Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karlajnakkk

Napisałam wiadomosc do NIEGO na FACEBOOKU, czy WIADOMOSCI czasem nie dochodza?

Polecane posty

Gość karlajnakkk

napisałam do niego na facebooku wiadomosc, ze wydaje mi sie, ze juz kiedys gadalismy i takie tam, bo faktycznie zapoznalismy sie. Fajnie sie gadalo i wogole i chcialam przed zaproszeniem go do znajomych, napisac wiadomosc, bez narzucania sie... ze po prostu wydaje mi sie, ze skads go kojarze i takie tam. Byl na facebooku, ale nie odpisał... dal cos na swoja tablice i tyle.. troche mi przykro.. nawet bardzo. Czy to mozliwe, zeby wiadomosci prywatne nie dochodzily? juz nie wiem co robic, bo moze faktycznie nie doszla ta wiadomosc. Czy moze zaprosic go do znajomych? a jak doszla i mnie olal, to glupio wyjdzie jak zaprosze... glupio mi i przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajnakkk
jak myslicie? doszla do niego wiadomosc? mam w swoich "wysłanych" ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co :)
moze ma cos na koncie poustawiane ze wiadomosci od obcych nie odbiera. wyslij zaproszenie. Jak zignoruje to znaczy ze raczej nie poznasz go w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajnakkk
ale z tego co zauwalam, to niektore osoby maja tak, ze wogole tej ikonki "wyslij wiadomosc" nie maja, i wydaje mi sie ze dlatego, bo sobie ustawily ze nie chca otrzymywac wiadomosci od obcych. A on ma normalnie ta ikonke... i ja w "wyslanych" mam ta wiadomosc... wiec glupi o mi teraz wysylac zaproszenie... Nooo i macie.. wszyscy tu piszecie, ze dziewczyna powinna zrobic 1 szy krok... noo macie,. a najlepsze bo on rozmawial ze mna raz, i mowil o mnie do innych w samych superlatywach, mowil mi ze musimy sie jeszcze spotkac, wzial moj nr tel od kumpeli i cisza... ja nie myslalam nawet o vni mw kategoriach faceta,, ale ejst tak sympatyczny i usmeichniety ze fajnie by bylo miec takiego kumpla doła złapałam... czy ktos jest mi w stanie pomoc?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuuula
na facebooku jest opcja, blokowania wiadomosci od nieznajomych ale nie wiem czy polega ona na tym ze wiadoomosci nie dochodzą czy brak jest wtedy wogole opcji "wyslij prywatną wiadomosc" w profilu tej osoby wyslij zaproszenie, jak odrzuci albo zignoruje to bedziesz miała jasną sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Na bank nie doszło :D Wy i te wasze facebookowe miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzucam wszystkich, których
nie chcę mieć na liście. a jak jest ktoś upierdliwy, to go blokuję na amen. nie przyszło ci do głowy, że on nie chce kontaktu z tobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprzyklad zablokowalam wysylanie wiadomosci od nieznajomych,ale jak to wyglada z drugiej strony to nie wiem.sprobuj wyslac zaproszenie,wtedy zobaczysz czy jest toba zainteresowany,czy nie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajnakkk
zadna facebookowa milosc. Ja po prostu chcialabym sie kumplowac z nim, czy wyjsc gdzies i poznac tez innych ludzi. Bardzo go polubilam, i szkoda by bylo... bo rzadko spotykac takich milych mezczyzn. Nie narzekam na brak przyjaciol, ale lubie poiznawac nowe osoby. I tak w tym momencie wole byc wolna bo jestem na takim etapie zycia, w ktorym kazdy facet to gnój, ale mam nadzieje, ze mi przejdzie kiedys. Ja chce tylko go poznac, nic wiecej:) ale nie ukrywam ze czuje, ze sie wyglupilam po prostu. Wydaje mi sie, ze jak ktos ma zablokowane to, to po prostu ta ikonka sie nie wyswietla... i tyle.. no i tera zmam dylemat, wyslac zaproszenie czy nie wyslac... bo jak nie otrzymal wiadomosci to super, a jak otrzymal , to moze sobie pomyslec, ze jestes jakas porąbana, ze sie narzucac mimo olewki.. wiem duzo rozkminy... ale nie ukrywam, ze mi mega przykro jest i nie umiem sobie znalezc miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus - sexuolog
Może ktoś zalożył na jego fotkę fałszywy profil i się podszywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajnakkk
nie chcę mieć na liście. a jak jest ktoś upierdliwy, to go blokuję na amen. nie przyszło ci do głowy, że on nie chce kontaktu z tobą ? hmm, ale jakbym byla zablokowana, to by chyba cos pisalo, ze nie moge wyslac tej wiadomosci, a wiadomosc normalnie zostala wyslana. Hm, troche ejstem zaskoczona ale pewnie masz racje, ze nie chce meic ze mna kontaktu tylko szkoda, bo wtedy mowil, ze sie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajnakkk
nie, na pewno sie nie podszywa, to jego autentyczny profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w najgrubszej gumie
a moze nie wlazil jeszcze w ogole na fejsa od tamtej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajnakkk
właził, bo napisal cos na swojej tablicy.. nooo i trace czas na takie rzeczy a sesja nadchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co :)
