Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka natka

Lovi czy ktoś używa tych butelek? Jakie macie opinie?

Polecane posty

Gość karaiwina
Używam butelek medical+ oraz aktywne ssanie. Z obu jestem zadowolona. Nie matowieją, a moje dziecko ****ardzo chętnie zarówno pierś jak i butelkę z czego jestem strasznie zadowolona. Jedyne co to zauważyłam, że z butelek aktywne ssanie karmimy dłużej niż z butelek medical. Dziecko musi się bardziej napracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doves88
ja używam tylko butelek Lovi a ostatnio tych z serii aktywne ssanie i jestem bardzo zadowolona :) fajna butelka, solidnie wykonana, nieścieralna miarka, smoczek jest super bo dynamiczny i przede wszystkim mojemu synkowi nie wylewa się bokiem :) polecam butelki tej firmy jak dla mnie najlepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olad
ja uzywam lovi od urodzenia corki i jest ok, butelek uzywam prawie 4 miesiace a wygladaja dalej dobrze, miarka sie nie starla, smoczki tylko kupilam +3. Uzywam zarowno medical jak i aktywne ssanie oba smoczki sa ok. Zgrabne, ladne i lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja proponowałabym nuk moim zdaniem sa lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawit_79
My używamy Medical+. to najlepsza butelka jak dla nas! łatwa do trzymania, umycia, fajny smoczek. Dziecko nie ma kolek, nie ma też zakrztuszeń (a zdarzały się przy innych butelkach). Mamy tez butelkę lovi aktywne ssanie, ale z tą trochę gorzej. Nie wiem dlaczego, ale mała nie chce z niej pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywamy butelek lovi-aktywne ssanie do karmienia gdy musze zostawic dziecko z tatusiem. Karmie piersia i zalezy mi na tym aby syn dostawal tylko moje mleczko. Silikonowy smoczek nie zaburza karmienia piersia i swietnie dopasowuje sie do buzki dziecka. Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattiesalda
Mam 4 butelki Lovi, dwie małe, średnią i dużą i ze wszystkich jestem zadowolona. Mam te Aktywne Ssanie Super Vent. Nie zaburzają karmienia piersią, a karmię mieszanie przez problemy z laktacją. Nie zapowietrzają się. Te małe są sporo eksploatowane i nie zmatowiały a miarka dalej jest jak nowa (nie wytarła się). Butelki łatwo się myje. Synek bardzo je lubi i choć mamy też inne (zwykłe Canpola i Tommee Tippee closer to nature) to z tych innych nie chce jeść. Z TT wręcz mu cieknie po brodzie mimo smoczka 0+. W Lovi mam smoczki 3+ i nie elegancko płynie zagęszczone mleko, ale i rzadka herbatka nie cieknie mu po brodzie. Jestem mega zadowolona. Na przyszłość tylko Lovi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiii2526
Ja używam tych butelek i moje dziecko lubi je bardziej niż inne. Głównie ze względu na fajny smoczek, który jakoś maluchowi pasuje. Ale butelka ma też fajny kształt wygodny do trzymania i mycia, ładnie wygląda, jest solidna i za przyzwoitą cenę. U mnie się sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zarówno zadowolona z butelek Lovi jak i Avent. Jak dla mnie oby dwie się świetnie sprawdzają...młoda nie ma problemu z piciem. Kiedyś kupiłam z Baby Ono i w ogóle nie chciała pić, nie wiem może kwestia smoczka. Polecam zobaczyć w internecie, kiedyś były tanie w patimaxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmdmj
Ja mam ta butelkę i jest ok. Młody chętnie załapał i bez problemu ssie dalej z cycka. Tylko faktycznie dziurki są spore jak był malutki to się krztusil z tego pierwszego smoka a teraz jak ma 3,5 miesiąca dopiero pije sprawnie z tego smoka do 3 mieisacy. A ze smoka 3+ to pije zadka kaszke. Mlekiem samym by się napewno krztusil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina_88
Myy uzywamy! Aktywne ssanie. Ale tylko dodatkowo bo karmie piersia i polecam wszystkim matkom karmiacym. Maluch nie rozleniwia sie, musi porzadnie pociagnac za smoka zeby polecialo i dlatego nie mamy problemu podczas karmienia piersia. Poza tym lubie ja bo na nakretce ma miarke do odmierzania syropkow na przyklad :) karina88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używamy, używamy i to już 4 miesiąc a jest to butelka Aktywne Ssane. Super butelki ;) miałam naprawdę bardzo dużo butelek i chociażby miarka (skala) nie wytrzymywała dwóch miesięcy. Z tą butelką jest inaczej :)ale …nie tylko o samą miarkę mi chodzi. Smoczki nie zaburzają odruchu ssania u dziecka, a wręcz pobudzają do