Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczęśliwi do dziś?

Czy wracaliście do siebie trzeci raz i jesteście nadal razem? Do trzech raz sztu

Polecane posty

Gość szczęśliwi do dziś?
ide do klubu, ale Eksa raczej nie bedzie, jutro z rana wyjezdzają nad morze, czeka ich długa droga i on pewnie bedzie kierowcą, ale kto to wie, może jego kumpel usiadzie za kierownica... tak czy siak ominie go sexy poanterkowa sukienka którą dzis kupiłam, pierwszy raz bede miała panterrke na sobie, do tej pory mialam tylko bikini w panterke...:) a co jak bedzie Eks? bede mogla sie tylko usmiechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to udanej zabawy ;)) Jutro opowiesz jak było ;))) Oł faceci będa padać Ci do stóp ! ;))) !! :) Miłęgo wieczoru ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
Eksa nie było, ale jego najlepszy kumpel sie pojawił, i w końcu z 3 koleżankami się do niego i jego kumpli dolączylysmy. Wszyscy podziwiali moje nogi, byłam hitem klubu:) czegoś takiego jeszcze nie przezyłam :-) było dwóch kolesi, co mi się podobają w wyglądu, ale niestety żaden z nich mnie jeszcze nie zagadał choć od kilku miesięcy mnie obserwują... przede wszystkim mam nadzieję, ze bedę jutro na językach w aucie mojego Eksa, kiedy będą jechac w stronę morza... niech Eks pomyśli, kogo stracił na własne zyczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebujesz czegoś innego
matyz8 to juz 2 raz ...mam nadzieje ze to szybko minie bo narazie nie radze sobie z tym...biore leki na uspokojenie bo nie wytrzymuje... Matyz, Tobie są potrzebne nie leki na uspokojenie, a leki antydepresyjne oraz terapia, i to jak najszybciej! Masz myśli samobójcze, a to najpoważniejszy objaw depresji, którego nie wolno lekceważyć, inne symptomy, które opisujesz, też wskazują na to, że stadium Twojej choroby jest już zaawansowane. Idź natychmiast do psychiatry po leki, a na terapię możesz chodzić do psychologa-psychoterapeuty. Nie zwlekaj ani chwili, bo będzie jeszcze gorzej - obi nie tragicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
jesteście jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
a ja dziś, ale chyba nie będe miała dziś czasu na pogawędki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
Skręca mnie jak pomyślę, co teraz robią nad morzem... żadną z lasek nie Eks nie zabierze przecież do domu tzn na stałe, ale co tam robi i będzie robił na dyskotekach czy w hotelu- na samą myśl mnie skręca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
wcale mnie to nie pociesza :-( ale bym chciała by wrócił do mnie! lepiej może jednak nie, jakby miało znowu nam nie wyjść a ja byłabym w jeszcze większym dołku niż teraz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
juz wrocili znad morza, widze opisy na facebooku, że koledzy Eksa niezle sie bawili. jak to dobrze, że mój Eks nie ma żadnych profili na faceobooku lub czymś podobnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ;))) No ja ostatnio tez rozmawiałam z eksem. Ale było to po %% do tego mówilam ze za nim tęsknie pozniej na tzrezwo były wojny, że znow motam mu w głowie aj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
trochę ci zazdroszcze że rozmawiasz ze swoim Eksem, ale wiem, że byłoby mi jeszcze gorzej, bo analizowałabym każde jego zdanie, by znaleźć choć cień nadzieji na to, że do siebie wrócimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
hallo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
nie ma planów... siedze na d... i pisze prace maigisterską, za miesiąc musze oddać a tu jeszcze 30 stron do napisania... a Eksa nie widzialam od 1,5 tygodnia, lipa jego kumpel też się nie odzywa, nie to żebym chciała wiedzieć jak się zabawiali na tym urlopie nad morzem, grrr dzisiaj przechodziłam koło bloku Eksa, ale do południa więc auto nie stało na parkingu, pewnie pracował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
moze ktos jeszcze napisze o przypadkach szczesliwych powrotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
hallo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heejjj;* wybaczcie, ale nie miałam teraz dostepu do neta ;/ gdyz mój komputer był niesprawny :DJak tam ???? Eks sie pojawia ;> ;D Ajjjj ja swojego juz mam serdecznie dosc ;/ wypisuje szantazuje.... jakas masakra ;/;/;/ idiota dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
Eksa nie widzialam od wtedy czyli juz... od 11 .czerwca... a w niedziele mialam taki poranek jak sen na jawie- wczulam sie w siebie i tesknilam za nim tak ze juz myslalam o tym zeby do niego napisac i zaprosic na kawe... i mialam juz przygotowane tysiac argumentow i wielką nadzieje i lzy lecialy mi do oczu, i tak lezalam i plakalam ze dwie godziny zanim podnioslam sie z lozka... nie napisalam do Eksa i nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli bedzie chciał, sam sie odezwie ... No ja juz po swoim eks nie płacze, bo go nienawidze za to co mi robił ;/;/;/ Az mam ochote mu cos zrobic ;/ Miłosc przerodziła sie w nienawiść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
spotkalam dziś eksa przypadkowo! fajnie tak, podwiozl mnie do domu, pogadalismy o pierdolach.. bylo fajnie! tak na luzie, tak jakos bez pretensji, bez żalów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwi do dziś?
znowu samotna sobota :( a Wy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×