Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość thtrhtrhtr

Intensywny kurs języka angielskiego?

Polecane posty

Gość Leosia

Język angielski to podstawa w dzisiejszych czasach i warto się go uczyć już od najmłodszych lat. Dlatego jeżeli ktoś z was szuka szkoły ,która prowadzi kurs angielskiego to polecam szkołę w Krakowie Poliglota na Długiej 88. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Ja akurat zapisałam się na kurs angielskiego online do tutlo. Skusili mnie elastycznymi godzinami- lekcje odbywam kiedy chcę, bez wcześniejszego umawiania się;) Dodatkowo mam możliwość osłuchania się z różnymi akcentami co później bardzo ułatwia rozmowę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nisojs

Polecam Ci zapoznać się z informacjiami które mi dużo pomogły - angielskifluent.pl/blog/jak-nauczyc-sie-angielskiego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiiii

Ja już jest po szkole z TUTLO ale widzialem ze maja teraz 100 lekcji za 1 zł  . Konsultant na rozmowie wszystko Wam opowie ze szczegółami co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kurs ma być intensywny to tylko indywidualnie albo w małych grupach, nauka w grupach powyżej 3 osób to żart i wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam angielską wioskę z Angloville! bardzo intensywny program nauki, non stop rozmowa po angielsku, więc nawet jeśli wydaje Ci się, że nie potrafisz, nagle musisz zacząć mówić po angielsku!i o dziwo to działa i mówisz! 🙂 zdecydowałem się na ten kurs przed wyjazdem do Londynu do pracy na pół roku, dał mi on ogromną pewność w posługiwaniu się językiem i wiarę, że zawsze się dogadam 🙂 nie boję się mówić, a to było dla mnie najważniejsze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek225

Uczę się z tutlo. Kurs ma fajną strukturę, można się dużo nauczyć i poćwiczyć rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Z przyjemnością polecam Szkołę językowa English Institute w Łodzi. Nauka metodą Callana z dobrymi wykwalifikowanymi lektorami. Masz szansę nauczyć się angielskiego nie tylko szybko ale przede wszystkim zrozumiale i trwale. Po takim kursie nie ma problemu z pisaniem, mówieniem czy rozumieniem języka, sam przeszedłem takie kursy i jestem bardzo zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derbis

jak ktoś z WAs szuka w Warszawie to polecam Pi school. Mają doświadczonych lektorów, zajęćia są w małych grupkach i też kurs nie kosztuje majątku 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia

English Institute jest rzeczywiście  świetną szkołą. Nauczyłam się tam angielskiego perfekcyjnie za fajną cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Jak intensywny kurs języka angielskiego to odpowiedż jest tylko jedna a manowicie English Institute. Lektorzy stosują tutaj metodę Callana, której założeniem jest szybka nauka wypowiadania się bez zawahań poprzez zadawanie przez nauczyciela pytań związanych z zagadnieniem, którego dotyczy dana lekcja. Uczeń nie ma czasu na głębsze przemyślenia, ponieważ wypowiedzi mają być natychmiastowe. W przypadku popełnienia błędu przez ucznia, nauczyciel od razu je poprawia.Na każdych zajęciach przedstawiane są nowe zwroty, słówka oraz konstrukcje gramatyczne, które uczeń ma wykorzystywać w swoich wypowiedziach. Warto wspomnieć, że nauczyciel podczas lekcji mówi bardzo szybkim tempem (około 200 do 240 słów na minutę!), ponieważ pomaga to odzwierciedlić realną mowę osób, dla których angielski jest językiem ojczystym. Serdecznie polecam , ponieważ to działa. Sam jestem tego przykładem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota89

Ja mogę polecić szkolenie, które odbędzie się już tuż, tuż  bo 8 sierpnia z tematyki język angielski biznesowy w trybie indywidualnym (od poziomu A2) w Fundacji Fortis w Katowicach.  Warto zapoznać się z oferta firmy w zakładce “ Kalendarium szkoleń”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Chodzę na angielski do TFLS i jestem bardzo zadowolony. Lekcje na najwyższym poziomie. Super atmosfera, zero stresu, mam fajną i zgraną grupę. Są efekty, mówię teraz płynniej i odważniej. Jest w tym duża zasługa lektora oczywiście. Polecam TFLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timma

Moje dzieci chodzą teraz na kurs wakacyjny do Pi School - szczerze mówiąc widzę że im się bardzo podoba i chętnie tam chodzą, mimo ze są to wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

