Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość disable.woman

Niepełnosprawna -jednorazowy seks?

Polecane posty

Gość gość
Co wy tu o bankach i walizkach p*********e . Jeśli temat jest o głodzie seksualnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O glodzie sexualnym to jak czytam jest temat o ganianiu wlasnego ogona w sesie sexu co go do gonie to go puszczam albo kondycje mamy do pupy albo technika nasza nie dobiega do kondycij dalej dreptajac w miejscu za wlasnym sexualnym ogonem wyglada to z szacunkiem jak sport ilos zaliczen w seie partneruw dalej nie zmienia ponurej prawdy ze nie pszesuwamy sie w temacie tym o maly kroczek do przodu i tak mozemy i o lasce biegac bo czasem swiatopoglad nie utrudni nam dalszego biegania o lasce za sexem albo wychodzimy w tym seie sex z ligi junioruw albo w tej lidze pozostajemy na dlugie lata i narzekamy na nasz los ze mamy prze robane z tym bzykaniem dalej od partnerk do partnerki i na odwrut jesli chodzi o kobiety szanujac poglady w tym temace karzdego tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo sie przykladamy w temacie glodu seksu jak przkladowy rzemieslnik by ten gulu sexu zaspokojic albo nazekamy ze jest tak wrzedzie gdzie pod przyslowiowa koldre zajzyl by i tyle a nazekaniem nikt tego nie zmieni ze ten ciagly glut sexu mamy pomysmy o tym moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat niepelnosprawnej i jednorazowego sexu ociera sie osoby sprawne i niewiadomo czyij problem z glodem sexu rozwiazac bo wykluczajac niepelnosprawnych z sexu raczej widac po w pisach nadal problem bedzie istnial glodu sexu wiec albo trzymamy sie tematu nie ruszajac spraw sexu sprawnych i glodu tego sexu albo wrzucmy ten temat jako zupelnie nowy i nie wkurzajce na gosci co nie na temat pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to piszcie na temat . Autorka chce seksu . I co dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dalej skoro swiadoma czego chce a chce sexu to niech ma ten sex zgody na pismie odnas ma na ten sex dostac nie zartujmy nawet na ten temat ma do tego prawo jesli jest swiadoma czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawna
No dobrze, to ja jeszcze raz podkreślę, że wkurza mnie i wręcz obraża traktowanie seksualności osób niepełnosprawnych w przedmiotowy sposób. Założenie, że osoba niepełnosprawna może zadowolić się jedynie czymś połowicznym, jakimś jednorazowym seksem, może z litości a może nawet za pieniądze. Może z osobą, która na drugi dzień nie będzie pamiętać jej imienia... No nie, za takie coś dziękuję. Przecież osoba niepełnosprawna, poza swoją niepełnosprawnością, jest takim samym człowiekiem jak inni. A wciąż seksualność niepełnosprawnych jest tematem tabu, a jeśli się już o niej mówi, to sprowadza się ja, do bezuczuciowej kopulacji. Jeśli komuś taka namiastka prawdziwego życia seksualnego pasuje i się takim czymś zadowoli, to jego sprawa. Jeśli autorka tak chce, jej wybór. Tylko czy takie coś da komukolwiek prawdziwe szczęście? wątpię. Dla mnie takie coś, to odarcie z godności i człowieczeństwa. o Przypomnę jeszcze, że seksualność człowieka to nie tylko same ruchy frykcyjne, na seksualność również się składa: intymność, przywiązanie, zaufanie, akceptacja, zaangażowanie, zadowolenie, bezpieczeństwo etc. A o tym w kontekście osób niepełnosprawnych jakoś się zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomimo waszego ciągłego piertolenia toja i tak dam autorce mój mail. pgtechnikooim4@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracam uwage by wpis niepelnosprawnej przeczytac i go zrozumiec bo to niczego nie rozwiazuje czasem porzes odrzucenie osub sprawnych osoby niepelnosprawne czuja zlosc nawed dlatego ze ten sprawny ma dostep do wszystkiego od rzeczy poctawowych zycia codzienego jak i tych bardzo itymych spraw jakim jest milosc partnerstwo zwiazek taki lub inny o innych barierach nie wspomne dzie matki worza dzieci wlasne niepelnosprawne bo robi sie im laske ze zasilek pielegnacyjny na dziecko wziely to niech worza same dzieci do szkul tak bywa w gminach niekturych gdzie zatko takie osoby maja jaka kolwiek pomoc moze zasilek z opieki pieniedzmi sumienia nie kupimy dajac zasilek i problem uznamy za zalatwiony z szacunkiem dla wszystkich pogladuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak naprawde to itymnosc osub niepelnosprawnych jak by wogule nie istnial w naszym kraju a jesli niema itymnosci to i czlowieka niema to przykre telikatnie tu ujela niepelnosprawna ze to tabu ale to czlowiek jak i my czuje mysli i ma potrzeby i te itymne jak karzdy czlowiek marginizacija potrzeb tych osub jest glupota czy mamy glud sexu czy tesz nie bo nie tedy droga czasem osoba niepelnosprawna moze czuc sie jescze goszej bo do takiej sytacij doszlo jak miesce miala i zadaje sobie pytanie czy to kara czy nagroda ze mam jedno razowy sex ktos napisze pieprzysz goscu ja mam tak samo szacunkiem dla pogladuw innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasciwie to niepelnosprawna pisze tu o sadzie jeden partner jedna partnerka oni miedzy soba ustalaja wszystko co zaspakaja obojga potrzeby tesz odwolujace