Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nujnfrugnrugn

ZNIECIERPLIWIONY-zabawny czlowieku mam pytanie do ciebie

Polecane posty

Gość zniecierpliwiony1
No cóż ...brak argumentu....może za szybka próba odpowiedzi????? Nie rozumie jednak tej agresji.......podobno to mężczyźni są agresywni. Znęcają się też fizycznie i psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curve mac
Gdzie tu widzisz agresje? Raczej ironię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
zniecierpliwiony-ty śmiesz mówić o braku argumentów?!! nie odpisałeś mi na to co tobie od jakiegoś czasu piszę-kiedy nie masz co napisać-bo już twoje powtarzanie się nawet tobie samemu znudziło-znikasz-pojawiasz się po kilku dniach i jak na ironię: a piać od nowa - znowu piszesz bzdury!! nie ośmieszaj się!nie generalizuj!!nie powtarzaj!! jesteś biednym,chorym i złym człowiekiem!! nienawidzącym całego świata za to że w ogóle on istnieje!! zgwałcony wybryku natury-spróbuj utulić samego siebie i wybaczyć tym którzy ciebie tak bardzo skrzywdzili wydając ciebie na świat jeśli będziesz pisał do mnie-według ciebie do lenia,do matki która tylko chce wyrwać połowę kosztów związanych z utrzymaniem dziecka którego nie poczęła sama a jedynie sama urodziła to przynajmniej pisz na trzeźwo i bez powtórek typu-"instytucje alimentów należy zlikwidować","ciesz się że masz dziecko przy sobie",matka powinna sama utrzymywać swoje dzieci","kobieta gwałci mężczyznę",matki same poczęły dzieci","kobiety na traktory"....itp,itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutkaalutka
Ze też chce sie Wam pisać z tym prymitywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co kaman?
Prymityw, to fakt. Ale można czasem się usmiać, a ta jego teoria, że kobiety się samozapładniają ! Wiedziałyście kobietki ! SEKSMISJA :D Partogeneza. hahahahahaha Pośmiejemy się z pogiętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co kaman?
A jeszcze kobiety gwałca! Zniecierpliwiony - kobieta mnie bije !!!!!!!! aaaauuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
""""""" czytam sobie zniecierpliwiony-ty śmiesz mówić o braku argumentów?!! nie odpisałeś mi na to co tobie od jakiegoś czasu piszę-kiedy nie masz co napisać-bo już twoje powtarzanie się nawet tobie samemu znudziło-znikasz-pojawiasz się po kilku dniach i jak na ironię: a piać od nowa - znowu piszesz bzdury!! nie ośmieszaj się!nie generalizuj!!nie powtarzaj!! jesteś biednym,chorym i złym człowiekiem!! nienawidzącym całego świata za to że w ogóle on istnieje!! zgwałcony wybryku natury-spróbuj utulić samego siebie i wybaczyć tym którzy ciebie tak bardzo skrzywdzili wydając ciebie na świat jeśli będziesz pisał do mnie-według ciebie do lenia,do matki która tylko chce wyrwać połowę kosztów związanych z utrzymaniem dziecka którego nie poczęła sama a jedynie sama urodziła to przynajmniej pisz na trzeźwo i bez powtórek typu-"instytucje alimentów należy zlikwidować","ciesz się że masz dziecko przy sobie",matka powinna sama utrzymywać swoje dzieci","kobieta gwałci mężczyznę",matki same poczęły dzieci","kobiety na traktory"....itp,itd....."""""" A dlaczego uważasz ,że ja powinienem Tobie odpowiadać????????????????????? No i skoro według Ciebie ....jestem taki beznadziejny......to tym bardziej nie rozumie Twojego oczekiwania na moją odpowiedź. Może ja i jestem biedny ....ale czy zły.... nie mnie to oceniać ....Tobie chyba również.Zwłaszcza,że mnie nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
