Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezkropeczki

Pozytywnie :) Zapraszam Panów, którzy lubią mądre życie

Polecane posty

Gość lubie madere zycie
dziedzic, masz racje zarowno w kwestii szczescia w znalezieniu odpowiedniej osoby jak rowniez w kwestii zakochania sie :D:D Jakkolwiek nie zachecam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
lubiąca ale nie zabraniasz i mogę do Cię wzdychać? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamila
przyszedł mi do głowy pewien pomysł, jak znaleźć, a przynajmniej spróbować znaleźć odpowiedniego partnera. Może na początek trzeba określić swoje zainteresowania, cele i pasje, a potem poszukać osoby, która ma podobne upodobania, albo przynajmniej będzie je akceptować, poznać jej pasje i określić swój stosunek do nich. Wiadomo przecież, że zauroczenie szybko mija, a potem zostają już tylko rzeczy, które gdy robimy razem dają nam radość i przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver, przeciez zrozumienie to filar kazdego zwiazku, wiec nie rozumiem dlaczego poruszyles ta kwestie? bo to ma być naturalne , a nie narzucone - jezeli druga osoba jest w zupełnie innym swiecie , to lepiej dać sobie spokój z tym "zrozumieniem" :D moze trzeba by odswiezyc fundamenty? odświeżenie nic nie da jeżeli stoją na marnym gruncie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
lamila ale to jest oczywiste, przecież namietność a nawet miłość po kilku latach słabnie albo się wypala i jeżeli nie mamy wspólnych zainteresowań i nie mamy o czym rozmawiać, to nie wytrzymamy ze sobą, absolutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowania można mieć różne, a nawet warto. Dobę trzeba podzielić tak by mieć czas dla siebie i dla Niego/Niej. Też nie jest dobrze, gdy się jest bezwzględnie razem 24 godziny na dobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
no dobra, udaję się na niedzielne golenie, jakaś chętna na klapsa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z dziedzicem w kolejnej kwesti - miłości trzeba się po prostu nauczyć, to jest sztuka, sposób na życie, jak każdy inny. lamila, dlaczego uważasz że wszystko zależy od spotkania tego "jedynego" tak jakby odwzajemnienie uczuć było uzależnione od położenia zasad w jego DNA? Dlaczego ludzie poszukują obiektu, gdzie mogliby zaszczepić swoje uczucie niczym lokatę na wysoki procent a po latach orientują się że są bankrutami? ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz kochania i namiętności musi być przyjaźń, wtedy Jego zainteresowania staja się moimi. Jak się kogoś lubi, to siłą rzeczy chce się mu towarzyszyć w "nie swoich" zajęciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madere zycie
lamila, a ja nie do konca sie z Toba zgadzam. To wszystko, o czym piszesz, jest tak dalekie od dziewiczego sentymentu. Mam tu na mysli ta faze zakochania. Uwazam, ze czlowiek zakochany to czlowiek odwazny i trzeba sie cieszyc, bo ta faza pomaga wejsc w glebsza relacje. Gdyby nie ona czlowiek balby sie wiazac z drugim czlowiekiem. Mysle, ze tu pasuje bardzo kolejny filar tj. szacunek. Szacunek do drugiej osoby a przez to do wszystkiego, co robi w tym zainteresowan, pasji. Nie musze kochac fotografii, ale moge darzyc szacunkem ta pasje ;) dziedzic, wzdychaj No wreszcie! :P:P:D tylko sie nie zatnij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamila
a ja myślałam, że faceci w niedzielę się nie golą, ale klaps jest fajny i bez golenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może na początek trzeba określić swoje zainteresowania, cele i pasje, a potem poszukać osoby, która ma podobne upodobania, albo przynajmniej będzie je akceptować, poznać jej pasje i określić swój stosunek do nich. Wiadomo przecież, że zauroczenie szybko mija, a potem zostają już tylko rzeczy, które gdy robimy razem dają nam radość i przyjemność przede wszystkim trzeba mówić , co się myśli i nie bać się tego , ani nie ukrywać.....zachowywać się tez naturalnie i okazywać to , co nam się nie podoba....takie ukrywanie, chowanie swoich wad czy własnego zdania i śmieszna "dyplomacja" prowadzi do zakłamania i hipokryzji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamila
lubię mądre piszę tak dlatego, że raczej dobrze wybrałam i łatwo jest mi tak pisać, takie rady z perspektywy wielu lat.Sama oczywiście się do nich nie stosowałam, dopiero z czasem wyszło, że mamy wspólne pasje i zainteresowania, które dzielimy do dziś, a początki były takie jak u każdego wielka namiętność, pożądanie potem miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
lubiąca, już wzdycham, och, ach, och, och, jak ja mocno wzdycham ;) zuźka ale Ty jesteś interesowna, na masaż też powinnaś zasłużyć? i nie ubieram się w niedzielne kreacje a nawet za momencik wybieram się pośmigać na roweryku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madere zycie
revolver, bo to ma być naturalne , a nie narzucone - jezeli druga osoba jest w zupełnie innym swiecie , to lepiej dać sobie spokój z tym "zrozumieniem" przeciez jajakolwiek relacja( w sklepie, w pracy, w kolejce, na poczcie) bazuje sie na rozumieniu i zrozumieniu. Nie ze wszystkimi nawiazuje sie kontakt. Juz w tej pierwszej(najpierwszej) fazie mozna w przyblizeniu okreslic, czy z ta konkretna dana osoba sie rozumiemy. Faktem przeciez jest, ze nie ze wszystkimi osobami nas otaczajacymi lubimy rozmawiac. Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak teoria teorią, a życie rządzi się innymi prawami... Czasem trudno przewidzieć to czy tamto, choćby podręczniki najlepsze... Ale my mówimy o wartościach, o zasadach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic pruski
lubiąca i znowu piękna i głęboka wypowiedź, och, ach, uch, ciągle wzdycham a Ty nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×