Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezkropeczki

Pozytywnie :) Zapraszam Panów, którzy lubią mądre życie

Polecane posty

Gość lubie madere zycie
Zuza, a jak myslisz... szczerosc do bolu bolaca, raniaca czy prawda niepowiedziana? Co jest lepsze dla zwiazku? dziedzic, jade z Toba :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez jajakolwiek relacja( w sklepie, w pracy, w kolejce, na poczcie) bazuje sie na rozumieniu i zrozumieniu. Nie ze wszystkimi nawiazuje sie kontakt. Juz w tej pierwszej(najpierwszej) fazie mozna w przyblizeniu okreslic, czy z ta konkretna dana osoba sie rozumiemy. tak ..ale od naszej potencjalnej osoby do związku, nie wymagamy tego samego co od Pani czy Pana w sklepie , pracy czy poczcie :classic_cool: zwłaszcza po jakimś czasie, widać ogromną różnicę w stosunku do innych osób...a więc Twoje porównanie nie jest najlepsze...:) Faktem przeciez jest, ze nie ze wszystkimi osobami nas otaczajacymi lubimy rozmawiac. Ciekawe dlaczego? bo wzbudzają w nas obrzydzenie , tylko śmiech , litość lub wnerwiają nas ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
lubiaca, to dajesz tu szybciutko malenka bo juz szorty przyodziewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madere zycie
Kolekcjoner, nie, nie mamy zlotego srodka na szczescie, ale droga prob i bledow( mowie za siebie) staramy sie go znalezc. Mysli sa czescia czlowieka. Jesli nasze takie sa to znaczy, ze prawdopodobnie my takimi jestesmy ;) ...od czegos trzeba przeciez zaczacz :) dziedzic, jak to ja nic? przeciez sie z Toba wybieram, zabierzesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
no i nie doczekałem sie na ma lubą:( więc jadę samotnie zachwycać się pięknem otaczającej przyrody:) będę wieczorem, mam nadzieje, że Wy wszyscy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:48 [zgłoś do usunięcia] Zuza Anglosaska Ona tak sprawnie wszystkie Złote Myśli wkładała do koszyczków i kobiałek Jesteśmy sumą własnych wyborów... 11:48 [zgłoś do usunięcia] Kolekcjoner_ Coś z pamięcią szwankujesz:D biedny ten Twój chłopina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziu po 40
dopiero się prawdziwe życie zaczyna a nie ulega demencji starczej. Młodaś jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziu po 40
Zuziu najważniejsze być młodym duchem a na ciało nie zwracać uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziu po 40
zresztą zawsze się znajdzie ktoś od którego będziesz młodsza i to znacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madere zycie
revolver, tak ..ale od naszej potencjalnej osoby do związku, nie wymagamy tego samego co od Pani czy Pana w sklepie , pracy czy poczcie zwłaszcza po jakimś czasie, widać ogromną różnicę w stosunku do innych osób...a więc Twoje porównanie nie jest najlepsze... Faktem przeciez jest, ze nie ze wszystkimi osobami nas otaczajacymi lubimy rozmawiac. Ciekawe dlaczego? bo wzbudzają w nas obrzydzenie , tylko śmiech , litość lub wnerwiają nas ? I wlasnie to jest bledem! Dlaczego?! Prosty przyklad: gdy mamy gosci i ktorys stlucze filizanke to mowimy" przeciez nic sie nie stalo, daj spokoj " Gdy ta sama filizanke stlucze ona, albo on to mamy prawie klotnie: ,, kurcze! to byla filizanka z kompletu, angielska porcelana, mogles/as uwazac, gdzie ja taka dokupie?!!!!" A wystarczylo by byc w takiej sytuacji troche bardziej wyrozumialymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak twierdziłam do niedawna i tak robiłam w zasadzie ale... Nie oszukujmy się, na kobietę składa się wnętrze i "zewnętrze" ;) I jedno i drugie trzeba pielęgnować. Nie tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten co kocha baaaaaaaaaaardzo długo zawsze będzie widział swoja/swojego partnera tak jak spotkał przy pierwszym razie!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Anglosaska-- kobieta wystarczy jak jest zadbana i wierna,nie dająca powodu do zazdrości.Już wystarczy te zaufanie wzajemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Zuza, skoro na bycie kobieta sklada sie wnetrze i zewnetrze to w takim razie co sklada sie na mezczyzn? ;) kolekcjoner, chyba ciezko mi uwierzyc w to, co piszesz.... po latach jak za pierwszym razem?... hmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Anglosaska-- jeśli został ślepcem,"musiał" mieć jakiś powód ku temu.Czasem niewinne zerknięcie i już drażni swojego partnera.Oczywiście Ty sobie przy tym nic nie myślałaś a ON chorował na to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziu po 40
iskrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Anglosaska-- przecież mamy sie jednakowo starzeć,więc zastanów sie dlaczego jest inaczej??Dlaczego meni po 40-tce dostają małpiego rozumu i zdradzają.Musi być jakiś powód.Jak będzie wiedział,ze tylko On się w jej sercu liczy nie zrobi skoku w bok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×