Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość thtrhtrhtr

Intensywny kurs języka angielskiego?

Polecane posty

Gość thtrhtrhtr

Witam! Mam zamair wyjechać do U.K. dlatego też podejmuje próbę nauki języka angielskiego? Czy może ktoś mi doardzić jak w rok można nauczyć się komunikatywnie w nim mówić? I czy intensywny kurs języka angielskiego to dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blamblebli
metoda colina rose poszukaj w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtrhtrhtr
Słyszałam własnie negatywne opinie na ten temat? Stosował ktoś tą metodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blamblebli
Ja nie stosowalam, ale slyszalam, ze to taki przyspieszony kurs jezyka. Poszukaj opinii w necie, chociaz czasami ciezko jest zorientowac sie, co jest prawda a co nie, dzieki internetowym specom od reklamy podszywajacym sie pod zwyklych ludzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojuih
zadne smieszne metody nie naucza cie mowic. Musisz sama przysiasc i zaczac nauke, ogladac bardzo duzo filmow w oryginale, aby zapoznac sie z prawdziwym jezykiem, a nie sztucznymi zdaniami z ksiazek gramatycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtrhtrhtr
Też własnie myslalałm o jakichś filmach po nagielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojuih
najlepiej sciagnij sobie amerykanskie seriale, na pewno masz jakies ulubione i ogladaj, najpierw z napisami, a potem bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtrhtrhtr
dobry pomysł, dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blamblebli
Albo umow sie na jakies konwersacje z native speakerem, to chyba najlepsza metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtrhtrhtr
native speaker jest bardzo drogi, 80 zl za lekcje;( Myslałam raczej, żeby zagadac z kims na czacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blamblebli
o wlasnie pogadaj z jakims angolem na skypie :P bedzie efektywnie i za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijiuu
niestety na czatach i skypach glownie siedza napalency, ktorzy od razu chca twoje zdjecie, wiec za bardzo sobie nie pogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtrhtrhtr
a wiecei, gdzie ja jakies angielski czat znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtrhtrhtr
Tez własnie tego sie obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój problem był taki , że biegle mówiłam w j.niemieckim ale nie mogłam nauczyć się angielskiego ! Ciągle brakowało czasu, znajoma podrzuciła mi link do strony https://langzie.pl/ , gdzie bez problemu znalazłam i dopasowałam pod siebie kurs z j.angielskiego ! Jestem bardzo zadowolona , że podjęłam kroku nauki, efekty już widzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://enlinado.pl/ - nauczyłam się z tym kursem angielskiego do poziomu komunikatywnego w zaledwie 3 miesiące :)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamNasir
Możesz intensywnie nauczyć się języka w tutaj https://speak-up.pl/pl/oferta Bardzo dobra szkoła, byłem w niej z polecenia moich znajomych i to był dobry wybór, Mój angielski jest dużo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam naukę w TFLS. Lektorzy są super przygotowani do swojej pracy, bardzo dużo energii w nią wkładają i chodzi się na te zajęcia z dużą przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam negatywne i pozytywne opinie o metodzie Krebsa, mam mętlik w głowie, a czas goni, zdecydować się czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankusz29
Kursem godnym uwagi jest kurs https://enlinado.pl/ po pierwsze nie jest drogo, a po drugie sporo osób chwali (w tym oczywiście ja) poprzez poznanie różnych ciekawych metod nauki oraz wielu rozmów po angielsku teraz nie mam problemu by płynnie mówić. Polecam, a do tego wszystkiego potrzebne jest tylko jedno - motywacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam platformę https://jaksiemaszpolsko.com/ oferują oni zajęcia online z native speakerem i to w całkiem niezłej cenie. Zajęcia są bardzo przyjemnie prowadzone i dzięki temu, że praktycznie całe odbywają się w formie konwersacji to dosyć sprawnie łapie się akcent i umiejętności rozmawiania po angielsku. Uczę się z nimi już parę miesięcy i jest naprawdę przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam szkołę językową TFLS. Zajęcia prowadzone są w bardzo urozmaicony sposób, dużo ćwiczeń i propozycji na ćwiczenie samemu w domu. Atmosfera zajęć jak najbardziej zachęcająca do nauki, a Pani Milena w zajęcia wkłada całe swoje serce. Polecam. www.tfls.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrego kursu językowego to polecam wam zgłosić się do Jagiellońskiego Centrum Językowego www.jcj.uj.edu.pl które znajduje się w Krakowie. Znajdziecie tam ofertę ogólnodostępnych kursów językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolina77
Ja robiłam kursy tutaj https://www.lang.com.pl/ i jestem bardzo bardzo zadowolona, baaardzo kompleksowy kurs angielskiego na wszystkich poziomach. Mi bardzo pomogło to w nauce języka , także polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diggas
Ja polecam Pi School - szkoła jest fajna, mi bardzo podpasowała. Nauka intensywna ale w przyjemnej atmosferze, pomocni nauczyciele, grupy dobrze dobrane. Moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolony z wyboru TFLS, ponieważ zajęcia są ciekawe, przygotowane w sposób profesjonalny, a odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×