Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Donia Corleone

czy wierzycie...

Polecane posty

Gość belle de jour black
wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wyczerpujaca odpowiedz:) chodzi o to ze moja siostra chyba sie od nich uzaleznila albo ja zaczarowaly, ciagle do nich dzwoni i wierzy we wszystko co plota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsyhgj
to ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour black
wczoraj wyslalam emsa z zapytaniem o faceta, wrozka odgadla ze mamy problemy, ze pojawila sie trzecia osoba w zwiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zgadla:P ale wyslanie jednego sms to nie wiszenie na telefonie co dziennie, poza tym ona ma teraz trudny okres w zyciu i wierzy we wszytko co tam uslyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie :) !!! Kto wie jak ustawić sobie w informacjach kontaktowych opcję "facebook" z adresem do swojej strony. Chodzi mi o to co zaznaczyłam na zdjęciu. Wiele osób na facebooku tak ma zrobione. Próbowałam już w opcjach "informacje kontaktowe- edytuj", ale nic tam nie ma. kto wie jak to zrobic ?? http://www.voila.pl/410/ywfb1/index.php?get=1&f=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka kocurrra
Ja tam nie wierze, ale niektore wrozki sa naprawde dobre z tego co mi opowiadali znajomi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ford ka
to jest łamanie 1 przykazanie nie bendziesz miał innych bogów wierzy sie tylko bogó a nie kartom tarota czy wahadełkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour black
raczej by nie zgadla. zadałam takie podchwytliwe pytanie sugerujace ze jestesmy razem i planujemy slub. a tu ona wyskakuje ze jakas dziewczyna probuje odbic mi faceta. jest to prawda, bo wlasnie zostalam porzucona dla innej p 8 latach zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour black
nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour black
gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×