Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

DRASTYCZNY FILM- MAJDANEK 18+

Polecane posty

Znalazlam na YT okropny, okrutny bestialski film. Chcialam zapytac o co chodzi w 2:30 ????? Co to za "przyrzad" ktory ich zabill? Dlaczego maja glowy w misie obok, a ciala sa gdzie indziej, jak zgineli? Gilotyna??? :O Ktos wie??? http://www.youtube.com/watch?v=vO4Wtc2DOhY&feature=related Nie polecam osobom o slabych nerwach / wrazliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie klikac
czy ten film to o tym co mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak :( Ale jest w miare do przelkniecia do wlasnie 2.30. Potem wylacz, chyba, ze chcesz obejrzec jak spycharka razem z ziemia wrzuca ciala ludzkie do wielkiego dola, albo jak ktos podpala stos zbudowany z cial ludzkich, przeplatanych z drzewem .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otworze
wystarczy mi ze widzialam prawdziwy Majdanek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie coś w rodzaju gilotyny zbiorowej, raczej dobrze, że nie ma na to określonej nazwy :o Filmik okropny, ciężko mi sobie wyobrazić jakim potworem trzeba być, żeby takie coś zgotować innym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wogole zamieszcza takie filmy i po co? to drastyczne. i uwlaczajace godnosci tych zmarlych ludzi. nagie ciala kobiet i mezczyzn, to bezczeszczenie zwlok przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym wiele firm kosmetyczno/chemicznych (np.nivea) które istnieją dziś (i mają się świetnie) zlecały eksperymenty na ludziach w obozach. Nie mówiąc już o medycynie i firmach farmaceutycznych np. bayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam dość takiego kraju
te czasy przecież już dawno minęły. Teraz tak traktuje się zwierzęta i co??? Dlaczego o ich losie nie piszesz tylko tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie bezczeszczenie. To jest lekcja dla tych wszytskich, ktorzy nie wiedza do czego moze doprowadzic nienawisc rasowa, czyli skrajny nacjonalizm. A wladza wywoluje po pewnym czasie uczucie pogardy do tych "gorszych" i prowadzi wlasnie do tego, co mozna w tym filmie zobaczyc. W mojej ocenie i tak jest o niebo mniej drastyczny, niz film z abocji mechanicznej, ktory mialam wczoraj "przyjemnosc" obejrzec :O nie dalam rady do samego konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może jest to lekko nieetyczne, ale myślę, że do wielu tylko w taki sposób dotrze jaka tragedia tam się rozegrała. Bo wielu nie chce się wziąść książki do rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, lepiej pisac o zwierzetach, niz uswiadamiac ludzi w kwestiach swiatopogladaowych, racja :O Ja nie jem miesa, nie bede nosic pieknegpo futra, ktore mam w szafie, ani nigdy nie kupie nowego, lub sztucznego, by nie zachecac innych- wystarczy. O zwierzeta dbaj Ty, dla mnie wazniejsi sa jednak ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcestaduciec
ludzie to podla zaraza. tylko najwiekszy smiec mogl zrobic cos takiego drugiemu czlowiekowi. smiec, szajbus, psychopata, niedorozwoj itp.. Boze chcialabym spotkac ktoregos z filmiku (z tych co tak skrzywdzili tych biednych ludzi) moze ktorys z nich jeszcze zyje, jest jakims 100-latkiem. zdychalby w potwornych meczarniach. takich potworow bez zadnych uczuc, wrazliwosci trzeba tepic, bo nie daj Boze co mu jeszcze do lba strzeli! Tepcie pedofili, gwalcicieli, mordercow oni nie maja zadnych uczuc, nie maja szansy na wybaczenie trzeba ich izolowac. Gwalciciel bedzie zawsze gwalcil, morderca mordowal, pedofil patrzyl z pozadaniem na dziecko. To nie sa normalni ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra :( Do mnie nie potrafi dotrzeć, że to działo się naprawdę. Nie potrafię sobie tego wyobrazić, żeby takie rzeczy robić :( Co