Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drzewko82

Mycie szyb na parkingach

Polecane posty

Dziś podjechałam na parking jednego z naszych pięknych miast i widze idzie do mnie dziewczyna i chłopak, Pytają czy umyć mi szyby w aucie. Myślę czemu by nie, daję 25 zł i idę załatwić parę spraw. I wiecie co? Wracam po ok 2 godzinach a szyby jak były brudne tak są dalej :/ Chłopaka i dziewczyny nie ma :/ Co za mało dałam?? Trochę nie ładnie więcej nie dam się namówić na taką "przysługę" :/ Mieliście podobne doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _domowa robota_
słabe 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam tak samo
tylko dałam 100zł bo mniej to obciach , wracam a szyby brudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o krus
najpierw mycie szyb potem zaplata!!! ale 25 zl???? ja za 15 mam mycie auta , woskowanie i suszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leże i kwicze
ja dałam ponad 100 000 i to w Euro, i też mi szyby nie umyli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaja sobie trobisz? za 25 to nawet im sie nie chcialo podejsc do Twojego samochodu.... Ja zazwyczaj place ok. 300-450 zł, jezeli maja terminal i moge zaplacic karta, a jak nie maja to 200 max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam akurat tyle drobnych w kieszeni to tyle dałam, ale nie chodzi o pieniądze po prostu chciałam pomóc (jak ktoś chodzi i prosi o kase za mycie szyb to chyba potrzebuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o krus
ale oni ci powiedzieli cene? jak tak to bardzo duzo!!! w lublinie za 5 zl myja. w chelmie tez. w chelmie serio na myjni za 15 zl mycie woskowanie i suszenie. a nastepnym razem niech ci umyja a potem dopiero zaplac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kleszcz
bez 100000 juanów nawet nie podchodź do myjących szyby bo cię obsikają i to wcale nie z butelki z ludwikiem do szyb :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytedsa
ja zawsze daje ok. 1 milion dolarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówili ceny, po prostu tyle miałam w kieszeni.. to tak im rzuciłam.. Chciałam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się tak nasmiewacie? po prostu tyle miałam w kieszeni więc tyle rzuciłam. Co miałam wybierać 15 zł a resztę chować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam tak samo
ja jak chcę pomóc to daje 500zł bo mniej to obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o krus
no to teraz masz nauczke. dalas im kase przed robota, to co mieli myc? poszlas sobie, poczekali az cie nie bedzie widac i zwiali na jakies piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kleszcz
naśmiewamy się bo BREDZISZ jak ktoś daje 5 (słownie PIĘĆ) złotych PO (słownie PO) wykonaniu usługi to ma gest!!! więc albo jest to prowo do pośmiania się albo udaj się (chyżo) do lekarza specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni i mam nauczkę ale z drugiej strony chociaż piwa się napili. Chociaż mam nadzieję, że na jakieś wyzsze cele to poszło, dzięki za odp. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o krus
pa. a nastepnym razem jak bedziesz chciala zeby ci umyli samochod to niech to robia w twojej obecnosci, a jak im jeszcze powiesz ze zarobia 25 zl. to ci tak wypucuja ze ho ho!!! pomagac mlodziezy to nic zlego. nie kazdy przeznacza kase na piwo. niektorzy tak reperuja domowy budzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z drugie strony to na cele charytatywne to też czasem wypada dać, nie ważne czy na parkingu dla kogoś potrzebującego czy na konto dla jakiejś fundacji.. Może i naiwna jetem a może akurat była to jakaś samotna mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kleszcz
jesteś naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men at worke
radzę uważać na takie usługi - brudna woda i zniszczony sprzęt mogą się skończyć porysowaniem szyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×