Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wileka

czy ludzie naprawde wygrywaja w LOTTO?

Polecane posty

Gość wileka

znacie kogos kto wygral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wileka
chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechuu warta
Nie znam nikogo i szczerze wątpię, że ktoś wygrywa takie grube miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikimiki
moja mama wygrała 800zł może to nie tak dużo, ale wygrywa się jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wileka
mialam na mysli wygrane w milionach, albo tysiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj brat gra ciagle od chyba
7 lat i najwiecej wygral 300zl :o osobiscie nie znam nikogo kto wygrał milion lub wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojej koleżanki ojciec
Wygrał kiedyś duża kasę i kupił 2 corkom po mieszkaniu 3 pokojowym w Warszawie . Ta moja koleżanka dostała mieszkanie a ze była mezatka połowa przypadła mężowi . Zaraz się rozwiedli :( i tak oTo on skorzystał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrfrr
LOTTO to jedno wielkie oszustwo i nie dajcie się nabrać na ten system.Komputer jest tak zaprogramowany że nie ma szans aby ktoś skreślił te same cyfry i wygrał przy tym wielką kasę.To wszystko to tylko medialna propaganda mająca na celu skubać ludzi z pieniędzy.Nawet nie wiecie jakie sumy wpadają do kasy Państwowej i na prywatne konta tych co to wymyślili.To wszystko ustawka rządu z ludźmi odpowiedzialnymi za to.Takie lotto daje tylko jedno, NADZIEJĘ a wiecie dobrze czym jest nadzieja więc nie warto w to grać bo to jedna wielka ściema i mydlenie ludziom oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomogę bo nie mam
u mnie w domu padały wygrane 1zł (:D), 2zł, 5zł, 10zł, 16, 20, 27, 60... więc i miliony są możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość He oto jest pytanie
To jest oszustwo. Wygrywa klika. Tym steruje ktoś większy niż nasz Donek i reszta bandy. Wygrane z lotto są przekazywane określonym osobom za wykonane przez nich usługi. Taka wypłata. W pewnym sensie pranie kasy. Chyba, że będziesz miał na tyle farta, że te osoby się tobą zainteresują i będą chciały się żebyś wygrał. Tu trzeba być kimś wyjątkowym. A jaka jest miara wyjątkowości, wiedzą tylko ci którzy tym kręcą. Tez się łudziłam, że wygram. Tylko ja nie mam takich marzeń jak innych, dom z basenem i inne bzdury. Pieniądze są mi do czegoś innego potrzebne. Do uzyskania WOLNOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój kolega wygrał
Coś ponad 3000. Trafił 5. Ale nie znam nikogo kto wygrał jakąś poważną kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja znam takiegokogos
kto wygrał 6 milionow wiec tak to jest prawda a nie zadne oszustwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość He oto jest pytanie
mUSIAŁ BYĆ CIEKAWĄ OSOBĄ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wileka
mojej kolezanki ojciec o czyli to jest mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csddd
ja gram bo chce mkupic sobie mieszkanie myslicie ze mam szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I to cała tajemnica...
Może to głupio zabrzmi. Niech każdy spojrzy na swoją lewą rękę. Jeżeli jedna z linii papilarnych idąca po środku dłoni , czyli tzw linia losu jest prosta i długa masz szanse na wygraną i szczęśliwe życie. Jeżeli jest poszarpana to będziesz je miał ch... jak Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooobraaa
haha ale wy marudzicie ja wiem kto wygral :) bo sam wygralem dwa lata temu 8 milionow :P wiec naprawde da sie wygrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxbz
ci co pisza ze lotto to gowno i oszustwo to sfrustrowani gracze .. ci co wcale nie graja nie placza na forach ... ale racja w naszym kraju wszystko jest mozliwe CALA SKORUMPOWANA BANDA i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aankieter
ile mial lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
Oczywiście, że wygrywają. Tylko nikt nie jest na tyle głupi żeby zaraz cała Polska o tym wiedziała. Tacy ludzie najczęściej przeprowadzają się w miejsce gdzie nikt ich nie zna. Tam sobie żyją jako biznesmeni. Dlatego nie słyszy się o większych wygranych wśród znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo no właśnie ci, o których mówię roztrąbili na całą okolicę :o pozwalniali sie z pracy, wydawali ile sie dało...a mogli lepiej zatrzymać tą wiedzę dla siebie, mieliby o wiele mniej nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfybym wygrala
jessu jakbym ja wygrała to bym kupiła biznes tani, reszte na lokate i fiu do cieplych krajow na caly rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś koleżanka opowiadał mi, ze jej sąsiad czy kuzyn wygrał milion, ale to było chyba z 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiereczka
I to cała tajemnica zaciekawiłaś mnie z tymi liniami papilarnymi też się trochę tym interesuje a powiedz co do linii związków... jaka jest kolejność związków, liczy się je od małego palca w dół w kierunku linii serca? czy na odwrót???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiereczka
ps moja linia sięga do lini głowy tylko co to oznaccza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio moja znajoma trafiła piątkę. Kiedyś też jak byłam kupić los to słyszałam jak facet, który ma punkt lotto żalił się, że ktoś u niego trafił 300.000zł, ale nie przyszedł się pochwalić, czemu się wcale nie dziwię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfhdfshdsfhd
ja lubię grać w lotto (zawsze to jakaś nadzieja) ale się wstydzę bo wydaje mi się to trochę wieśniackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacmroz i po co ściemniasz - na stronie lotto wyraźnie jest napisane, że nie współpracują z żadnym serwisem internetowym i kupon można kupić tylko u nich. Więc niech ktoś wywali tego posta bo pewnie paru naiwniaków już wpłaciło kasę na konto tego gościa. A że szanse wygrania są niewielkie więc nie ma reklamacji, że mu lotto nie wypłaciło kasy. A ci co wygrali 3kę to do sądu z tym pójdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×