""""""" kobieta_trzydziestoletnia Zniecierpliwiony! Jestes takim dnem, ze rzygac mi sie chce. Jak sie zestarzejesz i twoje dzieci beda mialy cie w dupie, to sie pewnie bedziesz uzalal nad soba, jaki to ty nie jestes biedny, co? 06:51 [zgłoś do usunięcia] kobieta_trzydziestoletnia Chooj co w doope i kawalek szkla durny cwelu""""" Już miałem chęć ale mi przeszło. Dlaczego?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaz231
a ktoz to sie nad toba zneca ? gwalca cie i krzywde robia? bidulek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaz231
dziwic sie e alimentow nie placi , ale z czego skporo len siedzi na forum dla kobiet i pracy nawet nie szuka , wydaje mu sie zewszystko mu sie odzycia nalezy ....najciekawsze to samozaplodnienie kobiet ------nobel sie nalezy -----facet , do kamieniolomow moze ci sie klepki wyprostuja , bo poki co to same bzdury piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
mowa o pisaniu kiedy brak argumentów-ty zawsze uciekasz kiedy tobie ich brak a innym zarzucasz dokładnie to samo!!! jesteś złym człowiekiem bo nienawidzisz świata-stale "go" krytykujesz,stale widzisz wady kobieta dla ciebie to paskudna,wyrafinowana suka rozpłodowa która specjalnie zachodzi w ciążę aby wyłudzić alimenty by tym samym pogrążyć w biedzie biednego mężczyznę brak słów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetanowa
a faceci top biedne istoty i powinni byc utrzymywani , obslugiwani i seksu uzywacv do woli - przecie od tego w ciaze sie nie zachodzi - dzieci plodza kobiety wiec powinny je urzymywac , a facetow - PANOW I WLADCOW CZCIC I SZANOWAC POWINNI WSZYSCY - TO TEORIA zniecieprliwionego tylko naszczescie nie zyjemy w sredniowieczu , o on to moze gdzies do Arabii albo w podobnym kierunku , tyle tylko ze tam facet tez zarabia na swoje kobiety ........wiec moze szukaj gosciu innej planety .....to nie tutaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatazet
zniecierpliwiony , zamiast pisac bzdury idz sie samozaplodnic - bo skoro kobiety to potrafia a ty nie ? chyba nie chcesz byc gorszy od nas?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siri
Fajnie jest u Was....ale się uśmiałam! Dawno tak mnie nie ubawiło słowo pisane , mocno żałuje,że nie mam takiego polotu ...szczerze zazdroszczę celnych wypowiedzi do adresata....Dobre zajęcie dla znudzonych życiem takich np.jak ja.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Dlaczego kobiety zawsze a nawet w internecie personalizują każdą sytuację???? Ja akurat nie zostałem zgwałcony..... akurat miałem do czynienia z inną kobietą.Gwałt ...to jest również a może głownie przymus psychiczny. W tym zaś kobiety są nie do zdarcia. Później zaś mają jak to zwykle bywa pretensje i ogarnia je zdziwienie..... ,że nagle ktoś miał tego dość. Oczywiście nie chcą ....nawet przed sobą się przyznać do tego ,że same na to zapracowały. Wystarczy tu poczytać ....by zauważyć ....pewne postawy . Postawy ,które sprowadzają się tylko do usprawiedliwiania samej siebie ,ciągłych żądań i ....zero refleksji. Jak jeszcze zwróci się uwagę na kulturę języka ....to obraz jest pełny.Ale co poniektóre panie jednak próbują coś komuś udowodnić. Ciekawe czy komuś czy sobie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spróbuj tu 192
Osz kurrwa ! Z inna kobieta miał doczynienia! Co za pojeb! Jak go czytam to coraz bardziej mam ochotę zostać feministka! Fiucie czy nie zauwazyles ze NIKT nie popiera twoich wypocin? Nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to ja ci powiem
