Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość thtrhtrhtr

Intensywny kurs języka angielskiego?

Polecane posty

Gość Mikas

Chodziłam na kursy do Pi School i bardzo mi się one podobały. Fajnie dobrane, niewielkie grupy także można było sporo skorzystać na nauce i uwadze lektora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

W English Institute są małe grupki, więc wiadomo, że dobrze jest sie tam uczyć. Ja już tam chodzę dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się uczyłam w Pi School i jestem bardzo zadowolona z nauki - miła atmosfera, pomocni lektorzy i przede wszystkim dobrze dobrane grupy. Jestem zadowolona z tego kursu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie świetnie sprawdziła się NAUKA ANGIELSKIEGO METODĄ DZIECKA, naturalna metoda nauki dzięki której zacząłem się uczyć języka praktycznie. Serdecznie polecam sprawdzić, ja długo szukałem sposobu na naukę mowy i w końcu znalazłem. 

W dodatku mogę się uczyć w domu i kiedy chce to jest duży plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony mogę polecić Pi School - szkoła jest całkiem ok i niezle są dobrane grupy. Także ja wiele z tych kursów wyniosłam i mam nadzieję ze jeszcze wiele się u nich nauczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzonym sposobem na naukę języka angielskiego jest uczęszczanie na zajęcia do wspomnianego tutaj wcześniej przez kogoś English Institute w Łodzi. Mają efektywne metody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem świetny kurs online z "SixPack" na questfe.pl. Sam decydujesz gdzie, kiedy i jak chcesz się uczyć języka angielskiego. W zaledwie pół roku zacząłem swobodnie mówić po angielsku. Poleciłem ten kurs online znajomym i się nie zawiedli na tym są bardzo zadowoleni. Wam również serdecznie polecam. Gwarantuje wam ze nie będziesz miał najmniejszych problemów z językiem angielskim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze i intensywnie kursy prowadzą w English Institute! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoła English Institute bardzo fajnie kursy prowadzi w każdym mieście. Moja siostra uczy się w Warszawie i sobie chwali, brat w Gdańsku i również zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

English Institute. Bardzo dobra szkoła językowa w Łodzi. Lubię tu przebywać. Szybko się tu uczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×