Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam..... Za wszystkich:)...Teraz mozemy normalnie pogadać?:) ..Swoją drogą niezły dywanik mi wyszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptunia v.
fajny jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptunia v.
zawsze jest ten sam schemat 1 jest fajny topik 2 włazi na topik duchn oczywiście pod innym nickiem 3 wyrywa sobie laskę z tego topiku 4. daje jej mail 5 przechodzą na gg 6 pijany duch obraża laske na gg 7tymczasem równocześnie na topiku- duch wywołuje kłótnie lub wkleja dłuuugasne spamy 8 wszyscy się kłócą fajni ludzie odchodzą 9 topik ląduje na śmietniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptunia v.
tak było z naszym topikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko bardzo sie mylisz co do mojej osoby.Nie mozesz przepraszać za kogoś .Wożny ma to uczynić i nie będzie sprawy.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuptunia v.-- dziecko rozbawiłaś mnie.Nigdy żony nie zdradziłem a tym bardziej nie insynuowałem tutaj takich zachowań!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptunia v.
ignorować ducha i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptunia v..
ktoś się pode mnie podszył i zhasłował mi nick, zadowolony jesteś z siebie duchu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptunia v..
dlaczego taki jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woźny,podaj mi powód,poważny powód dlaczego tak bardzo chcesz skasować topik? Co Ci w nim nie pasuje? Pisałeś wcześniej ze jesteś kierowcą a z tego co wiem oni mają trochę mniej czasu na rozrywki takie jak jak internet.No chyba że kręcisz sie tylko w koło komina. Jeżeli tak bardzo Ci na tym zależy co tam:D Założymy nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudi33
Witam Marika10 ale tu młyn się zrobił, po co te kłótnie??? Czy nie można spokojnie sobie porozmawiać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudi33
to tak jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudi33
a dzięki wszysko ok tylko przez kilka dni nie miałam neta i dlatego nie pisałam. A jak Twoje truskawki nadal dużo pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudi33
U mnie też kiepska pogoda a i chłodno się zrobiło. Jak sobie radzą Twoje chłopaki?? co z tym gościem co zaliczkę od Ciebie chciał?? pracuje jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:24 [zgłoś do usunięcia] duch cafe Wożny wyciągam na zgode do Ciebie ręke Jak przybijesz? Tutaj jest ta wojna smarkulo orange??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha gościu dobry.Był trochę popracował.Wczoraj wypłacałam zaliczki a dzisiaj hahaha szkoda mówić.Tylko wysiadł z autobusu i już padł w błotko.Tyle jego pracy było. Zobaczymy czy będzie jutro.Jestem trochę podminowana. Moi panowie z racji tego że dzisiaj wcześniej skończyliśmy pojechali do OPERY czaisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudi33
wow super że mają na to siłę po tak ciężkiej pracy. A gość jest dobry hehhehe musiał fajnie wyglądać, a moze chciał wziąć kąpiel błotną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no p .Marik? czy P.Marika.jak bylas/es na tyle madra/y to zobaczyla/es gdzie teraz jezdze kobicino-dziadulu. a to ze dowiedzialas sie ze jezdze w kolo komina to naley mi sie Mariko/u. bo 10 lat poza granicami wystarczy...czekam na to jak miodpowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ...slowniczek w stylu mlody kutasek do buzi i podpowie ci jak masz mi dojebac... zmienilem zdanie o wszystkich ...wiec mozecie mi dopierdalac bo i tak nie wiecie co to znaczy zaw.kierowca ...UPS !!! sory P.Marika zdradzila /ił że wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woźny ja ciebie nie obrażam tak jak ty mnie i innych. Teraz już rozumiem o czym piszą. Dla ścisłości jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty mozesz powiedziec zanim znajdziesz w necie zeby mi odpowiedziec auaaaabuaahahahaha!!!!!!v co za zal!!!! pierdol sie razem z ta podszywa ...a raczej , ty!!! Marika nie podszywaj sie na tyle nickow bo jak (miby)stara babe z oooo-uwaga tu!!!!TEUSKAWKAMI(buhuhuaahahaha)to wracaj do roboty niewolniczko z gebelsa aaaa hahahahahahbuahahah!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×