Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

Gość juzek arbuzek
jeśli zalezało mu na względach Mariki 10, to po co flirtował z M.ry? Marika jest zbyt inteligentna aby tego nie dostrzec. Dupnie to rozegrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy rozmowa na cafe
jest flirtowaniem?? A na jakiej podstawie tak twierdzisz??Przecież duch zadnych propozycji nie wysnuł do w/w kobiet.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś Ty?
bo na początku nie domyślił się, że M.ry to jego stara znajoma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś Ty?
a Marika to fajna babka, razem nie będą się nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzek arbuzek
bo tu na cafe od lat siedzą te same przegrane życiowo osoby zmieniające tylko nicki. Wszyscy znają się jak łyse konie i niezłe cyrki czasem z tego wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś Ty?
masz rację, też się tak nieraz zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy rozmowa na cafe
ktoś na pomarańczowo zdeklasował Oliviera-Wożnego na temacie u koliberka i dlatego poszedł na śmietnik.Dziwne co za zwyczaje teraz panuja na cafe.Żadna pomarańczka kiedyś nie miała prawa usunać jakiekolwiek tematu!!!!!!!!!!!!!!Teraz jest wolnoamerykanka.Kafeteria się stacza i wkrótce wprowadzą opłaty.Kwestia czasu.Przecieżź tak nie moze być,ze każdy moze sobie zgłosić temat do usuniecia!!!!!!!!!!I to jeszcze nie swojego tematu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyttam z grubsza
po pierwsze nie odpowiada sie pytaniem na pytnie po drugie nie, nie mm problemu z zaczernieniem po trzecie zapytalm o to zeby co niektorym uswadomic ze nie trzeba byc pomranczka zeby spieprzyc topik to pisze do tych madzrzejszych ktorzy wzbraniali sie przed odpowiedziami do mnie a potem sami pieprzyli trzy po trzy mrkia i m,ry nie przejmujcie sie tymi glupotami co pisza a tak swoja droga to cemu maj sluzyc te glupie teksty czy komus tu sie nudzi??????? czy nie mozna normalnie popisac????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś Ty?
14:45 [zgłoś do usunięcia] Czy rozmowa na cafe jest flirtowaniem?? A na jakiej podstawie tak twierdzisz??Przecież duch zadnych propozycji nie wysnuł do w/w kobiet. Oj tak tylko nazywamy to "flirtowaniem" , wiemy że duch jest uczciwy i pisał nieraz , że ma zonę i dzieci. Nic złego nie mamy tutaj na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś Ty?
Jeżeli to był Olivier, to jestem w szoku. Na innych topikach jest kulturalnym i delikatnym mężczyzną hmmmm Jesteście pewni,że to był on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weotrrtivjf
a mając żonę i dzieci nie można już flirtować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyttam z grubsza
ZAUWAŻY MNIE WRESZCIE KTOŚ? HALLLO JA TU JESTEM!!! DLACZEGO MNIE CIĄGLE ZLEWACIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weotrrtivjf
Czyytam z grubsza - nie obraż się, ale masz problemy rodem z ginmazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyttam z grubsza
moze sie zdziwisz le nie oczekiwalam odpowiedzi na moje pytanie bo przeciez coz madrego mozesz tu powiedzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyttam z grubsza
nie obrazam sie bo nie wiem czy to byl tekst do mnie czy do podszywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyttam z grubsza
to ostatnie byylo do weot..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam No cóż potwierdzam,ze Olivier jest Woznym.Ode mnie to nie wyszło.Olivier w poteżnej sprzeczce w ub.r poniósł ogromna kleske intelektualna i znikł z cafe na 3 tygodnie.Teraz pytanie dlaczego sie tak zachował.Podejrzewam ,ze widział konkurenta w mojej osobie.Lecz dlaczego miałbym porzucać najukochańszą moja żone.Przecież żona ma do wglądu moja dyskusje!! Wiem czasami jest lekko zazdrosna lecz totalnie nie gani mnie.Ot takie lużne rozmowy na cafe.Też ma nick i dyskutuje na innych tematach.Czasami dyskutujemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwapomarancz
Chłopie, ale kogo obchodzi kim wcześniej był Woźny ... Oliwerem, Romkiem, Frankiem czy innym Stefanem????? Założył temat, fajnie sobie w nim dyskutował dopóki nie zjawiłeś się w nim ty - intrygancie nawet jeśli rzeczywiście Woźny jest tym twoim Oliwerem to co z tego? A może to wcałe nie on odniósł tą "kleskę" skoro tak bardzo to rozpamietujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka jest dla mnie tajemniczą osobą.Nie moge jej zlokalizować.Albo jeteś tak mlodą osobą i wstydzisz sie kontaktów na maila czy GG albo pochodzisz z mojej miejscowosci.Innej opcji nie widzę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwapomarancz
Widzę intrygantowi nerwy puszczają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwapomarancz
Duchu, rozluźnij atmosferę i wklej jakiś dywanik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złosliwapomarancz-- czyli uważasz osobo że jestem delkatnie mówiac niemożliwy?Otóż ta ośla pała była okresleniem pieszczotliwym ,gdyż taki nick miałem parę dni:DPowtarzam czytaj z zrozumieniem albo zamknij buzie i się nie ośmieszaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×