Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość disable.woman

Niepełnosprawna -jednorazowy seks?

Polecane posty

Gość gość
A kto pisze ze za pieniądze . Oczywiście ze seks z przyjaźni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat reaktywacja pytanie kto ma na prwade z tym sex przesrane w naszym kraju podejsce storotypowe osoba niepelnosprawna to cos gorszego wysidlmy Na wolin wszystkich slysze my wykastrujmy sprawnemu tesz moze sie urodzic dziecko nie pelnosprawne wiece o co Nam chodzi o selekcje naturalna I ciemnogrut ogulny co wiem o sexie tak cos slyszelismy cos widzielismy I Dale nic nie wiemy z niepelnosprawnoscia jest tak samo mama miala on sie od babaci kturas slyszala jak gesi skubala bzdura goini bzdure I really bzdure powtarzamy jednak drugiemu I panike siejemy szanuje poglady innych tylko z ciemno grit jest straszny w obu tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle wiemy co Nam babca powiedziala mamie skubiac gesi na temat sexu I niepelnosprawnoscia osub czyli nic oparte na folklore I tyle wiecej bzdura czesc nie wielka prawdy co powtarzamy jedno drugiemu siejac panike i ciemno grut czy cos to potwierdza co wiemy na temat sexu I niepelnosprawnoscia osub jedno drugiemu bzdura muwi bo od babaci co gesi skubala wiedzial masz pochodzi z szacunku do odmienosci pogladuw ale to fakt a nie mity co znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba niepelnosprawna niema obowiasku muwic ze nie jest niepelnosprawna Dalej moze te injormacje objac przepisami OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH I MOBA NAS PYTAC ASZ SIE SCIEMNI CZY JESTESMY OSOBAMI NIEPELNOSPRAWNYMI POCZO BYC WYKLUCZONYM SPOLECZNIE PROSTE I niech sprawdzaja jak promote w super markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informacija o niepelnosprawnosci danej osoby podlega tym samym trescia jak imie nazwisko adres numer peselu czyli Dane wrazliwe obiecuje ustawa o ochronie danych osobowych tym samym osoby niepelnosprawne nie musi jesli nie chca tej informacij ujawniac jesli wiemy ze morze byc WYKLUCZONYM SPOLECZNIE proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat wysechl Sam pisze ang cionka czemu I to ciekawe pytanie niepelnosprawna jednorazowy sex tu stawiam w doslownym znaczeniu stawiam znak ruwnania pelnosprawne jednorazowy sex skoro niepelnosprawna ma misc jednorazowy sex tym samym I sprawna powinem misc jednorazowy sex poco sprawnaj sex skoro nie zrozumiala ze ta na wusku to tak samo kobieta jak ta sprawna a to ze jezdzi na wusku to nie oznacza ze przestala byc kobieta a nie pidolene komus pasuj czy nie pasuje usisc kobieto sprawna na wusku jednej dzis wlasnego zycia to zrozumiala tego czego nie rozumiem I karzdy to zalecic by czabylo co tego nie pojol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie chętnie z tobą spotkam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz : pgtechnikooim4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co mam ksiarzke kuchrska czytac w trace sexu z toba bez urazy goscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeżyjesz prawdziwy orgazm aź ci sie nogi będą trzęsły . Napisz skąd jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki pewny siebie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce żeby tobie i mi było dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy w związku i mamy dwójkę dzieci. Mój partner uległ wypadkowi i jest na wózku - seksualnie całkowicie niesprawny. Nasz seks polega, że on mnie liże, i pieści, masturbuje dildem abym odczuwała przyjemność bo on nic nie czuje i nic nie może, w ogóle mu oczywiście nie staje. Ostatnio sam zaproponował, że postara się namówić swojego brata aby od czasu do czasu uprawiał ze mną seks. Obsesyjnie boi się, że jak czegoś takiego nie zaaranżuje to zacznę go zdradzać "z kim popadnie", ponieważ jestem bardzo zgrabną i ładną kobietą i na dodatek z bardzo dużym temperamentem. Brat jest super przystojnym facetem i ten układ wydaje się ok ale ma żonę i nie wiemy czy będzie chciał ją zdradzać ze mną. Może w jakiś sposób dałoby się ją namówić aby się zgodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja źona jest sprawna fizycznie i moźe uprawiać seks ale jej sie nie chce. A ze szwagrem nie radze bo to kazirodztwo . A ja jestem obcy a pozatym z obcym facetem łatwiej zachować dyskrecje . Gdzie mieszkasz . Ja bardzo lubie gdy kobieta jest zadowolona ,wtedy to i ja czuje sie podniecony . Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie z obcym nie wchodzi w grę bo wtedy to zdrada. Jak zostaje w rodzinie to jest to dla mojego faceta do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze o I dobry ale zebym to czula co on muwi goscu jeszcze piec dni po tym. Sex to nie wiem CZY da race temu gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nasz seks polega, że on mnie liże, i pieści, masturbuje dildem abym odczuwała przyjemność bo on nic nie czuje i nic nie może, w ogóle mu oczywiście nie staje." x I czego ci jeszcze brakuje??? W ogóle jakoś nie wierzę że to napisała kobieta. Wymysl faceta. A może to ty jesteś na wózku i boisz się że partnerka odejdzie? Jeśli kocha to nie odejdzie, tym bardziej jak tak o nią dbasz. Przy dobrych pieszczotach to nawet dildo jest dla kobiety zbędne, kobiety czerpią więcej przyjemności z samych pieszczot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie źe to facet pisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A CZY nie moze tego napisac kobieta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest mi dobrze gdy mnie pieści ale po prostu mając 35 lat chciałabym od czasu do czasu normalnego seksu. Biję się z różnymi myślami mój partner się domyślił - wie, że mam duży temperament i przed wypadkiem często uprawialiśmy seks dlatego sam wyszedł z taką propozycją choć sama nie wiem, czy taki seks ze szwagrem nawet za zgodą jego żony byłby ok. Mamy dobre relacje w rodzinie i można byłoby przyjąć, że to nie byłaby zdrada. I tyle. Od razu wszyscy oskarżają, że pisze facet . Nie mamy ślubu ale z moim partnerem jestem na dobre i na złe już 10 lat i mamy też dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta I tak nazywa sprawe po imieniu I to napewno nie wyjatek od reguly w glupie kobieta sa Nawet takie co mocnieji napisza nisz facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokator/bajkopisarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc moze lub byc nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1973
Jeżeli jest taka Pani (niepełnosprawna) z Lublina lub okolic i ma ochotę na niezobowiązujące spotkania to polecam się. Mam 40 lat. Dlaczego niezobowiązujące? bo nie potrafię żyć w stałym związku z kobietą. Mój adres pawel1973@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka różnica czy sprawna czy niepełnosprawna, wszystko odbywa się w glowie. Ja się wózka nie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×