U mnie nauka w grupie jakoś się nie sprawdziła. Zapisałam się na kurs online do tutlo i tutaj zdecydowanie bardziej mi się podoba. Lekcje są fajnie prowadzone a do tego sama decyduję kiedy i o której się uczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

W zeszłym roku zdawałam maturę po kursie w TFLS. Teraz przygotowuję się do CAE, wysoki poziom zajęć. Lektor jest bardzo miły i kompetentny. Dodatkowo przy zapisie dostałam bezpłatnie konwersacje z nativem . Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusko

Zaczęłam się uczyć angielskiego i szczerze mówiąc polubiłam ten język. Może to wszystko za prawą wlaśnie nauki w Pi School, bo szkoła jest fajnie przygotowana i ma ciekawe zajęcia. Jestem zadowolona z takiej nauki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Kurs języka angielskiego, po którym będziesz swobodnie i poprawnie pisać i przede wszystkim rozmawiać to w English Institute. Jeżeli chodzi o ceny to też będą ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tez polecam Angloville i ich Angielską Wioskę! bardzo fajny obóz językowy zarówno dla dzieci jak i dorosłych! 
myślę, że nawet bardziej dla dorosłych , bo oni częściej miewają problemy z komunikacją z obawy przed ocenianiem... taki wyjazd otwiera na innych ludzi i pomaga przełamać bariery, to bardzo ważne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pirka

Ja się uczyłam języka obcego w Pi School - szkoła na prawdę bardzo fajnie prowadzi zajęcia, wiele można się nauczyć i w fajnej atmosferze. Jak dla mnie to wlaśnie szkoła na plusa wielkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

W firmie w której pracuję mieliśmy zajęcia języka angielskiego z lektorami ze szkoły English Institute w Łodzi. Na początku proponują tak zwane lekcje próbne, później natomiast przed rozpoczęciem  kursu można bezpłatnie zbadać swój poziom zaawansowania, żeby wiedzieć z jakiego poziomu startujemy. Super sprawa, poszłam i przełamałam tam  barierę lęku swobodnej mowy w języku angielskim. Teraz szef wysyła mnie na delegacje zagraniczne a ja wiem, że spokojnie się dogadam z klientem. Pozdrawiam i polecam serdecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek

Szkoła English Institute jest The best. Szybkie mówienie i odpowiadanie na pytania daje znakomite efekty. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Widzę,że powyżej mam wielbicieli i kursantów szkoły English Institute więc  po prostu się dołączę. Szukałem intensywnego ale i taniego kursu aby móc przypomnieć sobie choć podstawy, ponieważ wyjeżdżałem do pracy za granicę i się nie zawiodłem. Porozumiewam się bez problemu i nie muszę się bać,że pracodawca mnie nie zrozumie. Nauka metodą Callana to super rozwiązanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

tez polecam Angloville i ich Angielską Wioskę! 6-dni intensywnych rozmów z native speakerami uczy wiele i pomaga przełamać barierę językową, to naprawdę dużo daje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

również słyszałem o tych obozach od Angloville, mają świetne opinie i podobno dużo daje taka nauka bez książek i zeszytów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bereza

English Institute i kropka. Sprawdziłam i są najlepsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Woźniakowska

Polecam English Institute wszystkim tym co mają podstawy w  piśmie a chcieliby nauczyć się poprawnej wymowy oraz dłuższego wypowiadania się w swobodnej konwersacji. Lektorzy  w tej szkole w pełni to umożliwiają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
Dnia 15.11.2019 o 22:39, Gość Agnieszka Woźniakowska napisał:

Polecam English Institute wszystkim tym co mają podstawy w  piśmie a chcieliby nauczyć się poprawnej wymowy oraz dłuższego wypowiadania się w swobodnej konwersacji. Lektorzy  w tej szkole w pełni to umożliwiają. 

Zgadzam się na 200% ,że jeżeli chodzi o intensywność kursu to English Institute nie ma sobie równych polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Polecam szkołę TFLS w Warszawie. Bardzo mi odpowiada profil zajęć oraz sposób ich prowadzenia. Mam niewielką grupkę, każdemu poświęcany jest czas, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

W Łodzi jest English Institute. Bardzo dpbra szkoła. W łodzi napewno najlepsza, a kilka przeszedłem i tu się zatrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×