Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezkropeczki

Pozytywnie :) Zapraszam Panów, którzy lubią mądre życie

Polecane posty

Gość ło cho cho
zbyt swobodnie się wypisujesz i nie zrażasz kąśliwymi wpisami - to dowód na dłuższy twój pobyt na kafe, choc mnie to nie obchodzi, dziwne że isę wypierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerry :) Puszcza Zielona :) bezkropeczki@o2.pl nie używam komunikatora Tlen! Ale się nie daje wykasować z profilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam temat inny chyba z tydzień temu wtedy powstało konto. :) Nie muszę się wypierać. Lepiej napiszcie czego szukacie. Bo wyglądacie trochę jak nocne duchy nad zbłąkaną duszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFF spaliśmy z pierwszej trójki i zrobiło się spokojniej. :) Zuzanno Jutro sobie to przeczytasz i Ty Jerry i Ty Dziedzicu pusto tu bez Waszych mądrych głów :) Skończyłam czytać Junga. Jutro następne pozycje przede mną. Ufff już skończyć tą sesję. Myślałam nad tymi naszymi koszyczko-kobiałkami Chcemy miłości, przestrzeni, uczciwości, wspólnych, wartości, szacunku, wspólnego spędzania czasu, rozmów, dużo dobrego nam wyszło. Jak się tak uporządkuje to człowiek jakoś pamięta, że ta druga strona też tego chce, tylko czasem się nie rozumiemy, i jakoś łatwiej. Prawda :) Dobrej nocki :) Wyobrażam sobie czasem ogromnego anioła jak przelatuje nad miastem i delikatnym ruchem skrzydeł tworzy lekki podmuch ciepłego wiatru, to ten moment, gdy śpiący ludzie biorą głębszy oddech jak malutkie dzieci, po to by głębiej zapaść w sen. Dobranoc dobrzy ludzie. Zamykam okno. Uśmiecham się to był dobry dzień. Kolejny Dobry Dzień. Oddycham głębiej tym ciepłym podmuchem, uśmiecham się do Anioła, odlatuje gdzieś dalej, a ten powiew rozchodzi się po moim ciele dając spokój i odprężenie. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Ladnie :) Byc moze zbyt pobieznie przeczytalam tych kilkanascie stron, ale do koszyczka dokladam czulosc ( nie mylic z seksem,) ) Wyobrazacie sobie jakby to bylo cudownie polozyc glowe ja jego klacie po cholernie ciezkim dniu bez kompletnej checi na seks i czuc zapach jego skory, bicie jego serca radosnego z samego faktu trzymania kobiety w ramionach. Albo, gdy on goli sie przed lustrem a ona czule klepie go po tylku. Tak naprawde to mysle, ze takie drobne gesty pozwalaja zwiazkowi na ciagly rozwoj i bez nich zwiazek powszednieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Bezkropeczki, ... a jednak Aniol... Wiem, ze istnieja tak jak istnieja madre kobiety i madrzy mezczyzni. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
pobudka mądrzy ludzie:), lubiąca to też ładne co napisała o tym leżeniu a o goleniu to wręcz moja ulubiona scenka rodzajowa :D tylko dlaczego tak niewiele kobiet tak się zachowuje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamila
hej! są takie kobiety,zapewniam Cię Dziedzicu, tylko trzeba poszukać, wiedz, że dla nich też to wielka przyjemność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lista robi się coraz dłuższa...niedługo odzwierciedli nam tylko marzenia o drugiej osobie - a nie rzeczywistych ludzi :classic_cool: ciągle tylko wymagania...trzeba będzie sobie ją potem wydrukować i zaznaczać punkty przy poznawaniu osoby...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
więc dlaczego tak rzadko to robią, fałszywa pruderia? przecież taki klaps też mówi wiele o uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
myślisz pistolet, że lepiej mieć mniejsze oczekiwania, potrzeby i brać jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz pistolet, że lepiej mieć mniejsze oczekiwania, potrzeby i brać jak leci? oczekiwania można zawsze mieć i nie brać jak leci.....ale jak będziemy mocno obserwować drugiego z perspektywy eksperymentu wartości cech - możemy zostać z niczym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) na powitanie dla wszystkich w ta spokojną, letnią niedzielę...:) Dla panów po klapsie przy goleniu:D Marzy się Wam! Na takiego klapsa trzeba zasłużyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamila
kurcze, nie wiem jak to wyjaśnić, ale niektóre kobiety czerpią przyjemność ze zwykłego patrzenia na swojego faceta,nawet przy goleniu i nie sądzę, że można stworzyć jakąś listę cech, za pomocą którch można wybrać partnerkę. Mężczyźni też są różni, jeden chce mieć partnerkę, przyjaciółkę,kochankę, a drugi przeciwnie-potrzebuje kucharki, sprzątaczki i nie w głowie mu żeby ona patrzyła jak się goli lub doradzała w męskich zajęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
no ładnie zuźka a gdzie partnerstw i bezinteresowne dawanie przyjemności partnerowi no i podobno dla was też jest to przyjemne:P pistolet, to faktycznie wygląda trochę jak praca dyplomowa ale chyba tylko dlatego, żeby dokładnie (wręcz naukowo) ustalić o co chodzi w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamila, oj..........byłam w roli tej ostatniej, przez dobrych kilka lat i nie jest to przyjemne:( Może sama zapracowałam sobie na to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamila
a może chodzi w tym wszystkim o to. aby ciągle się starać, zaskakiwać,chociaż to takie trudne, to warto się poświęcić, a nie tylko oczekiwać od niego lub od niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
lamila mądrze prawisz ale już wczoraj o tym pisalismy:P, że obie strony muszą się starać i pielęgnować związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, brakuje nieraz tej spontaniczności, oj brakuje w związkach ;). A starać się trzeba od początku do końca! ale co wtedy gdy tylko jedna strona się stara, a druga te starania widzi i spoczywa na laurach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamila
przykro mi zuza, że taka rola Ci przypadła w udziale, nie uważam jednak że to tylko Twoja wina, czasami z niektórymi facetami nie da się stworzyć związku partnerskiego,jeśli nie potrafimy się z tym pogodzić ,to rzeczywiście lepiej go skończyć, na dłuższą metę będzie to męczące dla obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×