Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kto ma racjęęę?

Czy noszenie okularów to wstyd?

Polecane posty

Gość kto ma racjęęę?

Ja uważam, że nie, natomiast moja kumpela uważa, że tak. Mówi, że ja jestem nieobiektywna, bo sama choć nie noszę, to powinnam, bo mam słaby wzrok. Mówi też, że osoba, która nosi okulary, zawsze będzie brzydziej wyglądała niż gdyby nie nosiła i nawet, gdy jest ładna, a nosi okulary, to będzie brzydsza od tej, która nie nosi, ale jest brzydka. Ma rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhgfhgfhgfhgf
macie po 12 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co?
ja się źle czuję w okularach, jakoś tak poważniej i wydaję mi się, że wyglądam jak kujon:D dlatego noszę soczewki, ale to nie zaden wstyd nosic okulary no cos ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzencszen
niektore laski wygladaja ładnie w okularach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afdsgfgdgfga
Ja noszę okulary od lat i nie wstydzę się, bo nie ma czego. A z twoją koleżanką nie zgodzę się z tego względu, że jest duży wybór oprawek i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekke

nie lubię okularów dlatego zrobiłam korektę wzroku. W Optegrze w końcu skutecznie wyleczyłam sobie wadę wzroku. Dzięki Lentivu wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Teraz dokładnie widzę a okulary są zbędne. I to mnie bardzo cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też robiłam w Optegrze ale we Wrocławiu. Pan Nawrot okazał się dobrym specjalistą, precyzyjnie i dokładnie odpowiadał na moje pytania, mia sporo cierpliwości! bardzo zadowolona jestem żę już nie muszę nosić okularów -  w ogóle nie były twarzowe! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak tak, zdecydowanie ta Optegra jest dobra, zresztą jak każda! uważam ze to istotne jak się chce dążyć do dobrego wzroku! polecam bardzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×