Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berbusia

**** wysypka u niemowlaka *** trzeba isc do lekarza???????????

Polecane posty

Wysypka pojawiła się na rękach, nóżkach i twarzy, ma ja już kilka dni i dziś jakby się nasilila. powinnam isc z tym do lekarza czy to moze byc reakcja uczuleniowa na jakis moj skladnik pokarmu?? Mala ma 3,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie po co?
poczekaj az sie wykonczy..jesli nie wiesz od czego to jasne ze trzeba isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllissss
kiedy mialas szczepienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllissss
u mojego dziecka wyszla alergia pokarmowa po szczepieniu wlasnie, jelita sie rozszczelnily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllissss
karmisz tylko piersia?? najlepiej isc do lekarza i zrobic badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w związku a tą alergią? musialas czyms smarowac czy samo zeszło? na jakiej podstawie lekarz to stwierdzil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllissss
metoda prob i bledow doszlam co uczula- przeszlam na scisla diete a z czasem na mleko neocate, testy nie sa miarodajne w tym wieku http://forum.gazeta.pl/forum/f,578,Alergie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k l e w r
ja dzis tez byłam u lerkarza ze swoim malenstwem z wysypko........powiedział ze to moze byc uczulenie na ubranka bo 2 dni wczesniej nalozyłam jej body z taka nalepko i po tym ja tak wysypało a najbardziej w tym miejscu gdzie byla ta nalepka....przepisal jakies kropelki i niby ma zejsc po 10 dniach a jak nie to kazala przyjsc bo moze jednak gdzie indziej jest przyczyna......ale napewno nie jest to skaza bialkowa wiec powinnas isc koniecznie do lekarza bo niewiadomo co zaszkodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×