Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Ja zawsze pamiętam :) Tylko przez ostatni tydzień miałem dużo klientek, wiesz wakacje, początek sezonu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie widzę która to butelka z rzędu :P oświecisz mnie ? :D Jezuu, ja wypiłem dopiero szklanke a już mi cieżko, ale to ze zmęczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutalność ? Namiętność, pożądanie :D świetnie to zagrał. Krypto gej :D "Robię to dla nas wszystkich"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nawet nie pamiętam całego filmu, trzeba chyba kiedyś powtórzyć ;) Ostatnio kupiłam sobie horror na allegro i czekam aż przyjdzie.. ciekawe z kim ja go obejrzę, żeby później nie robić w gacie :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Opowieść o dwóch siostrach" W sumie nawet nie sprawdzałam teraz czy jest gdzieś, to dosyć stary film i kiedyś go długo szukałam do pobrania to nie było, a teraz tak niechcący na all trafiłam to kupiłam :) A powiem Ci, że czasem kupuje jak chce coś mieć w swojej kolekcji :) To tak jak z książkami, mogłabym przecież wypożyczyć, ale lubię popatrzeć na kolekcje na półce ;) A całkiem inaczej jak ma się oryginał, a inaczej jak na płycie pobrane lub ebooka wydrukowanego.. do kina nie chodzę to chociaż tak wspomogę kinematografię :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, ja z wiekiem :P doszedłem do wniosku że należy wspierać tych artystów których sie uznaje, lubi. Z kinem tak samo :P No ale finanse czasem nie pozwalają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja np często ścigam jakieś pojedyncze kawałki muzyczne a ciągle sobie obiecuje, że któregoś dnia kupie cały album ulubionego zespołu ;) Musze sobie jakiegoś stylowego bumboxa kupić pierw :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem dzis kupic dysk przenośny i kilka albumów właśnie :P ale wiadomo co z tego wyszło :D Może jutro pujdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to na allegro prawie wszystko kupuje :D Dzisiaj byłam na kosmetycznych zakupach - jeszcze trochę i to będę kupować też na allegro ;) Jedynie ciuchy muszę sobie pomacać przed zakupem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę kupić teraz szybko, bo wypłata przyszła :P za chwile wszystko przepierniczę na pizze i alko :D Miałem sobie gramofon kupić :P vinyle ulubione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie. Mam to u moich rodziców bo tu nie miałabym gdzie teraz postawić. To kolekcja moja i siostry więc w sumie nie wiem nawet co tam jest dokładnie ( ostatni raz to w rękach miałam kilka lat temu ). Ale natchnąłeś mnie i chyba wyczaruje gdzieś miejsce żeby to przywieźć do siebie i może powiększyć kolekcję winyli :) ... tylko że chyba głośniki poszły w pizdu sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzieki bratu mam zaebiste kolumny :D tylko brakuje gramofonu i vinyli :P Tylko kiedy ja sie za to wezme :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam oryginalne głośniki do gramofonu, one są inne jak te normalne a kiedyś je chyba podłączyłam do jakiegoś innego sprzętu i chyba nie wyrobiły ;) W sumie nie pamiętam, muszę obszukać stryszek u rodziców ;) Ej a tak w ogóle to można kupić winyle aktualnych zespołów czy to tylko wśród staroci trzeba szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo dobra cofam pytanie bo już znalazłam.. 130zł jeden winyl który bym chciała, 80zł drugi :O Ale się będę musiała przypucować żeby je mieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę właśnie :O Ale tak jeden winyl na miesiąc tragedii nie będzie a jakąś kolekcje można mieć fajną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dźwięk nie jest taki sztuczny - tak mi się przynajmniej wydaje. Chociaż jak się słucha to co aktualne to i tak są to sztuczne dźwięki w większość więc może faktycznie nie duża różnica. Ale w starociach różnice aż się czuje ;) Kupie coś nowego to dam Ci znać czy lepiej brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys jakis dokument o vinylach słyszałem i podobno właśnie wyczuwa sie róznice że słuchac tszaski jakieś :P To czekam na opinie :) Bo sam raczej nie prędko kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×