aktywnej pracy mięśni jamy ustnej. Przez to dziecko nie rozleniwia się, a pracuje tak samo jak przy ssaniu piersi mamy. Mogę karmić dziecko na przemian, raz piersią a raz butelką ;) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! my również mamy butelkę Aktywne ssanie z systemem super vent :) rzeczywiście smoczki mają dynamiczną konstrukcję, nie koliduje to z ssaniem mleka z piersi mamy, sam rytm ssania jest wydłużony dzięki budowie smoczka który jest stworzony z niejednorodnego silikonu. Dziecko ładnie pije z buteleczki. Warto jest ją wypróbować, a jeżeli miałyscie smoczki do uspokajania lovi - to bedziecie zadowolone również z butelki,najbardziej z jej smoczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z poznania
Ja używam akurat kubka 360 st i jest rewelacyjny!! Nie należy do najtańszych ale mi sie udało kupić za ok 20 zł w pati i maksie. Dzięki niemu, mój Krzysio już potrafi pić ze szklanki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gościówa
faktycznie butelki aktywne ssanie - lovi spisują się baaardzo dobrze :)to pierwsza butelka mojego malucha i już chyba zagości u nas na dłużej :) dynamiczna konstrukcja smoczka, wydłuża się tak jak sutek więc dziecko nie odczuwa znacznej różnicy pijąc z buteleczki a z piersi mamy. Ja jestem zadowolona bo mogę karmić piersią i butelką -dziecko pije chętnie i z piersi i z butelki, bez żadnego marudzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiowo2
Butelki Lovi są bardzo dobrej jakości. Moja córeczka pije z niej do ostatniej kropli, bardzo odpowiada jej smoczek, który bardzo przypomina sutek. Posiada system odpowietrzania, który zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki. Jest wykonana z bardzo bezpiecznego tworzywa. Butelkę dobrze trzyma się w dłoni. Dobrze się myje, dodatkowo do mycia używam szczotki Lovi do mycia butelek, bardzo się sprawdza. Butelka nie matowieje. Super wykonana. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas używa się butelki aktywne ssanie:) jest fajna ze względu na dynamiczny smoczek, który wydłuza się i kurczy w rytm ssania, bardzo dobra w czyszczeniu no i w samym uzytkowaniu ;) polecam wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s4r4
Ja mam okazję korzystać od miesiąca i jestem bardzo zadowolona z butelek. Używałam różnych, ale córka niechętnie piła albo matowiały i niszczyły się po myciu. Nie wiem jak z tą będzie po dłuższym użytkowaniu, ale podoba mi się dynamiczny smoczek. Zresztą mamy też smoczki uspakajające lovi dynamiczne i wiemy, na czym polega ssanie. Córka zssie ładnie jak moją pierś. Więc co do smoczków lovi nie ma sobie rownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo zadowolona z tych butelek. Posiada dynamiczny smoczek przez co dziecko musi się wysilić podczas jedzenia (podobnie jak przy ssaniu piersi). Dodatkowo dzięki systemie antykolkowym w smoczku mój syn przestał mieć problemy z brzuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butelka lovi jak dla nas jest to strzał w 10 :) mojemu synkowi podpasowala idealnie, mamy już ja ponad miesiąc a nic się nie starlo. Miarka w nocy rzeczywiście niezbyt wyraźna. Przetestowaliśmy juz dużo butelek wielkie problemy mieliśmy z chicco cena nie godne wykonania. Mleko po przechyleniu butelki leciało dziurami antykolkowymi. Nie wiem może my źle jej używamy. Miała któraś mama może podobny problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolga
My używamy i jesteśmy zadowoleni. Synek ładnie z niej je, nie zachłystuje sie, nie łyka powietrza. Jest tak dostosowana, aby symulowała ssanie z piersi. A przy okazji fajny jest tez podgrzewacz żelowy Lovi, działający bez użycia prądu, dobry na spacer czy inne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam butelek od www.esska.com.pl swietna jakosc i niskie ceny to to co mnei skusilo, od dawna juz uzywam i moge smialo polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magales
Butelka Lovi Idealnie sprawdziła się w trybie karmienia mieszanego (pierś i dokarmianie butelką). Dziecko bardzo silnie ssało pierś i potrzebowało równie silnie ssać smoczek bez nadmiernego wypływu mleka i tu butelka Lovi ze smoczkiem dynamicznym była strzałem w "10.". Przetestowałam kilka butelek - najmniej odpowiednia dla nas była z TT (również ręczny laktator beznadziejny!) - dziecko dławiło się nadmiarem mleka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×