Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona w tym wszystekim

Długi z działalności męża i życie z nimi.....

Polecane posty

Gość Zagubiona w tym wszystekim

Cześć dziewczyny... Mam problemy finansowe a ściślej mówiąc mój maż narobił długów z działalności gospodarczej. Cześć sprzed naszego ślubu i cześć po... Spore kwoty ok 60 tyś... Nie mamy ich z czego spłacić, bo odseki u komorników rosną w takim tempie ze nawet za 5 lat gdyby wpłącać po 1000 zl (bo tyle nas stać) to nie spłacimy tego.... Nie mamy nic na siebie ani domu ani działki nawet samochodów... Jak żyć z czymś takim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w tym wszystekim
Przez najbliższych 10 lat będziemy nękani przez komorników... niestety nie wyegzekwują od nas niczego bo nic też nie posiadamy, i tylko to mnie pociesza...Gdybym straciła dom to chybabym już nie chciała żyć... Czy któraś z was miała podobną do mojej sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w tym wszystekim
Nie szukam pocieszenia, chciałam tylko pogadać z kimś kto miał też trudną sytuację... jak to psychicznie wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w tym wszystekim
Może nawet zrobić klub wsparcia... Nie moża się przecież poddawać nawet gdy ma się tak trudna sytuację... Mam czaem takie dni że nie chce mi się wstawać z łóżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wplątałaś się w problemy. Co można Ci poradzić? Chyba tylko rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w tym wszystekim
Rozwód nie wchodzi w grę bo kocham męża i nie wyobrażam sobie życia bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacosieboiii
Ja też mam potworne długi, też z działalności, za 2 miesiące urodzę dziecko, nie wiem jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w tym wszystekim
no i...co masz do powiedzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w tym wszystekim
tacosieboiii- ojej współczuje Ci a ile masz tego i czy długi dotyczą ciebie czy meża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacosieboiii
wspólne, ale głównie na mnie, w tym kredyty, teraz nawet rachunków nie opłacamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w tym wszystekim
A macie coś na siebie jakiś dom, mieszkanie czy samochód , coś co mogli by wam zabrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w tym wszystekim
My nie mamy nic na siebie. Długi są i rosną od nich odsetki. Wiemy ze nie zdołamy ich spłacić bo nikt normalny by ich nie spłacił. Musielibyśmy zarabiać po 15tyś-25tyś na miesiąc by to ogarnąć. Są to długi z ZUS US i innych wierzycieli. Czasem się zastanawiam po co ta zabawa ze straszeniem przez komorników. Przecież od straszenia im nie wpłace bo i tak nie mam skąd. Komornicy straszą bo chcą mieć od każdej wpłaty procent na swoje konto. Nie interesuje ich by spłacić wierzyciela, tylko by w ogole wpłacać cokolwiek... Przecież długu 35 tyś nie spłace w rok a odsetki mi dowalają takie że co dzwonię to 5-10 tyś więcej mam do zapłaty...więc gdzie tu jest sens ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w tym wszystekim
Nie wezmą mi telewizora czy zużytej lodówki z domu warte może 1000zł.a poza tym nie mamy nic na siebie. W naszym kraju bardzo łatwo zostać dziadem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz męża nieudacznika
i kryminalistę, a zwalasz winę na Ojczyznę, tak? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie te czasy
no i prosze...ZUS to zlodzieje.Wspolczuje ci.Ja mieszkam w UK i tutaj nie ma takich smiesznych instytucji wiec prowadzenie firmy nie jest takim ryzykiem dla finansow.Musisz sie trzymac poprostu.Z ta grupa wsparcia to jest bardzo dobry pomysl tylko nie wiem gdzie masz jej szukac niestety.Nic nie wiem na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w tym wszystekim
Eh sama jestes nieudacznikiem, nie znasz się to nie zabieraj głosy . gimnazjum się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna forumowiczka
Zagubiona, jest wyjście. Wyjedźcie do pracy za granicę. Nawet do zwykłej fizycznej, zaciśnijcie pasa i 60tys w miarę prędko spłacicie. A potem się zastanowicie, czy jeszcze troszkę chcecie zarobić, czy wracacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wez 2 miesiace urlopu
z czego wiekszosc bedzie bezplatny ale cóż i jedź na granice. jestes w stanie w tym czasie zarobic spokojnie ze 20 tysiecy (skandynawia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz męża nieudacznika
wam się chyba kłania nadrobienie gimnazjum, skoro sobie w pracy nie radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie te czasy
"masz meza nieudacznika" wez wypierdalaj koniobijco/smierdzaca kapo kazdemu sie noga moze podwinac.Ojczyzna ojczyzno a rzady rzadami.Rzady macie w polsce tak chooojowe,ze szkoda gadac.Caly swiat sobie z polski jaja robi.Niby komuny tam juz nie ma,a jeszcze dziala to wszystko jak za komuny.Kon by sie usmial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wez 2 miesiace urlopu
albo mężus niech jedzie, facet znacznie wiecej i łatwiej zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona o tym wie że można
coś zrobić, tylko woli siedzieć na forum i jęczeć, bo tak łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz męża nieudacznika
nie te czasy - mężuś autorki, autorka pod innym nickiem udająca faceta, czy ty też sobie w życiu nie radzisz, że aż tak zabolało? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohm
Wiesz co - w tym kraju nie trzeba być kryminalistą by zrobili z ciebie śmiecia... Może wyjedźcie za granicę i spłacajcie to powoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w tym wszystekim
jeżeli rzucimy firme i wyjedziemy to za pólroku, rok nie bedziemy mieli tu po co wracać...taka branża. Pozatym skoro mam dzisiaj 13tyś kosztów (umowy) to na pewno na miesiac tyle nie zarobie za granicą. Liczylismy to już i odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w tym wszystekim
Dlaczego ja mam z kraju uciekać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie te czasy
a ty gdzie pracujesz?masz swoja firme?To wypad z tad,bo splajtujesz siedzac na kafe.Zapracowana udaczniczko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohm
Uciekać to dobre słowo. Oczywiście nie musisz 'uciekać'. ;) Masz inny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona w tym wszystekim
mam spore koszty zwiazane z umowami kredytu za smochód, leasingu, telefonów, U.Skarbowy do ktorego musze wplacac co miesiac min.3000zł. Liczyliśmy to już i wyjazd za granice odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLUB OFERM ŻYCIOWYCH
Na to, co się ma, pracuje się całe życie. Ale tacy jak wy najpierw się nie uczą, potem popełniają błąd za błędem (pożyczki, zaciąganie długów), a na końcu siądą w kółeczku i popłakują, że ta straszna Polska, ci gnoje politycy - to oni, to oni was do tego doprowadzili, ich wina! 😭 DEBILE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×