penie zniecierpliwiony jestem obecna zona,moj maz placi alimenty na dziecko..fakt,pojebalo jego byla,ze oczekuje kasy na syna.Z jakiej racji?! !!!W koncu to tylko jeden plemnik?A ona?trza sie bylo zabezpieczac!!! P:S:Mam nadzieje,ze nie ty jestes tym pojebynym moim ojcem,ktory mnie czternascie lat kochal,a potem zwial,bo kochac przestAL,teraz zas siedzi w pierdlu:) A jesli nie jestes,to z calego serca zycze ci tego samego losu.- p:s-nIE RUCHAJ;JESLI NIE WIESZ JA RUCHAC BEZPIECZNIE:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxbbbbbb
ten dupek zniecierpliwiony jest z tych ktorzy gdy na nich pluja mowia , ze to deszcz pada .....chlopie , ty nie jestes w stanie wyciagnac ZADNYCH wnioskow z tego co do ciebie pisza , a na refleksje tez cie nie stac wiec nie obrazaj kobiet -pracuj nad tym zeby sie samozaplodnic - bo chyba gorszy od nas nie chcesz byc? a poza tym idz pod budke z piwem bo tam twoje miejsce , znajdziesz takich rozmowcow ktorzy beda popierac twoje stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
"""""" 17:38 [zgłoś do usunięcia] Lepiej niech się taki pojeb ni Nie rozmnaza. Jeden wystarczy i tak nikt go nie popiera. Po Ch*ja takie coś żyje na tym świecie ?"""""" No możemy podyskutować. Czy na pewno chcesz na tym poziomie???? Kto ma pewne oczywiste wrażenia.....co do poziomu i co do tej osoby ...próbującej coś powiedzieć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
dajcie spokój już z tym zniecierpliwionym przecież to jakiś kompletny idiota który widzi tylko swoje racje ... kreuje się na następną naczelną gwiadę kafe która wszystko wie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Ja się kreuję czy ktoś mnie kreuje???? Ja nie jestem na czarno ....a ciągle ktoś ....albo się po de mnie podszywa ......albo blokuje mój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony bocian ci
dziecko przyniósł, a kto tego bociana ruchał:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santander
Ty się kreujesz zniecierpliwiony:-) Pokazujesz kim jesteś , jakie masz problemy ze sobą, wystarczy przeanalizować Twoje wpisy, widać , że raz jest z Tobą lepiej , raz gorzej. Do tego sztywność myślenia- podpowiem Ci, że to objaw chorobowy więc nie ma być z czego dumnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Musisz się zdecydować ...jak już mnie oceniasz. Albo jestem chwiejny albo sztywny. A także od czego zależy chwiejność a od czego sztywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santander
sztywnosc myślenia a chwiejnosc nastrojów to dwie różne sprawę , nie wykluczają się a co więcej te dwa objawy sa symptomami chorobowego stanu. Mam nadzieję że pozostali forumowicze zrozumieli bo Tobie sztywność myślenia na to nie pozwoli na dzień dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co kaman?
Oj , nasz rewolucjonista kafeteryjny i tak jest w porządku. On nawet nie udaje, on jest choojem i wcale się tego nie wstydzi, Toż to już jakaś wartość. Jemu podobni nie są w stanie się przyznać do swego chujoowstwa. TO MOŻE ZRZUTKĘ NA POMNIK SUPER CHOOJA ZROBIMY? A na tabliczce upamiętnającej każdy będzie mógł nazwisko predendenta do tytułu " super chooja" wpisać. Trza z duchem czasu iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Pomnik nie jest potrzebny ....wystarczy myślenie i uczciwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werke
zniecierpliwiony1 No cóż ...brak argumentu....może za szybka próba odpowiedzi????? Nie rozumie jednak tej agresji.......podobno to mężczyźni są agresywni. Znęcają się też fizycznie i psychicznie. Nie skomentuję merytorycznych błędów twoich wypocin Zniecierpliwiony,ale już patrzeć nie mogę na te twoje "nie rozumie", pisze się "nie rozumiem", chodziłeś dziecko do podstawówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×