ja bym wysłała zaprosze, albo w inny sposob sie skontaktowała z nim jesli nie chcesz miec go w znajomych nie wiem jakies to dziwne... w czym masz problem dziewczyno. Jesli cie unika to nie odpisze niue przyjmie zaproszenia. Jesli przyjmie to fajnie. a jesli nie to moze pozniej zmieni zdanie. no nie wiem ...a on ma dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irinalklksjkldhfj
wiadomości dochodzą zawsze! nie oszukuj sie po prostu nie odpisal bo nie chcial albo go zaskoczylas i zastanawia sie co odpisac. ale wiadomosc na 100% doszla. jest jeszcze nadzieja ze nie zauwazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajnakkk
nie, nie oszukuje sie... juz wszystko jasne:( nie ma dziewczyny a najgorsze bo od kilku tygodni wchodze na jego profil po kilkanascie razy dziennie, i mogl to zauwazyc.. kompromitacja na calej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co :)
nooo ... jak zauwazył to kicha bo po cholere mu ta wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajnakkk
noo ale na fb nie wiem czy jewst taka mozliwosc by sprawdzic kto wchodzil na nasz profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie ma mozliwosci by zobaczyc kto wchodzi na jego konto na fb, fb nie ma takich aplikacji, jest taka sciema ze zobacz kto wchodzi ale to i tak nie działa wiec tym sie nie martw, a co do wiadomosci to jesli masz w wysłanych na pewno ja dostał mam tam konto od 3 lat wiec znam fb na wylot, mozliwe ze nie jest zainteresowany toba, trzeba spojrzez prawdzie w oczy, mozesz go zaprosic do znajomych ale jesli nie przyjmie wtedy bedziesz sie czuła jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co :)
" mozesz go zaprosic do znajomych ale jesli nie przyjmie wtedy bedziesz sie czuła jeszcze gorzej" no...wtedy bedziesz musiała przelknąć gorzka prawde i dac mu spokoj ... i moze samej tobie to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajnakkk
ale mi nie chodzi o to, zeby byl mną zainteresowany. Wiem, ze nie jestem w jego typie na pewno. Ale myslalam, ze tak jak mowil, spotkamy sie jeszcze, gdzies wyjdziemy wiekszym gronem. Po prostu go polubilam, tyle... Skad by byla ta nagla zmiana nastawienia do mnie? przeciez i tak miedzy nami nic nie bedzie i ja nawet tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta wawa
czasem nie widac tego ze sie dostalo wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co :)
ja tez nie wiem.... mnie to w sumie gówno obchodzi kto mnie odwiedza...zreszta mam chyba ustawione ze tylko znajomi moge mnie ogladac. Reszta mnie nie obchodzi. A jak właziłas na profil jego i on to zauwazył i napisałas mu wiadomosc i on zlał to kicha rzeczywiscie...taka porazka i urazona duma ;) :P wiec wiesz olej. No chyba ze ustawił ja na osoby które ignoruje. Bo to tez tak chyba mozna co mi sie wydaje i swita. Bo chyba sama kiedys kogos ustawilam tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajnakkk
yy yy tzn?? jak to nie widac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co :)
"ale mi nie chodzi o to, zeby byl mną zainteresowany. Wiem, ze nie jestem w jego typie na pewno. Ale myslalam, ze tak jak mowil, spotkamy sie jeszcze, gdzies wyjdziemy wiekszym gronem. Po prostu go polubilam, tyle... Skad by byla ta nagla zmiana nastawienia do mnie? przeciez i tak miedzy nami nic nie bedzie i ja nawet tego nie chce." obiecanki cacanki a gLupi sie cieszy...no napaliłas sie na spotkanie fajnego kolege a on cie poprostu w ten sposób spławił on pewnie juz z góry załozył ze sie nie spotkacie a tak powiedział...booo... faceci czesto dajac "coś" bez pokrycja i z grzecznosci "jaki to on fajny, otwarty, towarzyski" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mozliwosci by zobaczył kto wchodził na jego profil, na fb nie ma takiej aplikacji wiec autorka nie musi czuc zazenowania a wiadomosci zawsze sa widoczne bo pojawiaja sie na czerwono przy kopercie wiec cud by nie zobaczył zapros go wtedy bedziesz wiedziała na czym stoisz takie podchody sa troche infantylne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co :)
własnie...zaproś i bedziesz wiedziec...albo sie uda albo wbij ten gwozc do trumny i zamknij sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajnakkk
obiecanki cacanki a gLupi sie cieszy...no napaliłas sie na spotkanie fajnego kolege a on cie poprostu w ten sposób spławił on pewnie juz z góry załozył ze sie nie spotkacie a tak powiedział...booo... faceci czesto dajac "coś" bez pokrycja i z grzecznosci "jaki to on fajny, otwarty, towarzyski" masz rację, juz wszystko rozumiem. Głowa do góry i zachowuje sie jakby sie nic nie stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co :)
aaa rozumiem :) ty czekałas na konkretna odpowiedz taka która ciebie usatysfakcjonuje :) no to wiesz juz to pewnie od dawien dawna sama ale chciałas potwerdzenia :) faceci tak maja. Jak by mu zalezało to by latał za toba a nie mówił ze moze kiedys sie spotkamy w wiekszym gronie :/ ...co to jest wogole? na mile spławianie jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×