Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Brzydula No kawałek jest, w K byłam raz i w sumie jak na wakacje czy jakiś taki urlop nie podobało mi się zbytnio... to jednak miasto więc nie czuło się "tego" klimatu... ale mieszkać bym mogła bo pewnie łatwiej o stałą prace jak w małych turystycznych miasteczkach a morze to ja też kocham! Za tydzień będę w Chłopach... wiocha z lekka ale wychodzę prawie wprost na plaże, nie ma tłumów a jest to na czym najbardziej mi zależy - piaaaasek i morze :) Ciekawe czy kąpiel zaliczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura Z pewnością stanie się bestsellerem :classic_cool: No i co, że ciepłe, teraz już nie poczujesz :D Lodu sobie wrzuć hahahahhah :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynko no ja sie nie kapie-nawet latem chyba,ze z lodki wpadne ale to juz przymus mi po prostu za zimno:O mieszkam tu w miare dlugo wiec sie przyzwyczailam morze daje nam pace-z tego zyjemy moj facet bylby zupelnie nieszczesliwy przeprowadzajac sie wszystko co robi jest bezposrednio zwiazane z woda-ryb nie lowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla1005
zdrówko, ja popijam piwko, bo zdałam dziś ten cholerny egzamin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, przepraszam Kamila Ja również gratuluje :) Co zaliczałaś ? Brzydula Nooo pensjonat czy cokolwiek... ale jak M3 to rozumiem ;) Tam to chyba tylko Ci co przy plaży coś mają raczej ;) A za torami to już normalne miasto jak zauważyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam okna na katedre(nie wiem czy kojarzysz)doslownie kilka metrow otwieram okno i sie modle,zaraz ratusz i starowka masakra o 7mej rano msza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci co przy plazy albo nie tylko ale my nie zyjemy z turystow chciaz mamy dzialalnosc na plazy ale nie pokoje nie chce pisac co bo wpadna i bedac pytac starego o Brzydule:D jedyna taka dzialanosc w naszym miescie i chyba w poblizu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula Oj nie zwiedzałam zbytnio wiesz... Ja tam byłam na Kościuszki, prawie przy skrzyżowaniu z Fredry to tam jakiś lasek z amfiteatrem był czy coś takiego to nawet tego nie poszłam zobaczyć... w sumie to zaliczałam głownie plaże koło siebie plus spacerkiem przez ten park przy morzu do tego miejsca ze zdjęć, obeszłam plac przy "molo" i to na tyle... Pierwszego dnia żarcia szukaliśmy to gdzieś koło pks błądziliśmy, kilka sklepów zahaczyliśmy i tyle znam K :) Weekend majowy krótki to morzem trzeba było się nacieszyć ;) Kultura Oj ja właśnie z TAKICH tak, tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od pks to 2 ulice:p ale katerdry i ratusza nie widzialas:O ku;a nie pokrecilas?:P musisz to nadrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula Może widziałam, ale wiesz jak to człowiek głodny żarcia szuka :D Pamiętam, że na dworzec szliśmy chyba taką gładką nad torami.. a może właśnie to był PKP dworzec? W sumie nie wiem, ale nalot turystów tam był ;) Kultura Mam się powtarzać? Zapraszam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak klatke mijam codziennie-tez 2 ulice pks i pkp obok siebie zmykam dobranoc obecnym 🖐️i do milego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no właśnie KŁADKĄ, za szybko piwko wypiłam i mi się oczy plączą :D Dobranoc Brzydulko i do następnego :) Kolorowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Kultura mam na drugie Ja jestem lekko wstawiona już, więcej pić nie będę, lepiej nie bo na 9 do pracy Max, nuuuuuuuudy" Nie marudź:P.Jestem nudny jak flaki z olejem i się tego nie wstydzę:D. " [zgłoś do usunięcia] MałaBlondynka Max Ja posiadam jedynie kieliszek z napisem "chluśniem bo uśniem" " To za słabo:O. Może być od biedy stoliczek z bajki"stoliczku nakryj sie":D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×