszkacie ,ze musicie sie bić z innymi :) dobrze ,ze ja nie zyje wsrod plebsu na blokowiskach albo innych podejrzanych dzielnicach : ) koszmar ,zupelnie jak w Brazylii . Biedacy w favelach okradajacy turystów ,przecietni i bogaci w oddzielnych ogrodzonych dzielnicach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokokokoko
hehe beke mam ze szmat, ale jak w innym temacie keidys robilem prowokacje, ze jestem kozakiem itp to laski pisaly ze maja wyjebane na gosci ktorzy sie bija :D zalosne jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka juz dawno tutaj nie
a co mnie to interesuje, ze mogli jej zrobic krzywde? zaczyna to niech liczy sie z konsekwencjami... znałem ją dosłownie od godziny, bo poznalłem ją w klubie i wyszlismy razem- pewnie chciala sie ruchac no ale jak jest taka twarda to prosze, dalem jej pole do popisu ja napewno nie mam zamiaru uszkadzać Bogu winnych chłopaków za to ze ta szmata sie do nich przyjebała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokokokoko
agatka, co retkinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka juz dawno tutaj nie
noxelia, nie oszukuj sie.. ty nie masz zadnego faceta nie wierze aby ktorys byl tak pusty i zdesperowany by byc z taka idiotką i pokemonem jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -PPPPP
Ona miala juz ze 3 facetów , wymyslila kolejnego ?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOXA a granat też nosi?:D wybacz ale masz sposób rozumowania nastolatki, mój instruktor aikido zawsze mówił, że najlepszym sposobem wygrania walki jest jej unikanie, każdy trener sztuk walki powie Ci, że konfrontacja jest ostatecznością, zawsze ten drugi może mieć dłuższy nóż i co wtedy, tepe napierdalanie sie jest dla troglodytów, jest jeszcze cos takiego jak taktyka i strategia, nie trzeba używać rąk, żeby wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdfdf
Retkinia to dzielnica Łodzi jakby ktos nie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfdfs
kurwa ta noxelia jest zalosna... wypierdalaj stad szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOXA, spójrz na kalendarz, średniowiecze już minęło a po za tym wtedy były też małżeństwa kojarzone, to też popierasz czy raczej takie wybiórcze masz poglądy? Cywilzacja się rozwija a nie cofa i różnimy się od ludzi ze średniowiecza chyba, że Ty żyjesz w świecie smoków i rycerzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianstodola
to chyba jakas prowokacja ta cala noxelia ta idiotka siedzi tutaj 24h i pisze ciagle kontrowersyjne rzeczy jak dla mnie to to jest jakis gosc ktory sobie robi po prostu jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianstodola
noxelia , jesli masz problem to sama sie napierdalaj a nie wymagasz tego od faceta won kurwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R --- R
Do noxeli i innych Powiedzmy sobie szczerze - jeśli dziewczyna jakiegoś chłopaka jest w sytuacji zagrożenia(nie mówię o jej prowokacjach, piszę o normalnych dziewczynach, które - skoro noxelia wspomniała o średniowieczu - zachowują się jak damy i nie wyklinają i prowokują jak pierwsze lepsze przygłupy z dyski) to nie wyobrażam sobie nie stanąć w jej obronie - i żeby nie było - nie jestem mięśniakiem, nie mam 2 metrów wzrostu, ale jak ktoś próbował tknąć moją dziewczynę to nawet jakby było ich kilku, to bym na to nie pozwolił(oczywiście tak, by nie stwarzać zagrożenia dla niej) Są sytuacje, w których facet musi stanąć na wysokości zadania. I nie chodzi tu o to, że jesteś słabszy, że to nie rozwiązanie, że może przegrasz, chodzi o sam fakt, bo istnieje jeszcze coś takiego jak honor i odwaga - tego nie da ci kupa mięśni, to trzeba mieć w sobie - a nawet jak brak ci odwagi, to robisz to co słuszne. Myślicie, że na wojnie każdy żołnierz to był kozak? Oni walczyli za kraj i strach zaglądał im w oczy, ty walczysz za honor swój i swojej dziewczyny i też nie raz strach, obawa ściśnie gardło. R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sod
R -- R , a co to za honor uratujesz jak staniesz w obronie i zleją Cię jak ścierę. Wyskoczyć do kolesi i potem pół roku spędzisz w szpitalu i u dentysty to każdy potrafi. Żeby był honor to trzeba wygrać. A do tego na ogół są potrzebne te 2 metry, obwód w bicepsie i umiejętności :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy mężczyzna nie tylko bije się ale trenuje na swojej kobiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×