Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

DRASTYCZNY FILM- MAJDANEK 18+

Polecane posty

Ja tam polecam przeczytać króciutką książeczkę "medaliony" Nałkowskiej, pamiętam, że strasznie mi zapadły w pamięć te realcje świadków zagłady w obozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niegłupia_Blondi- myślisz, że miałoby to dla mnie znaczenie czy zwyrodnialec był polakiem, niemcem czy rosjaninem?, każdego bym zabiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym mogła zabić takiego ss to bym go męczyła chyba całe lata, nie pozwalając skonać, bo dla takiego śmiecia śmierć to ucieczka. I nie obchodziło by mnie, że jestem też takim samym potworem. ---> mnie na studiach wpajano, ze mamy byc absolutnie przeciwni karze smierci. Ja nie uleglam, i jestem jej zwolennikiem (ale tylko za morderstwo, nie za zabojstwo). Wroga najlepiej pokonac jego wlasna bronia, jak zaczniemy sie bawic w konwenanse to nic z tego nie wyniknie, i nikt nie wyciagnie z tego lekcji na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam medaliony, ale powiem Wam ze po lekturze obozowej nie zrobily one na mnei takiego wrazenia. Jak sie tym interesujecie, to przeczytajcie np "dymy nad Birkenau". Masakra :O A tym, ktorzy maja tendencje do przejmowania sie pierdolami polecam ksiazke "oskar i pani roza". Przeczytalam ja jednym tchem, i ryczalam po tym caly dzien. Naprawde mozna po takiej lekturze spojrzec na wszystko inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bumbumshoko Pewnie coś w rodzaju gilotyny zbiorowej, raczej dobrze, że nie ma na to określonej nazwy Filmik okropny, ciężko mi sobie wyobrazić jakim potworem trzeba być, żeby takie coś zgotować innym ludziom." - A wyobraź sobie jakim potworem i gnidą trzeba być, żeby po przejściu czegoś takiego robić podobne rzeczy innym, oraz przypieprzać się do Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kleszcz
a teraz zwróćcie uwagę na pewien fakt na Majdanku ginęli rzeczywiście głównie (choć nie tylko Żydzi) oprawcami byli OCZYWIŚCIE Niemcy [obu płci] (przy współudziale zwyrodnialców z Ukrainy, Łotwy czy Litwy) działy się rzeczy niewyobrażalne i niepojęte a teraz Niemcy okazują się być pierwszymi ofiarami podłych NAZISTÓW, którzy ich podbili i wymordowali Żydów europejskich - już nie przy "bierności" Polaków, już nawet nie "przy współudziale :O Polaków" teraz wydrwigrossy już mówią: Polacy mordowali sami! Niezachęcani. czego nie zrobili z "nazistami" kończyli po wojnie sami!!! ktoś z Was wie dlaczego tak się dzieje? Niech poczyta o grupie HEART założonej w Izraelu. na kościach zamordowanych przez niemiecki cywilizowany naród współcześni cwaniacy budują swe majątki. ci to dopiero serc nie mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bumbumshoko oko za oko jestem za tym moj ojciec jest niemcem i wiem jak ludzie wypowiadaja sie na ten temat na temat co niemcy zrobili ale polacy nie byli lepsi moja prababka i babka od strony ojca opowiadala jak bylo na wlasnej skorze poczula to co bylo niemcy nie byli az tak okrutni rodzinamojej babki niemki przyjela 5 polskich rodzin pod swoj dach by im pomoc ryzykujac wlasnym zyciem wiec niemcy nie byli aztak zwyrodniali wielu polakow wydawalo wlasnych rodakow byleby uchronic wlasna dupe ale to bylo i nie wroci i wielu bedzie po jednej stronie wielu po drugiej ja osobiscie nie utozsamiam sie z zadna ciezko jest zyc w przeswiadczeniu i tym ze ma sie 2 obywatelstwa i nie miec odwagi wstawic sie za swoim narodem bo jak za ktorymjesli ma sie 2 kocham polske bo matka byla polka i wpajala mi polskie normy ale kocham niemcy bo tu sie urodzilam i tu jest moj dom i to ten kraj bedzie zawsze na 1 miejscu i za to wiele osob nienawidzi i niszczy choc co ja moge nawet w tych czasach mnie na swiecie nie bylo a obrywa mi sie do teraz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdym narodzie sa i bohaterowie, i zwyrodnialcy. Ale do tej pory jednak zadna nacja, procz ruskow i niemcow nie wpadla na taki pomysl jak obozy smierci. (nie mylic z obozami pracy) Gdzie jedynym celem jest zniszczenie psychiczne, a w konsekwencji fizyczne innego narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby w jaki sposób Ci się teraz obrywa? Co do okrucieństwa to ani Niemcy, ani Polacy nie byli tak popieprzeni jak Ukraińcy. To było dopiero bydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
oj dobra obejrzałam żal mi tych ludzi aż trudno uwierzyć że to nie fikcja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
jednak fikcja!! głowy po obcięciu tak nie wygladają!! wiem bo bylam nieraz w prosektorium to manekiny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze to jest
