Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Mysia Mi z wczoraj został jeden ( nie będę wspominała o nocy yyy przed przed wczoraj? kiedy to wypiłam WSZYSTKO i to był błąd ;) ) to dokupiłam dzisiaj jeszcze jeden bo zawsze jak mam jednego to mi mało, a jak mam dwa to jeden mi starczy - chyba że mnie znowu ktoś na skypa porwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie nie posiadam żadnego banana w domu. ani niczego co mogloby mi banana zastąpić, o ile zastępstwo jest w ogóle możliwe. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Mysia Kulturka Ty tak od razu z bananem? Ojjj, ale zjeść przecież...już ja znam te Twoje skojarzenia - głodnemu chleb na myśli :P Kultura Zostane przy pringlesach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P a w ogóle jak się potoczyla tamta sprawa? Trzymalaś się dzielnie czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Mysia Aktualnie nie posiadam żadnego banana w domu. ani niczego co mogloby mi banana zastąpić, o ile zastępstwo jest w ogóle możliwe. No tak ogórki lepiej teraz omijać w niemcowni ;) Ale nie no co mi się ogórki z bananem skojarzyły przecież to nie ten smak... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Oj nie pytaj ;) Posłużyłam się Twoją "złotą myślą" jako że niby moją :D I było "oj no dobra to powiem Ci..." i dowiedziałam się że to już yyyy poszło dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuu to nieźle :D Kulturka a no wyobraź sobie, że nie każda z Nas ma w domu BANANA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na koszyku 5 bananów. 2 ogórkj(polskie szklarniowe ,) jakaś chętna :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętna 🖐️ to jak Wy takie bananowe jesteście to aż się czuje jak odmieniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×