Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

Gość smentarz dla zwierzaków
a to ja chetnie pogadam tyle ze jestem facetem ale umiem robic ciongutke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednakbede musial poruszyc jakis temat.wiec chcialbym poznac jakas fajna kobiete,zktora moglbym pogadac owszystkim.moze ty chcesz mi cos powiedziec,wyzalic a mam nadzieje ze zdolam ci jakos podpowiedziec jak rozwiklac problem lub jakas inna rzecz.szukam takiej kobiety,ktora byc moze nawiaze ze mna blizszy kontakt np.jak przyjaciolka a byc moze cos wiecej sie urodzi miedzynami.co ty na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan Kundera
chopie jakie dziewczyny?? 39-45...to już mocno zjałczałe mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi rowniez :) mam dokladnie 39 lat i jw pisalem plus,ze nie reaguje na pomarancze.no wlasnie jestem z podkarpackiego,to moze tak zaczne.mam nadzieje ze bedzie nam sie fajnie rozmawialo i znajdziemy po jakims czasie wspolny jezyk.co ty na to M.ry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak ja teraz odpisze bo znowu sie rozminiemy iza chwile czekam na twoj ruch(jezeli wogole bedziesz miala jeszcze ochote ze mna rozmawiac)ok? pracuje w branzy,ktora nie jest zbyt dobrze traktowana w naszym kraju,tzn jestem kierowca zawodowym.a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy to piekne rejony ale dzieki. powiem ze jednak wiekrzosc czasu to rzebywam wlasnie na Śląsku bo regularnie tamtedy przejezdzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonie zaprzeczam.g.slask to naprawde ciasny teren-chodzi mi ze przewazatam beton aktywne jak do tej pory kopalnie.odwiedzam przewaznie tychy,bytom,t.gory itp,itd:) a ty,czym sie zajmujesz na codzien jesli mozna zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie ciekawie u ciebie.mam na mysli to ze terz bez pracy tociezko jest.ale chyba odczulas jednaktroche wolnosci jak juz nie pracujesz w tej branzybo to tez nie wdzieczna robota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n to nie wesolo rzeczywiscie. ze zapytam-a wniemczech to chyba teraz bedzie ci latwiej znalesc prace bo tam dla polakow rynek pracyotwarty co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem inie pytam nawet. ale jakos musisz sobie radzic.staraszsie przynajmniej jakos odreagowac mam nadzieje.nochyba masz jakis przyjaciol gdzie sa dla ciebie jakas odskocznia od tego zakichanego zycia.ja sie z jednej str tez zale niektorym jak to jest nie wesolo a zdrugiej ciesze sie ze mam taka prace gdzie swiat zmienia mi sie co metr inie mysle tak czesto o problemach.bo problemy to kazdy ma.ech wspolczuje ci ale czas na zmane tematu bbo sie zazalimy na smierc i co nam z takiej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w chwilach wolnych tez tu przesiaduje ale jakowidz,nie dyskutant.niektore tematy to masakra i szkoda gadac az niektorych to duzo sie dowiaduje i ucze,jak zyc codziennym zyciem.a iczasami pogadam ale przewaznie z kobiwtami,rowiesniczkami ido 45.a nawet i z 55 latkami.jastfajnie i wiedza czego chca,z malolatami sie nie zadaje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jest niekiedy ubaw.a ipoflirtowac tez mozna.wtedy czlek zapomina o rozterkach ilzej na dusz jak jakas kobieta chce poswintuszyc.fajnie tak ibezpiecznie,tak milo i w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowiem bo czytam jaki zboki sie trafiaja.ale teraz prosze wybacz bo musze jeszcze pare rzeczy do torby spakowac i potem chociaz na pare godzin w piorach polezec.wstaje o5 ranoi o 6 juz ruszam.mam nadzieje ze sie nie rozczarowalas moim wizerunkiem i kontak bedziemy utrzymywac.hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ipopatrz to samona mysli mielismy.to trzymaj sie cieplutko ikolorowych snow tobie zycze.dobranoc i mam nadzieje do dzisiejszego jutra.pa pa :) milo bylo cie poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rowniez:) kiedys podam ci moje gg jeli bedziesz chciala to wtedy nikt nam nie bedzie przeszkadzal.no dobrze juz koncze ijeszcze raz dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę przeszkadzać:D Chciałam się tylko z wami przywitać. Dzień dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno zjelczale mleko
to niestety bylo o mnie wiek 45 prawie.ALE TO NIE ZNACZY ZE Z TKIM NIE MOZNA ROZMAWIAC . wIEM ZE Z POMARANCZKAMI NIE ROZMAWIASZ JEZELI ODPOWIESZ BEDZIE MILO JEZELI NIE TO tRUDNO . Centrum Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno zjełczale mleko
witm widze ze wy raczej pozniejsza pora sie odzywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołek
lubie czytac posty Mariki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×