Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalona luciola

BEZ BIELIZNY do slubu ??

Polecane posty

a reszta to chyba zaraz zawału dostanie z tej zazdrośći czym wg ciebie przejawia się zazdrość na tym topiku? to że uważam że chodzenie bez majtek jest obrzydliwe choćby ze względu na higienę? może napiszesz choć jeden sensowny argument a nie klepiesz jak klepaczka o zazdrości bo póki co to są puste nic nie znaczące argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech na sali a nie wyuzdanie
morska bryza to kolejna osoba próbująca leczyć kompleksy na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super autorki, właśnie takie
mi ogólnie chodzi o udane życie seksualne, i cały czas tylko o tym piszę, bo dla mnie jest bardzo śmieszne jak ktoś pisze że seks jest komplrtnie nie potrzebny, a wg mnie to normalna potrzeba ludzka, tak jak jedzenie czy odpoczynek, seks jest uzupełnieniem prawdziwego związku, więc nie mówcie głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty kompletnie nie znasz się na życiu i ludziach. Nie rozumiem co cię tak smieszy w tym że ktoś seksu nie potrzebuje? odwołuję się tu do wypowiedzi winogronowego jabola z 1 strony. Możesz sobie uważać co chcesz, co nie zmienia faktu że bez majtek do ślubu/ na wesele czy to pracy jest totalnym brakiem gustu i klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super autorki, właśnie takie
no ok, może i masz rację, ale jeżeli ktoś jest w stałym związku, małeństwie to jak żyć bez seksu??jak ktoś żyje sam to ok, ale w związku??nie wierzę że taki związek przetrwa, więc tego mi nie wmówicie, że seks w związku jest komplenie nie ważny, że mogło by go nie być, to wy nie wiecie co mówicie, i pod tym względem to jesteście śmieszni i bardzo ograniczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super autorki, właśnie takie
i wiadome że będziecie po nas jechać jeżeli wasze życie seksualne to jedno wielkie dno, i to wg mnie najzwyczajniej zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale coś ty się tak o ten seks uczepiła dziewczyno !! czy temat brzmi "wasze życie seksualne" ? Już nie udawaj takiej świętej teraz, same z autorką zaczęłyście się nabijać z dziewczyn które miały odmienne zdanie niż wasze w "bez majtek do ślubu" wyzywając je od cnotek i kij wie czego jeszcze. Bardzo dorosłe. Teraz jak ktoś odbija piłeczkę to robisz oczy jak kot ze shreka i "ojeju jeju czepiasz się". Naucz się przyjmować krytykę a to że ktoś chodzi w majtach zawsze i wszędzie nie znaczy od razu że uprawia seks tylko po ciemku "po bożemu". 🖐️ nadużywasz słowa zazdrość. Czyżby dotknęła cię kiedyś boleśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winogronowy jabol
oo widzę że mnie wywołują do tablicy :D skoro zamiast o majtkach tak zbaczasz z tematu i piszesz o seksie to ok dorzucę parę groszy. "jak żyć bez seksu??jak ktoś żyje sam to ok, ale w związku??nie wierzę że taki związek przetrwa, więc tego mi nie wmówicie, że seks w związku jest komplenie nie ważny, że mogło by go nie być, to wy nie wiecie co mówicie, i pod tym względem to jesteście śmieszni i bardzo ograniczeni." Pustą i ograniczoną osobą to jesteś tylko i wyłącznie ty dziewczyno. Nie masz pojęcia o tym że tak jak są homo, terero, bi tak i są również aseksualne osoby. Nie masz o tym zielonego pojęcia, nigdy i tym nie słyszałaś więc jednym słowem gówienko możesz wiedzieć więc się nie wypowiadaj o czymś co pojęcia nie masz :) * aseksualista typu A odczuwa podniecenie, ale nie uważa za atrakcyjne innych osób płci męskiej ani żeńskiej, * typ B uważa ludzi za atrakcyjnych, jednak nie odczuwa do nich pociągu fizycznego (ceni romantyczne związki, ale nie aktywność seksualną), * typ C zarówno odczuwa podniecenie jak i uważa ludzi za atrakcyjnych, lecz nigdy nie łączy w związku emocji z fizycznością, * typ D nie odczuwa podniecenia ani pociągu seksualnego. jak już oświeciłam twoją ciemną główkę to teraz nie obrażaj mnie. To do tematu o seksie. A o braku majtkach? jak reszta - nie higieniczne i bez klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAZDY NIECH ROBI JAK UWAZA