sie do zwiasku i dalej rodziny i dzieci ten uklat jesli ma zelazna zasady kture nie lamiemy ani meszczyzna ani kobieta to ma sens ale musimy otwarce nie bac sie i muwic pragne tego lub tego chce teg lub tamtego w karzdej dziedzinie zycia tagrze w szczegulnosci intymnego muwimy partnerowi czego chcemy i czego pragniemy a gdzie okreslamy stop i ten stop respektuja obie strony bez wykrecania sie od tego na piecie ze mnie to nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sroty pierdoty a problemu ta pisanina nie rozwiązuje . Trzeba mocno i zdecydowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocno i zdecydowanie w temacie seksu wiec uklat kobieta meszczyzna ona muwi bez ogrudek pragne tego by bylo tak jak ja kobieta potrzebuje bym nie czula niedosytu o***tego bzykania to samo meszczyzna a nie no wiesz jakos bedzie lub damy rade ale w ukladzie ztym jednym meszczyzna i ta jedna kobieta niema tu szukania zastepst partneruw albo sie dogaduja albo dalej jada na glodzie sexu bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykropkowal zdanie kture z sexem niema nic wspulnego by to ktos pojol ze niem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprostowanie zdania wykropkowanego spotkanie na bzykanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu widac jak jeden temat niepelnosprawna jednorazowy seks tworzy drugi ruwnozedny temat glut seksu u osub calkiem sprawnych i osub niepelnosprawnych tu zatko ktury z gosci rozgranicza te dwie grupy sprawnych i niepelnosprawnych to wspulny problem ale to inne grupy osub i inny temat choc podobna tematyka to problem ale nasz wspulny sprawnych i niepelnosprawnych lecz piszmy na temattemat dyskusij bo jest MLYN W dyskusij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monogamia kobieta i meszczyzna kuma ktos i niema ze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest sporem pomiedzy wartosciami i zasadami o czlowieczenstwe i itymnoscij oraz poszanowaniu godnosci osob niepelnosprawnych czy mial by kto kolwiek komu kolwiek to prawo zbrac tagrze muwiac tu o osobach sprawnych nalezy muwic zawsze nie czy monogamia jest wlasciwym kierunkiem nie odpowiem bo wiem ale musi te wartosc monogami szanowac****artner w przeciwnym razie to sensu poprostu niema to tesz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze mnie tesz mie zle nie zrozumiec piszac o monogami ze cos prubuje tu przepchnoc ale to jest dobra droga choc sa zelazne zasady to warto byc monogamista lub monogamistka tagrze jako partner i partnerka i sfeze itymneji i nie buza ta teza waszego swiato pogladu szanuje go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spory sa pomiedzy gosciamii monogamicznymi i poligamicznymi o istote tematu niepelnosprawna jednorazowy seks w tym co pisza goscie poligamisci wystepuje glut sexu a w monogamisci jak by tego nie dostrzegajac muwiac wprost ze monogamia jest antidotum na glut seksu itp wiec i moze racije tu ma ja monogamisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka sa wiekrzoscia osub niepelnosprawnych monogamisci w procetowo a polgamistami osoby niepelnosprawne w procetach tych osub nie wiemy dlatego jesli sa to sa i maja albo wielu partneruw albo jednego partnera nie sadzmy ze niepelnosprawne osoby sa tylko monogamistami bo mozemy tu niemiec niepelnosprawna racij wiedzy otym nie mamy by to wiedziec przepraszam za dyskretna uwage choc podzielam tu twoja teze mongami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdu pierdu a mi nie ma kto dziury załatać . Ni to zaszyć ni załotać ni to z takim dziurom lotać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu problemem jest poligalsm-sexualny to uscislenie do odmiany poligami z ktura ma my do czynienia cusz szanujmy poglady innych ale w tym twi problem nie moge w tej sprawie doradzac jesli tak jest to jego osobista sprawa od zalania czasuw byly znane poligamia i monogamia bo nie o klutnie tu chodzi tylko zrozumienie problemu i nazwanie go po imienu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A roochać sie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie obie strony maja tu racje a spory tu zbedne ja nie przekonuje nikogo ze jego poglat jest zly wskazuje przyczyne i tyle poligamia sexualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roochac w wersij s czy wersij xll bo mi pukanie do dzrzwi to raczej nie opowiada w wersij s bym tak pukal to szkoda na to czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie do mnie . Adres podałem . Tak delikatnie bede ci wkładał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak sex za pieniadze tym bardzej dla osoby niepelnosprawnej to ponirzenie odarcie z godnosci i czlowiczenstwa gdyz taka osoba wlasna niepelnosprawnosc czesto postrzega jako bariere w nawiazywaniu przyjazni co by bylo wstepem do jakiego kolwiek zblizenia z potecjalnym partnerem i bliskosci sexualnej taki sex to iluzija akceptacji i falsz ze bariera nie istnieje zaklamywanie zeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzeczacie się , a nikt chyba nie zauważył że temat jest z 2011roku.gratulacje za odgrzebanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×