Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

No ja też właśnie dostałam kiedyś takiego motyla to sobie poskładałam i do dzisiaj stoi u mnie :) .. kurde no nie wiem.. zobaczę koraliki jutro może będzie coś ciekawego w sklepie... Jakby nie było to nie urodziny czy coś żeby kombinować z grami czy z czymś takim... coś niby zwykłego, ale żeby ją zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puzzelki jakieś mogą być, najlepiej coś powtarzalnego :) A wspomnienia, było minęło, dużo się wymazało i jakoś idzie :) I tak jeszcze trochę więcej złego mnie spotkało, ale co poradzić;) Twardym trza być a nie mientkim :D Dlatego zwykle staram się zrozumieć innych, bo czasami nie spodziewamy się pewnego bagażu życiowego o niektórych ludziach i z góry zakładamy "co on tam wie" Może są jakieś nowości zawsze warto zapytać, bo w tym to ja się nie orientuję już, moj brat to antytalent w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa Ostatnio je oglądałam jak młodej mojej normalne kupowałam, kurde drogie to cholerstwo strasznie ( takie mini kosztowały tyle co normalne duże, ciekawe :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie zajęcie w postaci brwi :P A Yankesa z Noxą prowadzi pojedynek :D Teraz drogie szyćko jest :( Idziesz już? A pamiętasz naszą rozmowę? Coś Ci UTKWIŁO? :D Jak idziesz to kolorowych, miłych i przyjemnych snówP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde też powinnam się ogarnąć w temacie brwi :O Zaraz oblookam czy potrzebna jej pomoc ;) A rozmowę... yyyyy jaką rozmowę?? :P Sprawdź pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała B. "" W sieni kobiety potykają się o buty i posłania zwierząt. Lisa idzie tyłem, wciąż złączona uściskiem z pastor. Jedno ramię wokół jej talii, drugie wokół szyi. Mildred przywiera do niej całym ciałem, popycha lekko do przodu; jej dłonie pod bluzką Lisy, palce na sutkach. Zataczają się przez kuchnię, padają na łóżko w sypialni.(...) Mildred na plecach. Naga. Usta Lisy na jej twarzy. Dwa palce głęboko w pochwie." nie pisz tak bo mnie podniecasz :P kiedyś sie zastanawiałem, że pisanie takich erotyków nie jest trudne. Mógłbym na tym żyć :) Tylko trzeba wymyśleć setki określeń na penisa i pochwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco po mutacji
gorące tematełe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
zaszyfrowanych też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky Nooo co Ty jak widać wyżej określenia zastępcze są zbędne ;) A cytat jest z normalnego kryminału ;) W domku dzisiaj jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w domku, sam...... A co chesz wpaść :classic_cool: Z normalnego :P kryminał-erotyczny Z tymi określeniami chodzi o pobudzenie wyobraźni wszystkich czytelniczek, w całej książce nie mogę używać co strone "penis" ani pochwa :P Muszę stymulować im wyobraźnie, żeby kupiły następną cześć trylogi "Sama w oceanie zmysłów" :classic_cool: Tytuł już mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky Ano, dzisiaj byłam pod Twoimi oknami ( chyba)... nie widziałeś nigdzie na ulicy takiej co pchała wózek i się chrupkami z biedronki opychała gubiąc jakiegoś co kawałek? :D :classic_cool: Klęłam w myślach na wszystkich mijanych, że mi pożałowali bo prosto z pyska mi te chrupki uciekały :O :D A co Ty ostatnio pisałeś o Veronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopadł Cie mały głód :D Koło Verony, jest budowa i od strony poniatowskiego przed tą budową, jest jakaś galeria sztuki czy coś, i ozdobili budynek jakimiś plakatami, jest kobieta na bańce co puszcza bańki :P kot, jakiś facet, pies nawet. I są tam napisy typu "Czy twój umysł jest/był wolny" itp. Widziałąś może ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :O Szłam jedności od strony Bema po przeciwnej stronie jak Verona, w stronę słowiańskiej i dalej do siebie Qrwa drugi raz będę musiała iść bo tak żeś mi wytłumaczył ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do głodu to taaaaak! Narobiłam sobie smaka na kebab pod biedronką, ale obiad w domu dobry zrobiłam przed wyjściem to powiedziałam sobie, że niee... nie będę żreć na mieście... ale te chrupki tak na mnie patrzyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobry jestem, zmuszam Cie do maratonów :P A co do literatury, czytałaś coś z Kinga ? Bo mam pełno jego książek i tak sobie myśle którą by tu przeczytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D Kinky ja jestem maniaczka Kinga :P Teraz czytam dwie na raz jego książki :P Tzn jedna książka, druga zbiór opowiadań :) To co wspominałam, że tyle wydałam teraz to właśnie jego zestawy na all tanio trafiłam to MUSIAŁAM kupić :) A nad jaką się zastanawiasz, a jakie czytałeś? Ja jeszcze wszystkich nie czytałam, ale na pewno to nadrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×