chcesz isc bez majtek to idz nikomu do tego i nikt nie ma prawa tego oceniac inne chca chodzic w bieliznie tez maja do tego prawo i nie rozumiem nalatywania jednych na drugie swoja droga przez wiele wiekow ludzie chodzili bez bielizny i zyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabol nie ma sensu dyskusji z tymi osobami bo one zbaczają z tematu jak tylko się da. Ta osoba nie ma pojęcia o tym że niektóre nie potrzebują takich atrakcji jak brak majtek w miejscach publicznych aby czuć się fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga przez wiele wiekow ludzie chodzili bez bielizny i zyli ale nie mamy epoki kamienia łupanego czy epoki gdzie ludzie byli na prymitywnym poziomie i ich jedynym okryciem były liście figowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winogronowy jabol
to po co w ogóle macie jakąkolwiek bieliznę skoro tak ona wam zawadza? Z takich to ja się tylko śmieję bo stoją potem kilometrami do ginekologa i płaczą z czego się znowuu jakieś cholerstwo przyplątało. Majtki to mam po to aby służyły za bieliznę a reszta garderoby nie musi mi służyć w tym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAZDY NIECH ROBI JAK UWAZA
hmm XVII wiek jeszcze nie obfitowal w bielizne takze nie przesadzajmy a czy Ci ludzie byli jacyc ciemni?? nie sadze wystarczy popatrzec na osiagniecia tamtych czasow milego wieczoru i owocnej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winogronowy jabol
ktoś widać zmienił nick i próbuje załagodzić sytuację :D nie obchodzi mnie co nosili a co nie nosili w XVIII wieku teraz mamy XXI i każda powinna wiedzieć jak należy się ubrać do pracy czy na uroczystość. A wyuzdane pomysły zostawić do sypialni czy gdziekolwiek indziej gdzie nie będzie to przeszkadzało osobom trzecim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ciekawi jedno
jak autorka pójdzie do kibelka zrobić kupę czy siku to jakie będą potem wrażenia :D kiecka w końcu będzie grała rolę za majtek więc będzie super higienicznie i zapachowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a latajcie bez
tych majtek tylko nie wmawiajcie innym jakie to jest super i przyjemne i jakże potrzebne w związku (?) bo nie rozumiem już o czym to jest temat? autorka raz pisze o majtkach a raz o tym jak lubi jak ją facet tratuje jak zdzirę w łóżku, jakichś zabawkach na wakacje to sama nie wiem o czym pisać? bez majtek = zwiększone ryzyko załapania jakiejś bakterii czy grzybka , myślałam że dorosłe kobiety to wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
ja ide bez biustonosza ale bez majtek o tym nie myslam jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniaaaC.
bez stanika to ok, ale bez majtek to przesada nawet na skromne przyjęcie brak gustu i higieny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super autorki, właśnie takie
luciola jestes jeszcze??czy cie te chieny zaszczuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z was była bez ? Oważyłyście sie /planujecie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko lepiej zabarać. Ja akurat mam dość duży rozmiar miseczki i nie wyobrażałam sobie pójścia bez. Nieraz już widzialam na filmikach jak kobiecie wyskoczyły piersi z dekoltu i nie chciałam dołączyć do tego klubu :) Czułam się bezpieczniej i mniej się stresowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×