do zwierząt też jest mi ich żal i z mięsa jem niestety jedynie wędlinę i ryby :( No niestety, wstyd mi, że nie mogę zrezygnować z szynki, albo ewentualnie kiełbasy na grilu. No i ryby wędzone lubię :( Tak pozatym nie jadam zwierząt. I w życiu nie nosiłabym futra, czy innych wyrobów zwierzęcych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tych co bys chciala ukarac juz dawno nie ma. oko za oko , smierc za smierc upodobnila by cie do nich. to nie jest rozwiazanie. ludzie nie maja prawa odbierac zycia innym ludziom. wyznaje taka zasade w zyciu: nie czyn drugiemu co tobie niemile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do mam dość takiego kraju przed snem może znajdź inny fajny i humorystyczny film na YT, skoro bardzo się nudzisz, a nie siejesz propagandę jakimś filmem sprzed 60 lat ! Nikt przed snem nie chce mieć koszmarów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxelia- masz 100% racji. Ale czasem brakuje czasu na zrobienie wszystkiego, wiec trzeba sie na cos zdecydowac.. A wracajac do mojego pytania- stawiacie na gilotyne??? Zgadnijcie, gdzie ida ludzie o kulach od 1:08. Szok, jak CI SSmani mogli na to patrzec? Mnie pekloby serce od samego widoku.. a co oni robili.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z miesem zwierzat to nie przesadzajmy, ludzie sa miesozercami od wieki wiekow, i nikt tego nie zmieni. rownowaga w naturze musi zostac zachowana. co innego warunki hodowli. tu pozostaje wiele do zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapelka.....
S T R A S Z N E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka byla historia a jak wiemy historii nie da sie zmienic tak bylo i jest w niektorych krajach do tej pory to historia ktora pokazuje nam jakie kiedys ciezkie bylo zycie czlowieka czlowieka ktory byl skazany na smierc a najgorsze to to iz wiedzial ze umrze, nie byl tylko pewny kiedy okropne uczucie to nauka dla nas jacy ludzie potrafia byc i drugiego traktowac jak smiecia szok ............................... historia boli bo jest prawdziwa.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab
Straszne ze "Ludzie ludiom zgotowali ten los":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np ogladajac taki film doceniam to, co mam. Bo czasto bywa tak, ze chodzimy napuszeni z byle powodu- bo mamy celulit, krotkie nogi, pryszcza na twarzy, rzadkie wlosy, krzywe zeby, braklo nam na wakacje zagraniczne- a nie zdajemy sobie sprawy z tego ze mamy to, co najcenniejsze- wolnosc i swiety spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np ogladajac taki film doceniam to, co mam. Bo czasto bywa tak, ze chodzimy napuszeni z byle powodu- bo mamy celulit, krotkie nogi, pryszcza na twarzy, rzadkie wlosy, krzywe zeby, braklo nam na wakacje zagraniczne- a nie zdajemy sobie sprawy z tego ze mamy to, co najcenniejsze- wolnosc i swiety spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeszcze do tego co niektorzy
mowia ,ze to byly polskie obozy , a nie niemieckie na terenie Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiecie, ale masa tych, ktorzy zabili Polakow w Katyniu budzila sie potem z krzykiem w nocy, swirowali, zapadali na choroby psychiczne, ciagle widzieli krew na swoich rekach i ubraniach- az w koncu popelniali samobojstwa. Tak sie zastanawiam- jak potem taka bestia, ktora prowadzila ludzi do komory gazowej mogla dalej zyc??? W glowie mi sie to nie miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, można docenić swoje życie, i to jakimi głupotami się zajmujemy i przejmujemy. Jakbym mogła zabić takiego ss to bym go męczyła chyba całe lata, nie pozwalając skonać, bo dla takiego śmiecia śmierć to ucieczka. I nie obchodziło by mnie, że jestem też takim samym potworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×