nieetyczne pokazywac trupy tych bezimiennych ofiar. Teraz jak opublikuje sie zdjęcia Diany czy jakies innej martwej celebrytki to wrzask i odwoływanie sie do morlaności. A czym Ci ludzie różnili sie od znanych twarzy ? To czysta hipokryzja , tłumaczona wolorami edukacyjnymi :O mam dość takiego kraju no nie do konca. Ruskie gulagi to były klasyczne obozy pracy ( nie śmierci ) w przeciwieństwie do niemieckich obozów , które nastawione były na masowe mordowanie. A tak w ogole , to samo dzieje sie teraz w Korei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kleszcz
mówicie o skurwielach z UPA i 120 tys. wyrżniętych Polaków ale wyrżniętych w taki sposób, że Katyń i strzelanie w tył głowy to był szczyt humanitaryzmu to co tam się działo to nie na wasze nerwy dziewuchy ale ja wspominałem o bydłu z Ukrainy jako strażnikach SS w Oświęcimiu, Majdanku etc przypomnę że ani jednego POLAKA w SS nie było co nie znaczy że nie było kapo (zwyrodnialców) Polaków - tak samo jak i Żydów (zresztą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieglupia blondi- w takim razie pozostaje wspolczuc towarzystwa, w jakim sie obracasz. I tylko nie mow, ze przejmujesz sie tym, co o Tobie mysli jakis ograniczony umyslowo, i swiatopogladowo baran???? Wszedzie sa rasisci- nie tylko w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieglupia_Blondi - no to współczuję, że z takimi osobnikami się spotykasz, ale wśród polaków jest jeszcze straszna nagonka na niemców, bo w zasadzie tak dawno holocaust nie był, jeszcze żyją ludzie, którzy go przeżyli, ale nie uważam, że to powód do tego by cały naród o to obwiniać, wiem, że niemcy się wstydzą tej historii, ciekawi mnie też to, że nie ma takiej nagonki na rosjan (o ukraińcach nie wspominając) a w mojej rodzinie właśnie tylko z nimi krążą okropne historie o morderstwach, moją daleką rodzinę właśnie ukraińcy załatwili, gotując we wrzątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze to jest
no a teraz banderowcy na Ukrainie to bohaterzy narodowi, pomniki sie im stawia i gloryfikuje na kazdym kroku. a ten nasz pojebany rzad nawet nie potrafi upomniec sie o pamiec własnych rodaków Tacy Niemcy coraz mocniej i głosniej odcinaja sie od Hitlera i Nazistów. To nie Niemcy wywołały wojne , tylko nazisci a Adi był Austruakiem , wiec my, porzadni Niemcy nic nie mamy z tym wspolnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bumbumshoko nie obracam sie w jakims tam towarzystwie to sa obcy ludzie wystarczy ze z tata pojde do restauracji czy knajpki na piwko czy obiad jak jestesmy w polsce wtedy rozmawiamy po niemiecku tato nie chce po polsku bo sam mowi ze nie chce jezyka kaleczyc slyszysz za plecami docinki i to osob po 40 roku zycia nie mowie ze wszyscy ale wiekszosc niemcy wstydza sie tego co bylo inni sie ciesza ale to sa tak zwani odmiency zwolennicy hitlera itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieglupia_Blondi - ludzie starsi nie kryją się z niechęcią do niemców, kierują się stereotypami, muszą kogoś obwiniać. W moim mieście jest wiele niemców-turystów, być może tam gdzie jeździsz niemcy to rzadki "widok" ;) stąd też te reakcje, niewiedza prowadzi do uprzedzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bumbumshoko wiem ale uwierz mi ciezko zyc z pietnem i latka przypieta za to co kiedys bylo moja mama byla tepiona za to ze zwiazala sie zniemcem az ciezko uwierzyc ..... ale tak jest i nam sie obrywa wiem to tylko docinkiale jednaltaki niepokoj jest i pytania kim jest sie wogole po czyjej stronie stanac i takie filmy jak te przypominaja wszystko i nasowaja automatycznie mysli mysli dlaczego dlaczego moi rodacy tak robili ale tego sie juz nie wroci trzeba sie pogodzic z tym co bylo i zyc dalej jeszcze wiele lat musi uplynac by ludzie zostawili ten temat w spokoju nie zapomna bo sie nie da , ale nie komentujac z taka gorycza i nienawiscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co robia w
chinacH POSZUKAJCIE O DOMACH W KTÓRYCH MALEŃKIE NIEMOWLĘTA SĄ ZOSTAWIANE,PRZYWIĄZYWANE I CZEKAJĄCE NA ŚMIERĆ TO JEST DOPIERO STRASZNE, PRZY TYM PŁAKAŁAM JAK DZIECKO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co robia w
chciałabym mieć kupe kasy żeby pomóc tym dzieciom! Czemu jest tyle miliarderów na świecie i nie pomoga tym dzieciom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeszcze wiele lat musi uplynac by ludzie zostawili ten temat w spokoju" Tego "tematu" nigdy nie powinno się zapominać!!! Uczymy się historii by uczyć się na błędach, i ich więcej nie popełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co robia w
robia tak bo tam mozna miec tylko 1 dziecko, jeśli urodzi się kolejne dziecko to jest zabijane albo podrzucane tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×