Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość disable.woman

Niepełnosprawna -jednorazowy seks?

Polecane posty

Gość gość
Biznesmeni do pieca ,żeby był z was poźytek . Bo dotąd są straty . Przez was ludzie umierają wy gnoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawna
Do tych co obrażają i wmawiają innym choroby psychiczne itd. Nie umiecie wyrażać swojego zdania bez wyzywania i obrażania osób z którymi dyskutujecie? Każdy może mieć inne zdanie i każdy może się wypowiedzieć ale od razu rzucać wyzwiskami, dobrze to o was nie świadczy. A może już nie macie argumentów i stąd ta agresja? x 23:10 Dalej nie rozumiesz czemu ktoś może pisać w taki lub inny sposób? to nim zaczniesz obrażać dowiedz się więcej http://www.kul.pl/jak-rozmawiac-z-osobami-nieslyszacymi-i-slaboslyszacymi,art_26937.html Gdyby nie chciało ci się czytać całości to wklejam cytat: "Czytając pisemne wypowiedzi osoby niesłyszącej, nie zrażaj się błędami i usterkami językowymi i stylistycznymi. Pamiętaj, że człowiek, który nie słyszy od urodzenia, ma wielkie trudności w opanowaniu języka. Zamiast dezaprobować błędy, należy raczej podziwiać wysoki poziom władania językiem mimo tych trudności." x 01:41 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cierpliwie poczekam na kastrację byle kolegi problem z tym nie przebił a może kobieta jak zpaśnik 178wzrostu ja 183 cm poczekajmy cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez miłości nie poroochacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję niepełnosprawnej jestem osobą niedoslyszącą zawsze należy reagować na takie wpisy nikomu nie wolno nikogo tak traktować tym bardziej odbierać godności czy to kobiecie czy męszczyznie tym bardziej niepełnosprawnemu nie zależnie od różnic światopoglądowych tych osub z własnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alesz ****aj sobie bez miłości ani się obejrzysz a wewiurki na drzewie zostanie ci do ******** w czym problem w twojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za przysłowiowe kotki miałczą tu ciogle że sobie reszta bez miłości nie po bzyka oby losu nie kusili bo jak się natchnom na prawdziwego lwa to na drzewa uciekną i warunków nikomu dyktować nie będą kocięta cicha obserwatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie wolno roochać bez miłości . A gdy pipa swędzi to co zrobić . Bobra czochrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie potrzeby ze musze 3. Razy dziennie grzebać w pipie i co mi zrobicie mohery jedne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty masz tak jak ja . Ja musze 3 razy dziennie konia tłuc aź sie uspokoi gniady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ilość nie idzie za technika i jakością bzykania to z bzykaniem w czarnej d***e jesteście bo ilość bzykania to taśmowy produkt tylko ble jakości z tego co tylko cztam a wruszka nie jestem więc byle jakości nad ilość bzykania bywa tu zb3dna by ją wybierać bo jakaś większa część takie padziewie proponujemy z szacunkiem dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktoś sobie wybiera takie bzykaniem to ma ciągnący się serwis w bzykania więc proszę bardzo to co ma badziewie kture dostał w wersji i miernej jakości taśmowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co piszecie . Ale podejrzewam źe chcecie obrazić tych ludzi którzy mają popęd seksualny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażam nikogo jeśli masz inny pukt widzenia to go szanuje i ty szanuj mój a nie każesz mi zmieniać na swój bo coś widzisz innaczej masz do tego prawo jak i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak proste jest zrozumieć was sprawnych nam niepelnosprawnym jak ziejecie donas wrogością o naszą niepełnosprawności obyś pojol jak daleko jesteś od peletonu przepraszam wszystkich ktuzy jusz rozumia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zieje nienawiścią , chce pomóc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To momagai i raguj jak ktoś hamstwem zieje do niepełnosprawnej osoby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dobra raguj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktoś. chcę pomuc osobie niepełnosprawnej to niech tak uczyni ja dawno temu wyszlem z poza ramy własnej niepełnosprawności wychodząc do ludzi na parkiet by z ludźmi ibyć i tam właściwie jestem kiedy mogę tańczę jak dobrze tego nie zdradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem moherem to nie ta piłka w bibliotece odlusz więc książkę wybierz może tym razem poprawnie tego nie wiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepełnosprawna co mogłem to zrobiłem by sytuację naprawić nie wiem na jak długo dziękuję i tobie choć i ja na wruzke nie wyglądam gdzieś tu zawsze klikne ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa tak że mentalność myślenia rodziców bywa otfarta na myslenie i wasze trapiace problemy i róznice nie są asz tak ogromne by swobodnie o wielu sprawach rozmawiać bez skrępowania się w wypowiedzi i tesz chcą pomu c szanujce to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem tylko jedno ze tego procesu się cofnoc nieda ale nie wykluczające niepełnosprawnych osub jeśli tak jusz jest wlaczie i ich do tych zmian co na pewno powinny powstać jakieś zlody by bawiąc się w klimatach edm dyskretnie idzie takie problemy rozwiązywać jak często jak widzę bez umiaru tyle ile macie ochotę choć jeśli edm nie to inne klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety myślą tylko o kasie i cholera jak by nie one to mają tu dużo racji bez kasy to mamy to co mamy lipę a nie życie czysz i czla reszta a płacą do kitu resamujac to walka o sexualne przetrwanie co kolwiek i jak kolwiek jak to potrwa dłużej szczerze nie liczył bym na zmiany płacą kontroluje to co jest a jest dosłownie lipa co do tematu niepełnosprawni tesz mają przesrane zrozumcie i ja zachowując wielo pogladowość i szanując się na wzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś za kumł to we wszystkich tych wpisów po głępszej analizie znajdzie dochodząc do jakiegoś poziomu rązanie tego problemu lecz tylko jeśli kuma w czym żecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś za kumł to we wszystkich tych wpisów po głępszej analizie znajdzie dochodząc do jakiegoś poziomu rązanie tego problemu lecz tylko jeśli kuma w czym żecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge sie skoncentrować na tekście ,bo mi tak pała stoi źe aź w oczy mnie szczypie . A skór as na hooju za krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz poroochać .to musisz sie zakochać . Zanim kogoś znajdziesz to cie robaki zjedzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiordalajcie suki jepane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze za ja osobiście nie mam problemów co wy jaka kolwiek drogę wybiore będąc sprawny czy nie szas wam niestety nie dam w ralu bioroc pod uwagę to co piszecie i głępszej tego analizie i nikogo tu nie obrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×